PDA

View Full Version : Moderated:Не харесвам как се облича...



Tiziana
07-14-2007, 14:34
Здравейте,Сладури!За първи път пиша в този форум,но отдавна чета темите ви,харесват ми и се радвам,че помагат на толкова много младежи!Искам да споделя проблема си и да чуя мненията ви и да ми дадете съвет!Може да ви прозвучи смешно и да ме осъдите като човек,за когото единствено външността е важна,но не съм такава!Та имам приятел от няколко месеца,запознахме се в Нета,съвсем случайно,а и никой от нас не е търсил специално гадже там.Мн си допаднахме,мн се харесахме,видяхме се и след време тръгнахме!Той е мн интелигентен,сладък,забаве н,амбициозен,състрадателен ,еродиран.....,но често казано има нещо,което не харесвам и това е начинът му на обличане!Не искам да ме определяте като глупачка,за която това е най-важно,защото не е така!Аз мн го обичам и той мен.Но наистина стиловете ни на обличане са мн различни и някак като че ли не си подхождаме спрямо тях!Това не е толкова важно,аз не искам да се облича спрямо моя стил,просто не знам как да преодолея този проблем!Ако му го кажа,определено ще се обиди,а аз не искам да го нараня!Моля ви да ми помогнете и не се подигравайте!Благодаря за вниманието!Ако не мислите да пишете нещо смислено,недейте да пишете!

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

Tiziana
07-14-2007, 14:35
Ако има значение възрастта-двамата скоро навършваме 18!

~*~By~Myself~*~
07-14-2007, 14:39
Какво значение има че не се облича ''спрмо твоя стил'' нали се обичате
ами постови се на негово място ако земе да ти каже ми не ме кефи как се обличаш смени си стила
Инъче даи повече инфо какъв е твоя и какъв неговия стил

thefreak
07-14-2007, 14:47
Стига да е с чисти дрехи да се къпе често, просто ще трябва да си преглътнеш предрасъдаците.

Tiziana
07-14-2007, 14:47
Аз не искам той да се облича срямо моя стил!Аз си имам свой собствен стил,но да кажем си падам по момчета с по-широки дрехи,леко неглиже,докато неговият стил е обикновен и аз не знам как точно да го определя!Дали,ако му подаря някоя дреха,той би си помислил,че не харесвам стила му?Дали ще го сметне като обида?

rakiQ
07-14-2007, 15:08
веднъж се бях завила с един келеш ...мн красив и добре уж обличащ се ..ама няколко дни почна д ами с еоблича кат клоун и веднъж дойде с едни дънки УЖАСНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИИИИИИИИИ и аз си бях намислила че ше го късам-та скъсахме...аз на тая тема "дрехи" държа повече отколкото на външния вид

{SwEeT_anGeL_F}
07-14-2007, 16:12
Ами защо пък да не пробваш да му подариш някоя тениска, която на теб ти харесва.Или ако не искаш директно да му я подариш излезте по магазините двамата и му покажи, когато някоя мъжка дреха ти хареса,съвсем нормално е .. И без да му казваш може да се светне да направи нещо по въпроса,защото наистина е гадно приятелят ти да ти каже нещо за стила ти на обличане.. Не знам ,както си прецениш но бъди мн внимателна да не се засегне прекалено :)

MonSitY
07-14-2007, 16:18
em nali se obi4ate tova ne e 4ak tolkova lo6o ama kato ti pre4i tova s obikolkata po magazinite e dobro re6enie ina4eEe zemi mu namekni ne6to no ne puk da go obidi6 nz moje sled vreme sam da se 4atne si prmeni stila puk i e na 18 tr poraboti po vuprosa 6tom e tolkvoa obiknoven po tvoite dumi aide uspeh :-k

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-14-2007, 18:55
az puk mislq 4e ste mn sladki :) imam edna poznata ... tq e feshun4e a momi4eto s koeto se dviji prosto.... nqma si hal haber ot moda taka da se kaje.. svel4ena .. abe :) seshtate se i kato gi vidq dve4kite mn`mi toplqt na surceto :) ednata s tok4etata drugata otzad s keckite :lol: aa nema takiva ;) taka 4ee .. a btw az bih se obidila ako na men gadjeto mi mi podari nqkfa bluza koqto e v razli4en stil ot moq.. :) a i tfa e edin stil.. ti ne hodish sus stila mu na obli4ane nali? :)

mr0b1
07-14-2007, 19:03
Тва е доста глупаво...Не искам да те обидя , но е и доста егоистично ;-) ... а защо той примерно не иска ти да се обличаш в неговия стил ? Виж важното е да се обичате , а не некви глупости да застават между вас \:D/ \:D/

vvs_go
07-15-2007, 08:38
mi spored men drug pyt kogato kaje 6si zimam pantalon kazva6 " idvam s teb ima6 nujda ot jensko mnenie nali?"

