PDA

View Full Version : Искам гадни спомени моля...



07-13-2007, 22:04
molq vi trqbvat mi :(

Mementomori
07-13-2007, 22:32
Какви по-точно?За какво са ти?

CuteBaby
07-13-2007, 22:47
1. Da obi4a6 zna4i da strada6,
da nqma6 minuta pokoi.
Kolko tejko eda znae6,4e tozi
kogoto obi4a6 nikoga nqma da e tvoi.


2.Nai-golqmata istina e Realnostta,
Nai-golamata izmislica e Loqlnostta,
Nai-golqmata luja e Liubovta .


3.Kogato moga pro6tavam,kogato sikam uspqvam,kogato dokosvam vuzplamenqvam,kogato obi4am naranqvqm.

4.Az sum gadna,ambiciozna I mnogo dobre znaq kakvo iskam!Nari4a6 me ku4ka,no men tova ne me obijda.Osven 4e zavijda6,ni6to druho ne vijdam!Pri men ve4e ni6to ne vaji..kato me gleda6 ne otka4a6 li kaji?!Blagodarnostta e breme,a otmu6tenieto-Udovolstvie…

5.Kazva6 4e sum ku4ka,kazva6 4e sum gadna.Takava me napravi ti,zatova ti kazvam “mesri”.Kolko e hubavo da ma4ka6,da tup4e6 horskite me4ti,da vidi6 kak boli,da precakva6 ti,a ne preeban da si.Kolko hubavo e da si ku4ka,da si gadna,da si zla.Kolko boli da znae6 4e vinoven si ti ! A men ne me boli,kofti e nail?Prili4ame sin e smqta6 li ?Iska6 da sum onova dobro dete,da ama NE!Vij kolko sum 6tastliva,maker I sama!Nqma go onova dete…korto pie sok,vmesto pitie.Iska6e da sum tova,radvai se uspq!Ot men ostana samo tova-gadna ku4ka bez du6a !

6.Bolka li?Sega q vidq…
Muka li?Sega q razbra…
Vij me pred teb stoq s kurvavi ruce…
Vij s usmivka tup4a tvoeto surce!
Moli se,pla4i,kurvi,v ada vurvi,tam izgori,
ot ujas kre6ti,spomni si za men i UMRI !!!

7.Pravq sex s teb,a ne liubov-ti sam izbra tova1Celuvam te ot liubopitstvo,a ne ot obi4-ti si tozi,koito q ubi..no ti be6e hubavo nail ?!?


8.K`vo iska6 sega ot men-da ne bi onaq drugata da te ostavi nezadovolen?!?Amii..pi4 az da ne sum ti igra4ka-ne vseki put moje da idva6 pri men kogato ti se pla4kaili po-to4no kogato ti se ebe..Pff..budi dobro mom4e-ili tq ili az izbora e tvoi !!!

9.Znam 4e ne sum idealna..precaka6 li me pravi6 gre6ka totalna-ako obi4am obi4am do krai-ne me poznava6 po-hubavo si trai.Jiveq kakto si iskam I za nikoi ne me e*e-padam I stavam,no pak sum dobre !!!

10.Vseki strada I vseki obi4a..a posle pla4e i dulgo mul4i!Vseki vqrva v nqkoi,dokato toi ne go narani…jivota e prekaleno kratuk za da go propilqvam s hora,koito ne zaslujavat !

11.Moje6 da zatvori6 o4ite si za ne6ta,koito ne iska6da vijda6.no ne moje6 da zatvori6 surceto si za ne6ta,koito ne iska6 da 4uvstva6.
12.Ot izgubenata liubov ostava samo bolka I samota,ograbena du6a,razbito surce i vuprosa “za6to”.No po-dobre da q zagubi6,otkolkoto nikoga da ne si q imal !

