PDA

View Full Version : Влюбена съм в ветеринарния доктор на кучето ми :/



07-13-2007, 23:02
Трябва да споделя, не мога да го избия от главата си, толкова е невероятен. Толкова мил човек просто няма, винаги е толкова загрижен и мил и винаги се опитва да помогне със всичко, което може.
Нямам шан, как да го забравя?

Mementomori
07-13-2007, 23:12
Според мен не си влюбена във ветеринарния лекар,а най-вероятно запленена от нежното му отношение към пациентите и техните собственици.Отклони си вниманието от него и ще го забравиш!След като не го виждаш няколко дни,всичко ще отмине като попътен вятър!

Sasuke
07-14-2007, 00:51
Трябва да споделя, не мога да го избия от главата си, толкова е невероятен. Толкова мил човек просто няма, винаги е толкова загрижен и мил и винаги се опитва да помогне със всичко, което може.
Нямам шан, как да го забравя?

ХАОСА,ХАОСА,СУПЕР ТИМ,ВСИЧКИ СМЕ НА ХЕРОЙН!!!ХЕРЦА #-o

Ice
07-14-2007, 01:52
И аз съм влюбена в електротехника не мога да го забраея толкова е мил как да го забравя? Абе момиче за тебе други момчета няма ли хЪм! [-X

Sasuke
07-14-2007, 08:52
Еми :oops: аз пък съм влюбен в пощальонката, верно си е има ги 40 години ама има арна дупара и много ме дзвери, май следващия път ще я разведа из мазето :twisted:


НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СТИГА ДЕ БАТЕ СТАВАЩ БРУТАЛЕН :lol:

Giovanni
07-14-2007, 08:56
Еми :oops: аз пък съм влюбен в пощальонката, верно си е има ги 40 години ама има арна дупара и много ме дзвери, май следващия път ще я разведа из мазето :twisted:


НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СТИГА ДЕ БАТЕ СТАВАЩ БРУТАЛЕН :lol:
Крастотата на дусаното мислене :)

Conrad
07-14-2007, 10:04
Еми :oops: аз пък съм влюбен в пощальонката, верно си е има ги 40 години ама има арна дупара и много ме дзвери, май следващия път ще я разведа из мазето :twisted:

добреее,добреееееее :lol: :lol: :lol: :lol: