PDA

View Full Version : Moderated:да излезете на среща с момиче и тя да дойде с...



07-13-2007, 21:12
Попадали ли сте в ситуация , да излезете на среща с момиче и тя да дойде с нейна приятелка. Какво да правя в тази ситуация.

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

cherinka
07-13-2007, 21:33
Дръпваш я и й казваш, че искаш да сте сами/насаме!
То преди срещата не сте ли се уточнили?!...

paola_Rey
07-13-2007, 21:42
Дръпваш я и й казваш, че искаш да сте сами/насаме!
То преди срещата не сте ли се уточнили?!... \:D/ \:D/ \:D/

Mementomori
07-13-2007, 21:59
Щом не сте се разбрали предварително,че ще сте сами,тогава се дръж любезно и учтиво с приятелката й!Много невъзпитано ще е да я извикаш настрани момичето и да му кажеш да отпрати приятелката си,това си е обида!

cherinka
07-13-2007, 22:22
Щом не сте се разбрали предварително,че ще сте сами,тоГава се дръж любезно и учтиво с приятелката й!Много невъзпитано ще е да я извикаш настрани момичето и да му кажеш да отпрати приятелката си,това си е обида!
Явно конкретизираш мнението ми.
Нямах предвид да й каже да я отпрати, а да и подшушне и намекне на ушенце, че иска да са сами.
Извинявай, ама е адски тъпо да идеш на среща с още двама..

Mementomori
07-13-2007, 22:28
Това със "шушукането"е наистина "похвално"!Зряло поведение няма що!Ако е джентълмен,няма да говори зад гърба така,това си е неуважение към приятелката и самото момиче би го приело лично!Нищо няма да му стане,ако излязат тримата,следващият път ще си уговорят среща за двама и готово!Не виждам да има някакъв проблем...

07-13-2007, 22:31
Не беше уточнено , но попринцип , като поканиш момиче на кафе отивате само двамата . Незнам как да го възприемам , като защитна реакция от нейна страна .

Mementomori
07-13-2007, 23:05
Явно тя е била притеснена и е решила да доведе приятелка,за да се чуства по-комфортно!

Sasuke
07-14-2007, 00:49
Попадали ли сте в ситуация , да излезете на среща с момиче и тя да дойде с нейна приятелка. Какво да правя в тази ситуация.


ООООО ПОЗНАТО!!!Станах изсмех се,врътнах се и си тръгнах!!И ти трябва така да направиш

bloodranger
07-14-2007, 05:07
Ot cqlata rabota ima dve kirii (za tqh) TI 6te im plati6 qdeneto pieneto(gledane ako ste na kino) priqtelkata 6te se 4uvstva dobre ohranqvana s drugarkata si (zamisli sa za6to i trqa ohrana) a ti 6e ostane6 s dve ne6ta

smetkata i beglata i barzo ugasva6ta nadejda za troika

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-14-2007, 07:52
da be .. mn`nevuzpitano da idesh pri neq i da i kajesh "iskam da sme si nasame.." az li4no n6 ne bih kazala no posle bih mu kazala 4e ne e trqbvalo da pravi taka ili neshto ot sorta.. \:D/ no slu4vat se i takiva neshta :)

rakiQ
07-14-2007, 08:12
още по-невъзпитано е да станеш и да си тръгнеш :smt005 тва само 1 тъпак би го направил

съвсем новмално е да доведе фр!!

Valar
07-14-2007, 08:29
Попадали ли сте в ситуация , да излезете на среща с момиче и тя да дойде с нейна приятелка. Какво да правя в тази ситуация.



ООООО ПОЗНАТО!!!Станах изсмех се,врътнах се и си тръгнах!!И ти трябва така да направиш
Страхотен ход... :smt005
Момичето може да е притеснително и приятелката и да е за духовна подкрепа!
Глупаво и просташко е да си ходиш.

Sasuke
07-14-2007, 08:43
още по-невъзпитано е да станеш и да си тръгнеш :smt005 тва само 1 тъпак би го направил

съвсем новмално е да доведе фр!!

Е да тъп сам си ама много мраза да излеза на среща с некое момиче и тя да е зела с нея неква кисела надувка дет нея познавам и от момента в който пристигам и се тръгвам да се зпознавам с нея тя почва да се дърви!Епа мнооо ясно че нема да стоя,казах и на тая че ако иска нещо трябва да сме си само ние 2-мата!О й моляте смени си аватара и подписа :smt010 са ставам и тази гледка не е мн красива

young_rich_famous
07-14-2007, 08:43
Дам, попадал съм в такава ситуация, преди 7,8 години когато излизах на чат срещи :smt005 :smt005 :smt005 Тъмън си харесам некое момиче уреждаме си среща, и тя се довлече с некфа друга пикла и става мамата си ебало ... тъкмо тръгнеш нещо да и говориш мило и сълзливо, да я сваляш и другата я викне на страна ... абе тъпо е наистина ... не е приятно ... :roll:

Giovanni
07-14-2007, 08:46
Забавляваш се...и с Двете хаха все някога ще излезнете сами..