13.Edni o4i ne moga da zabravq,
edni o4i me karat da ne spq,
edni o4i v surceto mi ostavat
i kato vuglen stra6no me gorqt.
Az iskam da zabravq no ne moga,
ne se zabravq liubovta !
Edni o4i me lugaha jestoko
i az ne 6te im nikoga prostq !
дано да съм помогнала :) ако си имала в предвид някакви тъжни спомени кажи ще ти потърся ;)

Sasuke
07-14-2007, 00:54
Моля да ми поправите поста ако ви се струва нецензориран!
Това е от един спор с една овца в скайпа.От тези думи става яко
[18.6.2007 г. 23:08:00] Sasuke каза: Материцу ти пожебем у пърдену пичку!
[18.6.2007 г. 23:08:08] Sasuke каза: Ходи cи измии путката, че е хванала коричка вече!
[18.6.2007 г. 23:08:14] Sasuke каза: Плашипутарник.
[18.6.2007 г. 23:08:39] Sasuke каза: Да го пльосна на татенцето ти в човката! Нискостеблен хомосексуален плъх!
[18.6.2007 г. 23:08:56] Sasuke каза: Като cтана въпроc за курви...ко прай майка ти.
[18.6.2007 г. 23:09:15] Sasuke каза: Грозния ти гъз може да закрие цялото cлънце!
[18.6.2007 г. 23:09:35] Sasuke каза: Да ти цепна кръcта и да ти cе изпразня на лицето.
[18.6.2007 г. 23:09:41] Sasuke каза: Майка ти да не те е cъбирала c лъжица на баща ти от гащи те???
[18.6.2007 г. 23:10:00] Sasuke каза: Физиономията ти е като кокоши гъз.
[18.6.2007 г. 23:10:07] Sasuke каза: През гъза да ти го натикам, че чак през ушите да ти излезе!
[18.6.2007 г. 23:10:25] Sasuke каза: Циреи да смучеш!
[18.6.2007 г. 23:10:42] Sasuke каза: Наври си грозната муцуна в косматия задник на майка ти!
[18.6.2007 г. 23:10:48] Sasuke каза: Путка шляпава!
[18.6.2007 г. 23:10:57] Sasuke каза: От плацентата на баба ти, бабек да си направиш!
[18.6.2007 г. 23:11:08] Sasuke каза: Очакват те анални приключения с разпорващ характер.
[18.6.2007 г. 23:11:16] Sasuke каза: Кенефоводолаз с долнопробна екипировка!!!
[18.6.2007 г. 23:11:24] Sasuke каза: Путка майна син каскет дръж ми хуя за минет.
[18.6.2007 г. 23:11:26] Sasuke каза: хахаха
[18.6.2007 г. 23:11:45] Sasuke каза: Да ти го набия четвъртит c контра гайка от заcилка!
[18.6.2007 г. 23:11:56] Sasuke каза: Тъпа cи като рикошет от маймунcка чикия!
[18.6.2007 г. 23:12:06] Sasuke каза: Ще те влача за двата криви зъба, звяр!
[18.6.2007 г. 23:12:13] Sasuke каза: Заври си главата в гъза да видиш какво лайно си!
[18.6.2007 г. 23:12:26] Sasuke каза: Зачели са те от циганска чекия върху мръсна тоалетна чиния!
[18.6.2007 г. 23:12:47] Sasuke каза: Еби се в гъза да ти умре путката от яд !!!
[18.6.2007 г. 23:13:14] Sasuke каза: На майка ти в путката крив клон да влезе.
[18.6.2007 г. 23:13:22] Sasuke каза: Да пръднеш навътре!
[18.6.2007 г. 23:13:28] Sasuke каза: Да го хлъзна на баба ти в потния задник!
[18.6.2007 г. 23:13:46] Sasuke каза: Ако ти го набабана в гъзъ цял живот гевреци ша сереш!
Ша ти праа акането пеcен.
[18.6.2007 г. 23:14:12] Sasuke каза: Зъбите ти пеят "На всеки километър..."
[18.6.2007 г. 23:14:35] Sasuke каза: Да се удариш като къртица в камък!
Косъм от мъдете, ще откъсна аз за теб!!!
[18.6.2007 г. 23:14:47] Sasuke каза: Кур дебел в гъзъ ти сперма да пръска !!!
[18.6.2007 г. 23:15:16] Sasuke каза: Тъй ще ти го нахакам в устата,че ще ти изправя кривото гърло!
[18.6.2007 г. 23:15:22] Sasuke каза: Миньор да търcи злато в гъза ти.
[18.6.2007 г. 23:15:31] Sasuke каза: Майка ти е мъж, а баща ти да го чукат гълъбите!
[18.6.2007 г. 23:15:45] Sasuke каза: В главата си като кози гъз в атака.
[18.6.2007 г. 23:15:58] Sasuke каза: Ще ти счупя окото и ще гледаш cвета напукан