..:sUnRiSe:..
07-15-2007, 09:05
абе кви са тия глупости какво като има различен стил (или аз доколкото съм разбрала няма стил...) като го харесваш и като ходиш с него трябва да харесваш и недостатъците му, ама ако наистина те побърква че не е добре облечен му подари една тениска...какво толкова... за РД или някъв друг празник аз мисля че не би се обидил ... а може и прическата да промените

`Death`Whore``
07-15-2007, 09:07
Да си го избирала по дрехите. Щом не си им обърнала внимание в началото, няма да се оплакваш. Гадно е човек да иска да променя вида ти.

BiBeRoN
07-15-2007, 12:36
Сигурна ли си че го обичаш?Понеже (аз де) когато си влюбен последното, което забелязваш е външния вид...

Приеми го и го обичай такъв, какъвто е!

krem4et0
07-15-2007, 12:51
И аз не харесвам стила на обличане на моето гадже. не е особено модерен, ама напоследък се усеща свеж полъх в гардероба му. Преди време му подарих 1 панталон-той си г хареса и риза, която аз избрах. Нея не я е облякъл нито 1 път!
Приех си го-чист, спретнат е, не ходи с дънки, чието дъно виси до кокалчетата, не му се вижда бельото. Другото се пренебрегва.

ThePainIsReaL
07-15-2007, 13:04
Нали не ти мирише? Не разбирам какво повече искаш .. чист е, обича те.. а я си представи, че той мисли същото и за твоя стил. Като не го харесваш, защо си с него?!
Уфф .. тва да си обичате гаджетата и после да се вайкате за кусурите им ( от ваша гледна точка ), е малко гадно :/
Сори за критичните думи, но след като го обичаш, значи го приемаш..

ако вече отчайващо зле се облича и искаш само от добро сърце да му помогнеш, може заедно да излезете на пазар и без да се натрапваш, да му покажеш какво е хубаво и какво - не. Но иначе... нееееееееее ](*,)

ХрС
07-15-2007, 13:44
Ами да и това е гадно! Защото примерно - Ходите си заедво двамата за ръка,ти си се облякла красиво,а той някакси не се вписва! просто отстрани изглежда странно! Но хайде сега всичко се преживява!
Ако толкова го обичаш ще го търпиш и с такива дрехи,или просто му намекни по възможно най-непринуденият начин да се облича малко по-различно! :)

koalka
07-15-2007, 13:52
Не му го казвай директно и не се опитвай да му натрапваш мнението си.Не знам как се облича, но толкова ли е проблем за теб, че чак пишеш тема?Следващият път, когато отива да си пазарува отиди с него и му помогни да избере нещо по-хубаво, което като му кажеш, че му седи добре може би ще го склониш и ако наистина му отива де.

Mementomori
07-15-2007, 17:02
Здравей,Tiziana!Щом го обичаш,не бива външният вид да бъде проблем за теб!Ти си с него,а не с облеклото му!Не му казвай,че то не ти харесва,защото това би го наранило!Можеш да му подариш нещо,но не твърде различно от стила му,защото той ще забележи разликата!Успех,Мила!

BAYO
07-16-2007, 02:52
ТИ не го обичаш бе, просто искаш да е на "ниво", за квото мислиш, че притежаваш, но се лъжеш и ш' го разбереш съвсем скоро, когато останеш сама!!

cashmere
07-16-2007, 08:02
em obqsni mu 4e mn go obi4a6, OBA4E ne haresva6 kak se obli4a. no ne go kazvai taka ob6to obqsni mu to4nu kakvo ne haresva6 v stila mu aku mom4eto e to4no nqq da se rasardi 100%
P.S. puk i spored men 6irokite drehi ne sa ubuu ne6tu kakvo po-dobro ot danki po tqlutu lepnati za stegnatu dupe i hubava bluzka o4ertava6ta vsi4ki muskuli(ako ima takiva po tqlutu mu) ama sa otplesnah... :wink:

Madness
07-16-2007, 08:12
Не си добре :lol:

07-16-2007, 10:56
vij kvo po opisanieto ti toi se obli4a "normalno" zna4i ne e strannen vseki 4ovek trqbva da se obli4a po vkusa si tova e negovata individualnost btw ako ne se obli4a kato kloun(a mai ti taka iska6 da se obli4a)ili kato mrusen hipar kakuv e problema ???!!!! toi se obli4a normalno sama go kaza togava ne vijdam problem a puk i vie stavate golemi kak vijda6 edin muj da sloji 6iroki dunki i da zaprili4a na kloun :-k kato porasne6 se obli4a6 ve4e po normalno toi vse pak ne e 11 godi6en pobertet da nosi still mi6o 6amara :D kakto i da e ako nqkoq putka mi kaje ne6to za moq still 6a i kaja da se ...... za tva vse pak govori s nego o4i v o4i pone da si povikate ama da se razberete 6toto kato go vodi6 po magazinite se se oseti i 6te mu stane po nepriqtno