PDA

View Full Version : Косопад



Камен
07-14-2007, 10:28
Имам проблем, и то сериозен. Косата ми окапва, с всеки ден става по-зле и зле. Отначало си мислех, че е това е от гела или пияната, но след това видях, че не е това причината. Космите падат, най вече в горната част на главата, темето, като падат с коренчето, което ме притеснява. Най-лошото - миглите, те също ми падат драстично. Дали това е плод на притеснение, нерви или някаква болест. Аз ще отида на лекар, но все пак искам да чуя вашите мнения и съвети по въпроса. А колко хубава ми беше косата...

thefreak
07-14-2007, 10:33
Хах надявай се да е от тестостерон...
А миглите, странна работа, не би трябвало да падат

-
07-14-2007, 11:08
Ako si prejivql mnogo silen stres predi okolo 2-3 meseca e vyzmojno da ti opada drasti4no kosata... Na men sy6to mi pada6e po edno vreme (no az imam mnogo) i ne se zabelqza tolkova...Miglite pyk mi padat postoqnno te si se podmenqt periodi4no.Zatova neizpolzvam spirali za migli da gi shtadq,4e i bez tova sa mi myni4ko! :roll: Na men mi kazaha,4e moje i da ot stres,no moje i da e ot sezona.. po princip proletta i lqtoto kosata padala pove4e. to e logi4no de...
Pri teb moje i da e geneti4no, ako bashta ti ili dqdo ti sa bez kosa... #-o

gost1234
07-17-2007, 14:16
vij kakvoto i da ti napi6em kakvoto i da ti kajem nqma da ima smisal za6toto pri4inata da ti kapi kosata i miglite mogat da badat mnogo.edinstvennoto koeto trqbva da napravi6 e da ide6 na kojen ili dermatolog ili to be6e edno i sa6to ama nezabavno.6ega ne biva s tova na men taka i ne mojaha da mi kajat za6to mi kapi kosata taka 4e ne 4akai ami utivai na doktor

slip4ooo
07-19-2007, 10:21
Калций + Магнезий + Цинк на OZONE по 2 таблетки на ден и си ок.