Sasuke
07-14-2007, 00:56
Ако от това нездухаш некой е аз несъм Учиха Сасуке!!

fdream
08-03-2007, 07:36
Срещнах те случайно, влюбих се безкрайно, сега сърцето ми е твое, но за теб любовта какво е? Нежни думи ти изричаш, а истина ли е че ме обичаш? Или ме залъгваш и душата ми погубваш? Ти си моята съдба, ти за мен си любовта! И не мога да отричам, че безкрайно те обичам! Без теб животът е тъга, огромна пуста самота. Без теб мъртво е сърцето и умира в мен детето. Добре дошъл в моя свят! Потопи се в тази благодат. И открий в мен страстта, направиме истинска жена. И ще стане пак добра земята, щом изгоним самотата. Нека с теб да се открием и сълзите да изтрием. Да открием красотата, нежността и топлината. И любовта ще ни даде крилата, за да стигнем небесата. И ще литнем в простора, без да чувстваме умора, и ще бъдем ний щастливи, ще направим дните си щастливи !!! O:) За теб любими!!!


Надявам се да ви е харесало, имам още много всякакви (и по-кратки) :D ако трябва ще пиша още \:D/ :wink:

Na^PoPa^RaSoTo
08-03-2007, 07:38
Тийновете са пълни с такива...Ето и моя:

Сготвих ти супа,изпрах те,изпрах те,правихме секс и ти все още не искаш да ме целунеш ...

sexa_na_kompleksa
08-03-2007, 07:43
Има и други такива теми,трябваше да се поразровиш малко,но все пак ето ти няколко:

Buildings burn, people die, but the true love is forever.

It's like you're a drug,
It's like you're a demon I can't face down
It's like I can't breathe,It's like I can't see anything
Nothing but you,I'm addicted to you...

I'm so tired of being here
Suppressed by all my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
'Cause your presence still lingers here
And it won't leave me alone

Every time I look at you, baby, I see something new. That takes me higher than before and makes me want you more. I don't wanna sleep tonight, dreaming is just a waste of time. When I look at what my life’s been coming to...
I'm all about loving you!!!

The best things in life are unseen...That's why we close our eyes when we kiss,cry and dream...

Sometimes pain becomes such a huge part of your life, that you can't remember a time in your life when it wasn't... but then one day you feel something else... something that feels wrong, because its unfamiliar and in that moment you realise you're happy

Едно момиче срещу мен стоеше, от момче бе сърцето и разбито.Тя обичaше го упорито.През сълзи ми разказа, че влюбена е до полуда!Жал ми е,че трябва тя да страда.Ръка протегнах,но се спрях.Разделяше ни стъклена преграда. Аз пред огледалото стоях.

Разстоянието за любовта е като вятъра за огъня – ако е силна - ще се разпали,ако е слаба – ще угасне...

Hopeless. Have no chance anymore.
I've lost. I've lost the angel who was giving me strenght,
I've lost the spirit who was guiding my aims.
I've lost the heart, that was beating with love.
I've lost the lips that were kissing me soft.
I've lost nothing but you - my love, my life.
Now I ain't live, I exist. I am idling on my knees.
I wanna stand but I can't, I wanna feel the coming will to live again.
But it's hopeless, it will never be the same.
My chances sank away, my pain has come again.

Мразя се,че те видях, мразя се, че те заобичах, мразя се, че не осъзнах, че трябва да престана на думите ти да вярвам, мразя те, че ти ме накара да страдам!

Без мъка очите не плачат,без облак душата не вали.Само истински които обичат могат да ронят сълзи...

Текът безпирно сълзите ,как се чуствам - не питай! Много съжалявам! Друга вече съм сега! Заслепена съм била, искам пак да те имам!!! Дори само веднаж, но да си в моите обятия, да те чуствам, да те имам! Обичам те!!!!

Не поглеждай назад да скърбиш по миналото,което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето,което още не е дошло.Живей в настоящето,и го прави толкова красиво,че да си струва да го запомниш.

