PDA

View Full Version : Искам повече..



_sLut
07-14-2007, 14:30
Харесала съм си едно момче... известно е за града, хубав е всичко си има и всичко му е наред. Имаше си дълготрайна връзка с едно момиче, но тя беше просто ужасна - интригантка и каква ли не... така или иначе скъсаха.. Аз съм си го харесала, но това е проблема не само аз.. доста момичета го харесват. Той се зарибява с всички-включително и с мен.Незная как точно да му подскажа, че не искам само една или две - три нощи с него и не искам само секс. Искам нещо повече. Но си мисля , че ако му кажа той просто няма да иска, защото заминава за по - голям град да учи.. Това не е проблем, защото града е само на 30 мин. път с кола, но не там е проблема.. той е казвал на приятели и приятелки, че не харесва никоя, под предлога, че ще заминава там... незная да си мълча или да му казвам...

07-14-2007, 14:37
Кажи му! Нищо не губиш...

_sLut
07-14-2007, 14:40
Да бе вярно си е .. мислила съм ама си мислех също и чрез държанието си да му покажа.. ама тва иска време пък нямам много .. утре отивам на море като се върна той заминава.. и то лятото отиде.. пък той все пак ще заминава.Викаше ме на море с него... ама просто така се получи, че няма да мога да отида, мн съжалявам за което :(

Mementomori
07-14-2007, 14:43
Здравей,_sLut!По-добре му кажи,за да не съжаляваш след това,че не си го направила!Бъди пряма и открита,отстоявай това,че искаш сериозна връзка,а не просто един флирт!Ако те отхвърли,най-вероятно харесва повече несериозните отношения за по няколко нощи или не харесва теб!Нищо няма да ти стане,ако му признаеш чуствата си,но внимавай да не злоупотреби с теб и да те захвърли като ненужна вещ,защото според мен той е от този тип момчета!Успех,Мила!

_sLut
07-14-2007, 14:49
Може така да изглежда, но не е такъв... даже обратното..Просто с чиста съвест мога да го нарека Перфектен ... просто нищо не му липсва.. нали като всеки си има малкиииии недостатъци, но като цяло е супер.. Кавалер и всичко останало. Примери колкото искаш:
1.Беше обещал на бившата си да я заведе на море.Скараха се, но това не му попречи да си изпълни обещанието.. заведе я на море в скъп хотел на Слънчев бряг ..
2.Както казах по горе беше интригантка и хората говореха мн лоши неща как се държи тя с него и с хората по принцип, но той си я обичаше и пак си беше с нея... Е всичко си има граници все пак и скъсаха, но не това е най-важното.. гледаше си я .. абе всичко всичко и даваше...