PDA

View Full Version : Moderated:как едно 13, 14 годишно момиче би реагирало...



young_rich_famous
07-14-2007, 05:21
Не знам дали темата е за тук, ама да опитам все пак ... Та значи аз съм на 22 и съм си харесал момиче, което май е на 13, 14 ... Имам си приятелка, обаче това момиче ме привлича, дали сексуално, дали по друг начин нямам идея, просто ме кефи ... Искам да уточня, че не съм пидофил и възрастовата граница за свалки с момичета е мин 17 години ... Та искам да питам, как едно 13, 14 годишно момиче би реагирало, на това че я харесва 22 годишен и дали ще е етично да се запознавам въобще с нея ... И да доуточня, не съм некой комплексар, къдет не може да отиде и да кажи на определено момиче " искам да те *** " или нещо друго от сорта ... Та искам да попитам тийнейджарите ... да правя ли нещо или да си седа кротък и мирен, защото прекалено много се заглеждаме като минем един до друг ... това е ...

p.s. И моля без идиотски и без смислени коментари !!! И очаквам съвети от по-маничките .... ако може :wink:

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

Violenza
07-14-2007, 06:09
Ако има ум в главата...ще те свали ако иска, но няма да тръгне с теб.
Готова ли е веднага да ти се сваля и т.н. си прави изводите.

Mo6no3
07-14-2007, 06:17
Изобщо не се занимавай с нея. Разума трябва да наделява над чувствата. Затова сме хора, а не животни.


На нея може и да и се стори яко да е с батко. И предполагам за теб е много лесно да я вържеш, ама това че те привлича сексуалвно не значи, че трябва да тръгваш с нея. Това е ненормално, от където и да го погледнеш. Тя е още дете, а се предполага, че ти си зрял мъж.

sexa_na_kompleksa
07-14-2007, 07:16
Ами ако наистина много си я харесал - действай.Тя сигурно ще се зарадва,че такова голямо момче я е харесало и ще ти бъде много лесно да я свалиш - 2-3 погледа,2-3 докосвания и вече е твоя ...
Но ако го правиш само,защото ти се е до ебало - по-добре недей.Тя може да хлътне много яко по тебе и да си мисли,че и ти изпитваш нещо.Пък и се съмнявам да ти пусне,освен ако не е някоя курва.
А и помисли за сегашната си приятелка - нищо ли не изпитваш към нея вече ? Как ще се почуства тя ...

BrokenInnocence
07-14-2007, 07:28
Не четеш ли тука колко 13 годишни ходят с такива дето на тебе са ти батковци? Едва ли за малката ще е проблем, обаче по принцип за тебе трябва да е... Дръж си се с гаджето и недей бяга след децата.

presifenka
07-14-2007, 07:28
[-X prekaleno e malka za teb v smisal ne razlikata v godinite e problema ami tova che na tazi vazrast tq misli po edin nachin,a ti po drig i stava losho razminavane na interesite...tq ne e tolkova zrqla,a i ako ne iskash neshto poveche ot neq tq bi se chuvstvala izpolzvana...taka che po-dobre mirno i spokojno..a tova che moje da ima flirt ne e losho..ama za neshto po-seriozno....zavisi ot nejnite razbiraniq.... :-s koito na tazi vazrast sa malko kak da kaja :-# ne kato tvoite :roll: tq vse pak e dete,ta po-dobre ne riskuvaj ne se znae kak shte reflektira tova na neq :)

Vikitooo
07-14-2007, 07:37
Не мисля, че ще бъде проблем за момичето освен ако не е по- различна от момичетата на нейната възраст O:) Ти всъщност какво очакваш от нея? :?: Тя няма разбирания още като твоите, тя не е готова за секс (не отричай, че няма да пожелаеш) Та тя е дете..ти си мъж! Чаткаш ли за какво става дума?! :shock:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-14-2007, 07:45
nqma da e problem budi siguren :) no.... az 4esno kazano ne odobrqvam tova... ti si na 22 .. kfo shte iskash ot nqkfa hlapa4ka koqto s izvinenie ne si e mahnala mlqkoto ot ustata :lol:

