PDA

View Full Version : Braun Silk Epil и Phillips Satinelle Ice



FairyNymph
07-14-2007, 11:35
Някой ползвал ли ги е?Коментар?
А някой може ли да ми каже колко струват? :-k

07-14-2007, 11:53
еми аз имам braun 5680 виж го в гугъла дали става за него въпрос ако е за него струва 179 лв не пиши браун силк епил защото това са поредица от епилатори имат си номер като тоя 5680

ThePainIsReaL
07-14-2007, 12:40
Имах този на Филипс с ледената приставка/главичка, както искаш го наричай. Подариха ми го мин. година и беше наистина невероятен. Позвала съм 3 епилатора - този + 2 на браун ( без такава екстра). Този беше най-добрият. Заслужава си парите - 130 беше, като е направена отстъпка в магазина. Значи е до 150.

live2beCooL
07-14-2007, 17:01
awe momi4eta vie ste mn stranni.......turpite toq epilator a vi bolqlo kato vi otvarqt :D :D :D e tva nemoa go razbera az.....

ThePainIsReaL
07-15-2007, 13:17
Красотата иска жертви (:
Пък за отварянето (мразя този израз) - ти просто знаеш, че болката я нанася друг и можеш да мрънкаш, защото не си виновна.Докато кво да се оплакваш от епилатора и да го псуваш, като сама го правиш да те боли ..все едно себе си псуваш и на себе си се сърдиш .. :-D

Keira
07-15-2007, 13:39
Аз сега си купих този на Braun , като в магазина имаше сто видя приставки. Тъй като на мен не ми трябват си купих най-обикновен и да ти кажа честно ме боли по-малко от с миналия ми епилатор :) Този на Braun е с пинсети и може би от там идва разликата :-k Тааа ... аз съм доволна от този на Braun :)

mi6uence
07-17-2007, 10:17
naistina li ne boli s tozi Philips 6toto az sum prekomerno 4uvstvitelna i nqkoi put kato se brsuna daje me boli.... :-#

FairyNymph
07-17-2007, 11:39
Аз сега си купих този на Braun , като в магазина имаше сто видя приставки. Тъй като на мен не ми трябват си купих най-обикновен и да ти кажа честно ме боли по-малко от с миналия ми епилатор :) Този на Braun е с пинсети и може би от там идва разликата :-k Тааа ... аз съм доволна от този на Braun :)

МОЛЯ?!?!?!?!
ТОЗИ НА БРАУН Е С ПИНСЕТИ?А ДРУГИТЕ ТИ ЕПИЛАТОРИ С КАКВО СА БИЛИ?
Относно момичето, което ми каза за braun 5680 не знам дали е този...има го в Cosmopolitan новия брой и пише само, че имало масажираща приставка, за по-безболезнено епилиране и аз за това искам да попитам колко струва този с приставката...
А този Phillips Satinelle Ice, който казахте, че струвал 130 лв, дали още ще е на тази цена или ако не-по-висока или по-ниска?

a~n~i~t~y
07-17-2007, 12:17
Аз сега си купих този на Braun , като в магазина имаше сто видя приставки. Тъй като на мен не ми трябват си купих най-обикновен и да ти кажа честно ме боли по-малко от с миналия ми епилатор :) Този на Braun е с пинсети и може би от там идва разликата :-k Тааа ... аз съм доволна от този на Braun :)

МОЛЯ?!?!?!?!
ТОЗИ НА БРАУН Е С ПИНСЕТИ?А ДРУГИТЕ ТИ ЕПИЛАТОРИ С КАКВО СА БИЛИ?
Относно момичето, което ми каза за braun 5680 не знам дали е този...има го в Cosmopolitan новия брой и пише само, че имало масажираща приставка, за по-безболезнено епилиране и аз за това искам да попитам колко струва този с приставката...
А този Phillips Satinelle Ice, който казахте, че струвал 130 лв, дали още ще е на тази цена или ако не-по-висока или по-ниска?


ima i epilatori s diskove...a za epilatora http://www.technomarket.bg/products.php?page=2&klasaswe=007&grupaswe=021

tuk ima mnogo na braun i na phillips zaedno s ceni

ThePainIsReaL
07-17-2007, 20:41
Дам, мила.. Филипс с ледената главичка днес пак го видях и му се любувах.. 130лв си беше.Т.е. паднала му е цената. Но има и нов модел :-D Ако ти се дават повече пари.

joseffinne
07-31-2007, 06:32
Ami ne znam za philips, ama az sam se navila za Braun mislih za toq sa6tiq det kazahte 4e go ima v cosmopolitan na golqma reklama te i po tv go reklamirat do 4 sedmici-i t.n., ama dobre de tam ne pi6e modela t.e. nomera
az gledah v neta toq deto e v tehnomarket e 5685, ok ama namiram i 5680, minah [prez dva tri magazina i vzeh bro6urki za ediniq i drugiq
e stoq i se kioram ama ne moga da razbera kade e razlikata, nqkoi ako znae da mi kaje 4e az ve4e imam 4uvstvoto 4e 4eta i ne vijdam