PDA

View Full Version : kak da govorq s nego



IANI
07-14-2007, 14:14
zdraveite!imam mn interesen problem!priqtelqt mi pu6e6e i noemvri 2006 gi sprq!pone taka kaza!i az mu povqrvah!sled vreme toi me izl1ga za edno ne6to i az zagubih doveriev nego !sled 7 meseca az zapo4nah da go use6tam 4e pu6i-ponqkoga po starnniq d1h,namiram zapalki u nego a toi kazva 4e na priqteli,kogato go pitam dali pu6i toi kazva Ne no ne me gleda v o4ite a v poda,kogato pitam negovi priqteli te mi kazvat s16to Ne,no edva mi go kazvat,m1nkat i po dva 4asa mislqt kakvo da kajat!moi s1u4enici mi kazaha 4e sled kato me izprati do nas i se v1rne na cent1ra-pu6i kato komin ,no tezi moi s1u4enici sa malko intriganti i az mn ne im vrqvam ,no mai vzeh da im vqrvam !mn hora kazvat 4e pu6i i me l1je!az iskam da znam kakvo pravi ,ne mu zabranqvam !kajete mi kak da govorq s nego ,kak da mu dokaja 4e znam !!!!!!molq vi daite mi s1vet !

blagodarq predvaritelno

07-14-2007, 14:24
Може следващия път като го попиташ дали пуши и той ти каже "не", ти да го попиташ "Лъжеш ли ме?" и той или ще си признае, или ще отрече. При положение, че отрече ти му кажи, че се съмняваш заради дъха му и може да послъжеш като кажеш, че си го видяла... това е при положение, ако си сигурна... или казваш, че имаш инаформация...и така...

vvs_go
07-14-2007, 14:45
ami moje bi prosto se dokazva postoqnno pred teb i qvno ti ne iska6 da go prieme6 takyv kakyvto e i skoro spored men 6te te zareje ako ne spre6 da se my4i6 da go promenq6

Mementomori
07-14-2007, 14:55
Здравей!Наи-добре съвсем открито му кажи,че имаш подозвения,че той не е отказал цигарите!Попитай го дали тревогите ти са основателни!Остави го сам да си признае,не повишавай тон,излишно е,само ще ви попречи да се разберете!Кажи му,че доверието между вас е от изключителна важност и може да сподели всичко с теб,защото ти винаги си готова да го изслушаш,да го подкрепиш и да му дадеш съвет!Успех!Дано съм помогнал!

{SwEeT_anGeL_F}
07-14-2007, 16:17
Следващия път като намериш запалка, вместо да го питаш дали е негова му кажи, че нямаш нищо против да той да пуши :) Все пак той си решава.Нека знае, че ти го подкрепяш и може да пуши и пред теб,а не да се крие (ако си сигурна за това,което знаеш от приятели) .