PDA

View Full Version : След епилация?



07-13-2007, 22:00
След епилация ми се появяват червени точици. Да знам, че е нормално. Но какво да направя да се махнат поне за малко след вече не знам кое епилиране. От първия път не са се разкарали нито веднъж. А тва са поне 2 месеца. Знам, че от кола маска няма да ми се появяват, но нямам възможност да ходя, а в нас се омазвам цялата. Пък и с епилатор не ме боли вече, просто не знам какво да направя, за да разкарам тъпите точки. Моля ви кажете нещо, защото ми е кофти когато съм с поли или къси гащи и целите ми крака да са на точки. :( :( :(

_SilencE_
07-13-2007, 22:32
права си, нормално е да се появяват. аз ползвам епилатор от година и половина и всеки път ми се получава така :-# така, че това не зависи от времето. точките не можеш да ги премахнеш, но можеш да намалиш зачервеното като след епилиране намажеш краката си с някакъв крем за чувствителна кожа например. опитай, при мен поне действа

07-13-2007, 22:35
Ами аз сега си купих един за забавяне на растежа. Дали би станало с него?

бтв мн сладки картинки

ThePainIsReaL
07-14-2007, 14:07
И при мен стават. Това, което си купила, може и да ти помогне. То си е въпрос до кожа. На мен лично ми помага бебешката пудра. След 2-3 часа точките се махат. Понякога и с бебешко олио се хлепотя, и то става.
А ти да не би да си миеш кракате след епилация - поне 3-4 часа не трябва. Както и не трябва да се епилират до 2-3 часа след баня. Тогава точките стават повече, може дори гнойни :/

07-14-2007, 18:40
Ми не ги мия след епилация ами след баня. Ще провбам дооста след банята и ще се намажа с бебешко олио пък ще видим. Мерси за инфото.