Albinos.com
07-14-2007, 09:46
HaHa
Много е тъпо да дойде с приятелка, ама стават такива неща . Ако наистина я харесваш ще изтърпиш приятелката й веднъж, а после й кажи, че искаш да излизате насаме. Апък то зависи и от приятелката, ако си допаднете и ти е приятно да я виждаш може да излизате понякога тримата.

cherinka
07-14-2007, 09:57
ЕЕми, те момчетата си казаха, че е тъпо/неприятно и прочие.
При положение, че излизат за сефте и онази е непозната... =;

SpOrTs_GiRl
07-14-2007, 09:58
Дръпваш я и й казваш, че искаш да сте сами/насаме!
То преди срещата не сте ли се уточнили?!...
;)

AFT
07-14-2007, 10:53
Момичетата много често се влияят от мнението на приятелките си.Ако обидиш приятелката и, не мислиш ли, че първо на обиденото момиче ще му стане кофти, а и на момичето, с което си "на среща", защото обиждаш приятелката и все пак.Ся друг е въпроса, ако не са кой знае к'ви приятелки и на едната да не и пука за другата.Но най-тъпото нещо, което можеш да направиш, е да дръпнеш момичето и да и кажеш да изгоните другата, защото ще стане доста некомфортно.Или пък още по-глупаво:

ООООО ПОЗНАТО!!!Станах изсмех се,врътнах се и си тръгнах!!И ти трябва така да направиш

:smt104 :smt043

IKisseDAGirL
07-14-2007, 11:02
За да не попадаш неподготвен в подобни ситуации, уточнявайте се предварително. Това със забирането на приятелки го правех на 13-14, защото ме беше срам до някъде и защото наистина имах нужда от морална подкрепа.. а и така имаше по-малка вероятност да настъпи оная гадната тишина :roll:

malone
07-14-2007, 13:49
Попадал съм в такава ситуация и общувах и с двете,после с момичето което харесвах се дооточних че трябва да излезем някъде насаме и така. :roll:

07-14-2007, 14:03
Memento mori! окей ли си??

На среща с някоя мацка да доведа цялата компания да се чувствам комфортно? Яко а?? наистина е супер тъпо да доведе нейни приятелки , така , че у левоо :smt018 да не е единствената я??!?!

А пък ако много те радва , открито намекни , че оная не е за тука..
Имам в предвид "ехх , че забравих да доведем компанията.. ццц да вртъна три осем телефона да дойдат. (демек въпросително изречение ,с интонацията на съобщително хах) :) късмет другия път да не уцелваш на недоузрели джанки...

07-14-2007, 14:04
За да не попадаш неподготвен в подобни ситуации, уточнявайте се предварително. Това със забирането на приятелки го правех на 13-14, защото ме беше срам до някъде и защото наистина имах нужда от морална подкрепа.. а и така имаше по-малка вероятност да настъпи оная гадната тишина :roll:


хах това за тишината е тъпо.. Разминава се лесно , като кажете "и те така" и се почва новата тема хаха

flabarflabar
07-14-2007, 14:50
em kazva6 i tixo 4e ste sa razbrali da ste sami

SUNriSe_f
07-14-2007, 21:08
hah, ne men mi se e sly4valo mom4eto da doide s negov priqtel!!! ama kvo vie pak moje da si se radvate bez mn mn da vi myka za gostite ;)

ХрС
07-14-2007, 21:15
Е все пак момичетата са по-притиснителни,така че може да искат да си вземат някоя приятелка,с която да се чувстват по-конфортно в чужда компания! И все пак не е удачно на първа среща да водиш някого със себе си,освен ако не сте се разбрали така! :)

Mementomori
07-14-2007, 22:17
В отлично физическо и психическо състояние съм,но явно ти имаш някакъв проблем,щом ме обиждаш въз основа на мнението ми!Разни хора,разни идеали!Не си съгласен с мен-добре,но не е нужно да се държиш като комплексар и да ме обсипваш с обиди!

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 08:08
pfxaxaxaxaxaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt026 :smt042 :smt043 :smt044 :smt036 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

BlueForever
07-15-2007, 08:15
Попадали ли сте в ситуация , да излезете на среща с момиче и тя да дойде с нейна приятелка. Какво да правя в тази ситуация.

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

Е кво бе брат - 3ката е готино нещо ...
Сериозно - кофти работа - сритай ги и двете ... или поговори с момичето към което имаш мераци - обясни и че като излизате двамата значи само двамата ... а не с родители приятели роднини и тн ...

07-15-2007, 09:40
Mi ne e tupo da si s fr na purva sre6ta. men mi se s slu4valo da hodq s fr na sre6ta. devoikata tukmo be6e skusala s gajeto i be6e mn razstroena. nqma da si zaeba priqtelkata zaradi nqkul smotlio koito moje da ne vidq pak. pi4a se okaza pone mn pe4en i si izkarahme dosta gotino. prosto po nqkoe vreme i toi pokani negov fr ostavih devoikata v priqtna kompaniq i az i moq 4ovek se iznizahme :)

07-15-2007, 15:09
Ахахха, ми първият ми приятел!! така ме прецака. Тъпо е да се постъпи така. Но пък като са дошли двечки - сорка, да стискаш ще е най-добре.

{sweet4e}
07-15-2007, 15:32
Еми държиш се любезно с нейната фр.Хубаво е да покажеш уважение-прави добро впечатление.И ако има следваща среща изяснявате нещата с въпросното момиче и такам... :-)