PDA

View Full Version : Moderated:Чувствата ми са охладнели, а и има други



07-13-2007, 22:45
Значи ходя с момиче което е със 4 години по-малко... тя ми каза че ме обича и така започна всичко...след това започнахме да излизаме заедно мн често (всеки ден) ... но сега е различно тя ми пише много рядко и аз не я търся достатъчно но започнах да харесвам други и сега друго момиче иска да тръгна с нея и да зарежа сегашното си гадже ... незнам какво да правя HELP !!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

07-13-2007, 22:49
zdravei.moqt savet e sledniq:ako ve4e ne izpitva6 nikakvi 4uvstva kam staroto momi4e prosto po dobre ne prodaljavaite da se samozalugvaite no ako q obi4a6 pove4e ot novoto momi4e prosto po4ti da se obajda6 da seda6nata si priqtelka i neka vsi4ko bude kakto predi ;) uspeh4eta

07-13-2007, 23:23
ami vij ako ti tragvash sas vsqka deto te poiska ....a ot dumite ti razbiram 4e s tova momi4e ste zagubili interes edin ot drug pogovorete si i ako re6ite 4e ve4e nqma smisal prosto si ostanete priqteli nqma polza samo da ste angajirani edin s drug ako ne ostanete si zaedno i ne q postavqi pod vapros kogato se izpre4i nqkoq uspqh

Sasuke
07-14-2007, 00:43
Земи новата.Малко разнообразие ше вкараш па после ако искаш се върни към предишната.

Sasuke
07-14-2007, 00:47
Не знам, 2 отделни думи! ;)
По темата: Не помня дори заглавието, а я отворих преди 10 секунди :lol: Явно е била доста тъпа :lol:

Е ти прекаляваш вече....къв е тоз тъп флууд??За кво така никъв респект към проблемите на другите :smt012 :smt011

LoV4Ety
07-14-2007, 11:28
ami parvo 6to ne i pi6e6?a pak tq sigyrno ne ti pi6e 6ot 4aka ti da sa seti6 za neq! ami ako ne q haresva6 za6to da ne tragne6 s nqkoe drygo momi4e samo deto imam 4yvstvoto 4e ti neznae6 kakvo 4yvstva6 a pak tva e mn tapo!6to ne izleznete pak s tova momi4e i ne izqsnite vsi4ko mejdy vas? pitai q kakvo 4ystva kam teb i moje da probvate da si dadete malko vreme!smisa primerno dva dena mojete da pravite kakvoto si iskate vse edno si nqmate gadje! taka posle kat se vidite 6te razberete dali o6te se haresvate!ako sled teq dva dena o6te se haresvate prosto si govorete po-4esno i moje bi ti trqbva da napravi6 ne6to po osobeno,ne6to koeto tq da zapomni a ne prosto da izlezete na kafe i da si lafite kat nqkoi tapaci!ako pak sled teq dva dena ve4e ne se haresvate prosto kasate i seki si prodaljava po patq! i samo da ti kaja v nikakav sly4ai ne i kazvai 4e iska6 da ostanete priqteli!prosto tova e mn tapi4ko i nqq smisal!!!!!!kasmet!

07-15-2007, 15:04
Не знам, 2 отделни думи! ;)
По темата: Не помня дори заглавието, а я отворих преди 10 секунди :lol: Явно е била доста тъпа :lol:

Е ти прекаляваш вече....къв е тоз тъп флууд??За кво така никъв респект към проблемите на другите :smt012 :smt011

Абе къф респект бе?!?! За проблеми иде реч :mrgreen:

По темата: Ми сигурно и приятелят ми се чувства подобно така че давай напред! Тя няма право да ти се сърди и ако не е ужасно тъпа няма да го направи :mrgreen:

{sweet4e}
07-15-2007, 15:18
Отиваш при тази,към която чувството е по-силно.Ти си знаеш :D