Да опиташ да забравиш някой,който обичаш е все едно да се опиташ да забравиш някой,който никога не си виждал!

Ридая, крещя и моля за прошка,
протягам към Господ ръце,
че влюбих се в тебе тъй силно, тъй страстно,
че влюбих се в теб от сърце!

Loneliness isn’t being alone … it’s feeling alone …

Ще дойдеш,но ще бъде късно - аз ще бъда в прегръдките на друг!Ще ме целуваш в спомените пусти!Ще прегръщаш мрака вместо мен!

Never take someone for granted. Hold every person close to your heart because you might wake up one day and realise that you have lost a diamond while you were too busy collecting stones...

I miss your laugh, I miss your smile
I miss everything about you
Every second's like a minute
Every minute's like a day
When you're far away

Kissing is like drinking salted water: you drink and your thirst increases.

В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

Тъжно е, когато някой си отива,
тежко е когато си останал сам
и в един залисан ден разбираш,
че не си дете, а вече си голям...

Очите пак са насълзени и в тях блести една сълза аз плача може би за теб, за туй, че ти ме изигра.Играта беше много проста - на влюбен се престори ти,но аз не знаех и се влюбих доста, а може би щастлива бях дори.Е, аз съм свикнала да плача,в очите винаги блести сълза.Като олово ми тежат клепачите и спуска се сълза, подир сълза.Но знай, че ако при мен отново се завърнеш ти и сложиш пак ръка на моето рамо, не вярвай ти в нашата любов, това ще бъде само спомена от нея, далечен спомен от ония дни, когато и морето можех да преплувам,ако на другия му бряг стоеше ТИ!

Лесно е да умреш за човек, когото си обичал, но е трудно да намериш човек, за когото да си заслужава да умреш.

Надеждата ме води. Тя ме превежда през деня и особено през нощта. Надеждата, че след като се изгубиш от погледа ми, това няма да е последния път, когато ще те погледна.

Любовта е вятър работа, но не е зле да подухва от време на време.

Любовта е най-силна когато те кара да страдаш.

Сърцето ми не е камина да дойдеш, да се стоплиш и да си отидеш.Сърцето ми е Божи храм, в който влезеш ли, завинаги оставаш там.

Няма вода, която да изгаси пламаците, които изгарят сърцето ми. Няма разстояние, което да ме накара да се почувствам далеко от теб. По-близо си от всякога - в сърцето ми, в душата ми, по кожата ми...

Красиви зелени очи,
в сълзи свойта болка изплакали,
прогонили черни мъгли,
по-бистри зората зачакали.
Красиви зелени очи,
с мечтите зареяни някъде.
Все търсещи други очи,
за да ги гледат... понякога.

Дори да криеш чувствата си нежни,
виждам пламъчето в твоята душа,
и да те обсипя с обич е неизбежно,
нека болката във теб да потуша...

Ще бъда ангел от нощта,
ще бъда твоята звезда,
и ще ме чакаш както лятото дъжда!
Ще чуваш само моя глас-
далеч от тук ще бъда аз,
и ще прошепнеш тихо само остани...
Само остани...Само остани...

hforce
08-03-2007, 07:48
Ако от това нездухаш некой е аз несъм Учиха Сасуке!!
ne znam ama az suvsem te zabravih kak izglejda6 :) btw neska izlezna dvoen epizod :)
a po temata: porazrovi se v google, ot tam bqh nameril edin site s hilqdi spomeni i vsqkakuv vid, samo 4e ne go pomna ve4e site-a

1
08-03-2007, 14:35
целият ви живот е един отвратителен спомен, просто не го знаете, какво повече искате от това

anonymous485803
08-03-2007, 15:04
Искам гадни спомени моля...

Я разкажи за какво са ти. Да се утешеваш, че гадни неща не се случват само на тебе ли?
Ето ти малко и от мен.

Ето такъв имейл получих на 13.02.2005г., т.е. в навечерието на
Св. Валентин от едно момиче което много харесвах и исках да не ме игнорира поне като приятел, но уви:

Подател: ..........