Sam90
07-14-2007, 07:48
Братле.. не ти трябва! Толкова са неориентирани тея на по 13, чееееее мамата си тракат. Само ще си изгубиш времето.
Иначе тва че си на 22 не е кой знае какво - в последната ми връзка имахме 10 години разлика с гаджето... биг диъл ;)

rakiQ
07-14-2007, 07:50
ше ти се зарадва шото сега тия пикли на тая възраст търсят "батковци" дето да ги ебат

sexyto0o
07-14-2007, 07:54
mi az da ti kaja s1m na 14 i ako men me haresva 22 godi6en i ako i na men mi haresva ne pre4i-t1i 4e p1rvo se zapoznai s neq i taka mn po-lesno 6te razbere6 dali ima6 6ans za n6 pove4e ot priqtelstvo!!! :wink:

young_rich_famous
07-14-2007, 08:28
Все си мисля, че ме харесва, щото нали ви казвам, заглеждаме се доста и имам чувството, че някой път ше се блъсне като върви и ме гледа :smt005 Ам и аз не знам какво бих искал от нея ... верно за връзка разликата в годините са многоо, а ако стане нещо по-така и аз тръгна да я таковам, ще стане опасно ... :roll: А за запознаването ... страх ме е дори да и я извикам, така де настрана и да се запознаем ... нямам идея как ще реагират там приателките и, после дали няма да я базикат и така ... боже срам ме е от тийнеджарка ... ужас ... :roll: А със сигурност тя не се ебе, защото виждам с кой се движи и прицинявам горе/долу за какво става дума ... благодаря все пак за отзивите ... ако продължи това заглеждане, ще се запозная, пък каквото ще да става ... =;

rakiQ
07-14-2007, 08:31
Все си мисля, че ме харесва, щото нали ви казвам, заглеждаме се доста и имам чувството, че някой път ше се блъсне като върви и ме гледа :smt005 Ам и аз не знам какво бих искал от нея ... верно за връзка разликата в годините са многоо, а ако стане нещо по-така и аз тръгна да я таковам, ще стане опасно ... :roll: А за запознаването ... страх ме е дори да и я извикам, така де настрана и да се запознаем ... нямам идея как ще реагират там приателките и, после дали няма да я базикат и така ... боже срам ме е от тийнеджарка ... ужас ... :roll: А със сигурност тя не се ебе, защото виждам с кой се движи и прицинявам горе/долу за какво става дума ... благодаря все пак за отзивите ... ако продължи това заглеждане, ще се запозная, пък каквото ще да става ... =;

тя може да те съди междодругото

Valar
07-14-2007, 08:33
Безмислено е...
още по тъпо е човек на твойта възраст да поства подобна тема.

young_rich_famous
07-14-2007, 08:33
Все си мисля, че ме харесва, щото нали ви казвам, заглеждаме се доста и имам чувството, че някой път ше се блъсне като върви и ме гледа :smt005 Ам и аз не знам какво бих искал от нея ... верно за връзка разликата в годините са многоо, а ако стане нещо по-така и аз тръгна да я таковам, ще стане опасно ... :roll: А за запознаването ... страх ме е дори да и я извикам, така де настрана и да се запознаем ... нямам идея как ще реагират там приателките и, после дали няма да я базикат и така ... боже срам ме е от тийнеджарка ... ужас ... :roll: А със сигурност тя не се ебе, защото виждам с кой се движи и прицинявам горе/долу за какво става дума ... благодаря все пак за отзивите ... ако продължи това заглеждане, ще се запозная, пък каквото ще да става ... =;

тя може да те съди междодругото

Знам, за това най ме е страх .. точно това е проблема .. възрастта и ... :roll:

