PDA

View Full Version : малка ли съм за генеколог?



момиче
07-14-2007, 08:35
чуствам че нещо с моята пут*а не е в ред.нещо ми пари и имам течение.мисля да ходя на лекар. на 11 и 1/2 съм.въпроса ми е малка ли съм за генеколог или да отида при личната си лекарка?благодаря за вниманието!

ПС:МОЛЯ без тъпи шегички!!!

Ваня Петкова
07-14-2007, 08:48
Според мен не си малка за генеколог.Щом имаш проблем,значи е време да го посетиш.Препоръчвам ти да отидеш при личния си лекар ,за да ти даде направление за генеколог ,но може да не ходиш при лекаря си.Естествено ще си заплатиш прегледа,ако не се отбиеш при личния доктор.Успех,миличка!

SwEeT_pAiN_F
07-14-2007, 08:53
Здравей,
първо се пише гИнеколог и второ хич не си малка. Аз също някъде около твоята възраст тръгнах по гинеколози но при мен беше друг проблема. Така че ако имаш проблем итевай при личния си лекар и оттам с направление при гинеколог. Успех!

lookatme
07-14-2007, 10:30
спокойно не си малка аз имах същият проблем на 9 или 10 май а майка ми на толкова доктори м води ,тъй че...

<black soul>
07-14-2007, 12:05
не съм ходила на гинеколог защото не съм имала проблеми, но щом ти имаш, трябва да отидеш! няма възраст за това...не си мисли че на гинеколог се ходи само когато си правил секс /следователно само "по-големите" ходят/ ! това е един обикновен доктор... а ти май имаш инфекция щом ти пари. :wink:

-
07-14-2007, 14:04
ne e zadyljitelno pareneto da e predizvikano ot vaginalna infekciq! Moje da idva ot bybrecite ili piku4niq mehur... taka,4e po-dobre otidi pri GP-to! Toi 6te preceni