До: ........
Относно:
Дата: Неделя, 2005, Февруари 13 20:12:30 EET

Преведи на:


zdrasti Vlado,
prochetoh daalgiq ti e-mail i sega ti pisha edno kratko otgovorche...
parvo, ne si mi dosadil s nishto, moje bi e normalno da si ostanal s takova vpechatlenie, za koeto sajalqvam, no naistina nqma nishto podobno.
i taka.... prosto nz kakvo tochno da ti kaja, chestno kazano mi e malko neudobno da se vijdame, zashtoto sled kato mi kaza kakvo chuvstvash kam men i sled kato znam, che ne moga da ti otgovorq sas sashtoto mi e malko...stranno i neumestno. nedei da priemash che sam ti "obarnala grab", naistina ne sam iskala da izglejda taka. sam kazvash, che oshte "ne si se ottarsil ot misalta za men", a az iskam da stane tochno obratnoto. znam, che zvuchi dosta gadno, no lichno az taka priemam tazi situaciq. naistina mi beshe mn priqtno da se vijdame, no veche nqkak si ne e sashtoto, izvinqvam se za povedenieto si, no nz kak da postapq po drug nachin...
otnosno priqtelq mi, ne me tormozi, ne se pritesnqvai, toi nqma nishto obshto s cqlata tazi situaciq. chuvstvam se mn dobre s nego, toi se darji strahotno s men i.... nz zashto, no ostanah s vpechatlenieto, che si mislish, che sam s nego zaradi "parite, kolata, i nqkakvi si drugi takiva raboti..." NE E TAKA, ne sam takav chovek i pone za momenta, tezi neshta ne biha mogli da opredelqt otnosheniqta mi s horata (nadqvam se i zanapred da e taka). tova che e "dosta zdrav" nishto ne oznachava, toi e student vtora godina i si e edin nai - obiknoven maj.
radvam se, che ne nqma da ti pravqt operaciq, dano vsichko da otmine s vazmojno nai - malko uslojneniq....
inache az sam si super, uchilishteto varvi dobre, vzeh stipendiq, vsichko okolo men e strahotno.
dano i pri teb vazmojno nai - skoro da stane taka.
oshte vednaj, izvinqvai, no mislq, che za momenta ne e umestno da se vijdame.....ne go priemai lichno, prosto za sebe si smqtam, che taka e nai - dobre.

bye zasega
........:)

А ето какви имейли можете до получите след като излезета с момиче, не я заведете в по-изискан ресторант а в някое зентрално кафе, признаете си, че не карате кола, а на всичкото отгоре е зимна вечер с яка гръмотевична бурия и тя се принуди, по-скоро унижи да се качи на такси, което да се плати сама.

Подател: ........................................добав и в адреси

До: ...................
Относно: ____
Дата: Сряда, 2006, Март 8 18:21:18 EET

Преведи на:


Vladi zdravej.
Onzi den se polu4i edna dosta nepriatna situatzia sled kato se pribrah. Vka6ti me 4aka6e priateliat mi - niama6e kak triabva6e da mu kaja, 4e sum se vijdala s teb - i to4no tuk toj reagira po edin dosta neobi4aen na4in za nego i se skarahme. 6te se naloji da te pomolia pove4e da ne me tarsi6, taj kato Ivajlo (taka se kazva toj) o4evidno revnuva, a az ot svoia strana ne moga da si pozvolia da postaviam na risk vruzkata mi ot 1 godina i 8 mesetza s nego. Kolkoto i da mu obesniavah, 4e v krajna smetka ne se vijdam s teb za ni6to drugo osven razgovor i ne gledam na teb po nikakav drug na4in - osven kato na sabesednik, toj ne moje6e da go proumee i taj kato darja izkliu4itelno mnogo na nego, ne iskam da mu davam kakvito i da e povodi za pritesnenie. Taka 4e otnovo te molia da ne me tarsi6 (nadiavam se, 4e ne te obijdam s tazi molba) i ti pojelavam vsi4ko naj-hubavo v jivota ti za napred.
Ne se 4uvstvaj zaduljen da otgovaria6 na mail-a mi.

po mejdodrugoto namerih edin obshto poznat ot suseden blok na tazi devoika, koito mi kaza, che ne e imala nikakuv priatel. Po4ti nikoga ne ia e vijdal s mom4e, i niama informacia da e intimno obvurzana.

Aide i po-malko takiva raboti vi pojelavam :D