Nadelina
07-14-2007, 08:41
Priznavam si che me domyrzq da procheta vsichki mnenia do sega.. poglednah gi samo otgore otgore.. i mai she kaja neshu syvsem razlichno ot drugite... Davam edin primer vednaga... Predi nqkolko dni.. se zasekoh s 3-ma picha na okolo 25.. poznati sa mi.. zagovoriha me.. i ot duma na duma izleze che sa golemi priateli na sestra mi.. i tq bila mnogo izvestna v tehnite sredi.. bqh potresena.. shtoto tq e na 14... Pribrah se i govorih s neq.. i tq vika emi toq edinia me svalq.. nz kfo.. i syvsem normalno go priema.. prosto tova e edin koito me haresva.. kfo tolkova che e na 25.. i s nego govorq taka kakto s po malak.. Az lichno.. ne odobrqvam sestra mi da hodi s 25 godishen.. no ne q i spiram.. i v momenta sled neinata argumentacia.. si mislq che e normalno da idesh i da svalqsh maceto na 13-14 god!.. Uspeh!

mimi8
07-14-2007, 13:00
awe....tva dali 6te stanete gajeta e ediniq problem(moje bi) ::: ti posle mislil li si kvo 6e kajat priqtelite i a nai ve4e i roditelite ako razberat?za6toto ne vqrvam da ne razberat....se pak momi4eto e ili na 13 ili 14,koeto ozna4ava 4e roditelite i moje da se namesqt i da stane lo6o za neq :smt012 :smt011 ...pak ako ne6tata se polu4at i vs e nared sUper [-o< 6te se radvam :-D no....ako vs se precaka...devoi4eto 6te si ima nepriqtnosti a moje bi i ti :smt019

AnnGi
07-14-2007, 13:45
Според мен момиче на 13-14 години ( аз съм на толкова) би тръгнало с теб ако те харесва адски много - да , иначе според мен - не. А и тя е твърде малка за теб .И аз си падам по един 17 год. и тои по мен но надали ще тръгнем.Имам приятели по на 17-18 год. с които си говора и споделям много спокоино но те са само приятели

07-14-2007, 14:41
az s1m na 14 i si mislq 43 nqma da stane [-X [-X vs16n0st zavisi ot momi43to nqkoi t1rsqt p0 golemi "batkovci" :P :P :P :P :-D no ako ne e tak1v tip momi4e 6te te pomisli za pedofil i 6te te razkara :smt014

~*~By~Myself~*~
07-14-2007, 15:02
На 13 съм не отричам че ако ме хареса някои по-голям ше се зарадвам ама само толкова,пък бил и най-страхотния батко.А ако тръгне да се запознава лошо няма може пък в него да намеря приятел.Освен това за какво ти е нит можеш да имаш пълноценна връзка(не мисля че 13 годишните сме мн зрели)нит можеш да си напраиш кефа с нея(ако ме разбираш)

П.П.Написаното по горе важи само ако момичето не е от нароилите се в последно време малолетни курви-мечта за всеки педофил(нямам нищо предвид)

Mementomori
07-14-2007, 15:07
Определено разликата е голяма!По-добре остани с приятелката си,помисли за нейните чуства и недей да правиш глупости!Иначе няма нищо лошо да се запознаеш с нея,но не очаквай нищо повече!

07-14-2007, 17:21
az sum na 14 i bih tragnala s 22 godi6en no samo ako ne iska sex =)

KisskilleRcHe
07-14-2007, 17:31
Байко, аз имам една позната, която е на 15, а ходи с 38 годишен. Но не знам между тях и между вас какво общо може да има.

Според мен не се занимавай с нея !

sexa_na_kompleksa
07-14-2007, 17:52
Ами ако наистина много си я харесал - действай.Тя сигурно ще се зарадва,че такова голямо момче я е харесало и ще ти бъде много лесно да я свалиш - 2-3 погледа,2-3 докосвания и вече е твоя ...
Но ако го правиш само,защото ти се е до ебало - по-добре недей.Тя може да хлътне много яко по тебе и да си мисли,че и ти изпитваш нещо.Пък и се съмнявам да ти пусне,освен ако не е някоя курва.
А и помисли за сегашната си приятелка - нищо ли не изпитваш към нея вече ? Как ще се почуства тя ...


