PDA

View Full Version : Продължителна менструция



h8r
07-14-2007, 15:02
[/b] Здрасти! :lol: .. Проблема е следния..Менструацията ми е .. дразнещо продължителна и обилна!
Този месец например ми дойде на седми. На 12 правих секс и ми беше 99.9 спряло...да не кажа съвсем.. окей.. но на другия ден отново протекох!*Мамка му!* :smt012 Беше кафеникаво..тамън като за последен ден-гъсто лепкаво..както винаги..1-2 капки само леко зацапващо.. Но днес ми текна отново онази ярко червена свежарска кръвчиза като за втори ден! Не толкова силно,ама си тече...
Освен това цикълът ми е МНООГО обилен..ама наистина МНОГО! Първите 4 дни си е ..доста грозна прасекланница ..
Съмнявам се да е от това,че правих секс,но и миналия месец така се получи..правих секс на третия ден и текох 10.. :smt011
За протокола: На 16 съм,имам абсолютно редовна менструация от..6клас :)

-
07-14-2007, 21:25
Az kato bqh po-malka i mnogo slabichka...ne se hraneh pylnocenno i na men taka mi be6e obilno i gadno! daje pripadah ot golqmoto koli4estvo zagubena kryv,no v posledstvie ponamalq... taka,4e ne se pritesnqvai! Na men vse o6te mi te4e po 6 dni ama pone e po-malko :)

h8r
07-15-2007, 10:36
Ммм..Това,че съм МНООГО анорексична има ли значение? Около 1.67 съм и тежа към 40-42 кила...Храня се много рядко ..