аиде аиде ти си секса на комплекса КФО ТЕ ***

Ами нищо не ме ебе,и никой не ме е ебал,мани ти ника ми ... !

mr0b1
07-14-2007, 19:27
Знаеш ли къв е отговора ?
ТИ СИ ТЪП ПЕДОФИЛ :evil: :evil: :evil: ДЕБА ЛЕЛЕЛЕ педофил заухав :smt017 :smt017

zakachka
07-14-2007, 19:38
А бе те тея малките са най-опасни да ти кажа...не знам на къде отива света.Някви мънички на по 13-14 години вече кфо ли не правят,чак мен ме е срам... :-# не знам кфо да ти кажа,най-добре не се занимавай....

Mimka_sweet
07-14-2007, 19:44
Офф ми нали си имаш фрндка бе!
Иначе що не :smt112

sexy_for_you
07-14-2007, 20:14
Ами ако наистина много си я харесал - действай.Тя сигурно ще се зарадва,че такова голямо момче я е харесало и ще ти бъде много лесно да я свалиш - 2-3 погледа,2-3 докосвания и вече е твоя ...
Но ако го правиш само,защото ти се е до ебало - по-добре недей.Тя може да хлътне много яко по тебе и да си мисли,че и ти изпитваш нещо.Пък и се съмнявам да ти пусне,освен ако не е някоя курва.
А и помисли за сегашната си приятелка - нищо ли не изпитваш към нея вече ? Как ще се почуства тя ...

Backfire
07-14-2007, 21:16
И да доуточня, не съм некой комплексар, къдет не може да отиде и да кажи на определено момиче " искам да те *** "

Ясно, ясно. =; Ако тва е показател за комплексираност...


p.s. И моля без идиотски и без смислени коментари !!! И очаквам съвети от по-маничките .... ако може :wink:

:smt005 Последно? Без идиотски или без смислени коментари?

Иначе, за к'во като не си толкоз спечен, правиш такава тема? Просто сваляй, баси.. ако искаш да се вкараш в некъф филм и дъртите да ти правят проблем за една кифла...хахаха

ХрС
07-14-2007, 22:41
АМи наистина сега момичетата на тази възраст търсят батковци! За да се фукат с тях,ако имаш кола още по-добре! Но и сам каза,че си имаш приятелка- По-добре не се занимавай!

BAYO
07-14-2007, 22:52
Go Sit In The Corner ... THIS SUX !

13 годишна .. лелееее... бтв.. извиняяй за въпроса, ма на колко е тфойто маце, ако искаш моа ти дам тая, ти тфойта ? Кфо ш' каеш ... ся кат четеш сигурно ти киселее, ама такъв е животеца батко, кисел и горчив. аАе с' мно здраве и мирвам ...

кметицата:)
07-14-2007, 22:59
По принцип съм на мнение, че за любовта няма граници, но не знам дали ако стане нещо между теб и това момиче дали ще е добре за нея.
Мисля си ги тези неща, защото едно момче беше на 17 и се влюби в 13 годишна. А той има много пари, наистина много и въпреки че и тя го обичаше много не заради парите той я глезеше като баронеса. Те бяха заедно 5 години и после нещата се объркаха. Вече не са заедно.
Мисълта ми е, че той я разглези много, в смисъл че й купуваше толкова скъпи бижута и вещи, колкото нейните родители не можеха да си позволят и биеше хората заради нея. Като се разделиха тя остана с много врагове и търси живота, койот той й даваше, но не може да го намери с друг.
Та мисълта ми е, да не ти пука от възрастта, но внимавай ако стане нещо да не я разглезиш за да не стане по-зле за нея после. :wink:

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 04:06
Бе за свалка ще стане,ако тя те харесва ...
ама за сериозна връзка - мноого трудно с тая разлика
от близо 10 години,пък и то във възраст,където
яко се усеща разликата :roll: Пък и си помисли
добре,че можеш да си навлечеш и проблеми с техните,
ако разберат и т.н. :wink: Избора какво да правиш е твой
все пак :)

n_ivajlova
07-15-2007, 13:40
Няма смисъл да си мълчиш....жив пример аз съм на 14 а приятеля ми е на 21....вече почти половин година сме заедно :) :) :)

n_ivajlova
07-15-2007, 13:41
Бе за свалка ще стане,ако тя те харесва ...
ама за сериозна връзка - мноого трудно с тая разлика
от близо 10 години,пък и то във възраст,където
яко се усеща разликата :roll: Пък и си помисли
добре,че можеш да си навлечеш и проблеми с техните,
ако разберат и т.н. :wink: Избора какво да правиш е твой
все пак :)
Зависи от родителите разликата с приятеля ми е 7 години...и нашите не ми правят никакъв проблем :) :) :) за което адски се кефа

koalka
07-15-2007, 13:54
Зависи каква е.Ако мечтата й е да е с батко, може би ще върже, но ако е момиче на положение, което може трезво да преценява няма да е с теб.И да, водиш се педофил, защото ти си пълнолетен, а тя е на 14, няма 15. :wink:

cashmere
07-15-2007, 13:55
emi az oktomvri mesec praa 14 i mislq 4e sam dostata4nu malka za da ti otgovora :wink: az li4nu ne se zanimaam sas mom4eta na moita vazrast 6toto te sa mn tapi i se darjat oligofrenski zatfa ako si ubeden 4e tq proqvqva interes kam teb (aku si sladur opredelenu 6tot vii si mislite 4e vas po-golenmite ne vi obsajdame nii po-malkite ne e vqrnu tfa) otplesnah se ta aku si siguren 4e proqvqva interes kam teb deistvai :wink: samu da znae6 4e tq e maloletna i e malku nezakonnu :|

young_rich_famous
07-15-2007, 16:04
Благодаря ви за мненията ... оправихме се взаимно с момичето, по всички начини ... бил съм се заблуждавал, че е невинна ... в крайна сметка всичко си дойде на местото с " happy end " ...

p.s. Моля, модераторите да заключат или изтрият темата ... ако има по-любопитни за това какво е станало да ми пишат на ЛС ...

:smt006

slan4iceto_n
07-15-2007, 16:38
според мен не би трябвало да правиш нищо. прекалено е малка за теб. все пак 8-9 години разлика е доста. иначе ако толкова искаш аз не съм човека, който трябва да те разубеждава да действаш. но не знам как би реагирала тя. аз съм на 15, но като някой на повече от 17-18 тръгне да ме сваля, ваднага го режа. тя може и да не е така де.

sexa_na_kompleksa
07-15-2007, 16:45
Благодаря ви за мненията ... оправихме се взаимно с момичето, по всички начини ... бил съм се заблуждавал, че е невинна ... в крайна сметка всичко си дойде на местото с " happy end " ...

p.s. Моля, модераторите да заключат или изтрият темата ... ако има по-любопитни за това какво е станало да ми пишат на ЛС ...

:smt006

Е,айде казвай де :-)

young_rich_famous
07-15-2007, 16:48
Айде, айде то се е видяло ... Какво стана ли ... запознахме се ... тя наистина ме била харесвала ... вечерта я взех от тях ... пийнахме, поговорихме ... заведох я след това на едно място ... тя ме натисна ... и стана белята, НО тя го беше правила вече !!! Да уточня, за да не ме съдете :D Както казах вече на един форумец, не е била толкова невинна, колкото изглеждаше ... :smt005 И сме на здравей, здрасти сега, ако някой от двамата има нужда от секс звъни на другия и така ... а между другото беше много добра ... =; Айде вече можете окончателно да заключите темата ! :smt006

07-15-2007, 17:01
П.е.д.о.ф.и.л. :smt006

sexa_na_kompleksa
07-15-2007, 17:53
Ами приятелката ти ?
И не ти ли беше някво ... странно да го правиш с толкова малко момиче ?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2007, 21:33
авторът на темата пожела тя да бъде заключена защото се оправил с въпросното момиче :)