PDA

View Full Version : Sramejlovost.....



Otchaqn romantik
07-14-2007, 15:26
Hi!Az sam m na 18,imam priqtelka i tq e tolko golqma.Mn se obichame!Zaedno me ot 6 meseca i 15 dni!Tq e mn sladka,umna,krasiva.Problema obache e,che i dvamata sme mn sramejlivi!Moje da prozvuchi smeshno,no do sega ne sme se celuvali,imalo e samo pregradki i darjene na race,mn sme romantichni!I dvamata se pitesnqvame ot blizostta,no kato che li tq e po-pritesnenata,govorili sme za tova i tq zapochva da treperi ili neshto takova,kazva mi,che,che kogato doide podhodqshtiqt moment,iska az da poema iniciativata za celuvkata,poneje tq ne bi se osmelila.Az se saglasih!Problemat ne e v celuvaneto,ne barzame s tova,momentat shte nastapi,no iskam nqkak da q predrazpoloja,ne iskam da se pritesnqva tolkova,da treperi ot strah edva li ne,i da ne pripadne!Molq vi,hora,pomognete!

CraZy_K1LlErR
07-14-2007, 15:32
Stiiiga 6 meseca i edin pyt da ne ste se celunali tva prosto nemom da go prieme neshto se ebavash s naze [-X ](*,) :-k

Отцхаян романтик
07-14-2007, 15:41
Savsem chestno-ne sme se celuvali,samo nqkolko pati po buzkata!Ne se sheguvam!

Kisses_P
07-14-2007, 15:50
Еми накрай я да се чувства сигурна, да и е добре, гушни я, говори и мили неща и не вярвам вече да трепери.. пък за целувката ти си знаеш.И опитай да преодолееш срамежливостта- на 18 си и ходите от 6месеца все пак

IKisseDAGirL
07-14-2007, 15:59
Оф божее, тя да не живее през средновековието? Ужас. Не съм предполагала че има такива хора :roll:

{SwEeT_anGeL_F}
07-14-2007, 16:04
Е, все някога и това ще трябва да се случи..да я целунеш.Ако те е страх толкова да не вземе да припадне,не й казвай , че ще я целунеш,ами един ден просто я издърпай и най-неочаквано я целуни. И да се стресне ще е за момент,после ще и хареса и айте готови сте :) \:D/

Mementomori
07-14-2007, 16:12
Здравей,Отчаян романтик!Отидете на някое романтично място,говори и прекрасни неща,споделяй й чуствата си.По този начин ще я успокоиш и ще можете да се насладите на невероятния момент!Успех!

jyji
07-14-2007, 16:14
aaa stiga be..6 meseca ne e kato 6 sedmici

Otchaqn romantik
07-14-2007, 16:20
Blagodarq vi za savetite!Shte mi badat ot polza!Priznatelen sam na tezi,koito se otnesoha s uvajenie i serioznost kam temata!valantain_love,glupavata ti obida ne e umestna,nie darjim na chustvata,a ne na fizicheskite otnosheniq i tova che tq e na 18 i ne se e celuvala,ne q pravi chovek ot Srednovekovieto,ne q pravi smotana ili zadrastena.A i da ti kaja prez Srednovekovieto pone sa zachitali chustvata,a sega kakvo-vkesi gleda da si legne s vazmojno poveche,za da bade gotin,da opita ot vsichko!Kade otide moralat?A kolkoto,che ne si predpolagala,che ima hora kato neq-mi nqma,tq e unikalna sama po sebe si.Tolkova chista i nevinna,tolkova zrqla!Tq e edinstvena!

BeBsItO
07-14-2007, 16:23
:roll: maikoo kva ebavka samo..... vie da ne ste 5 kl we??? a ako naistina tva e seriozno.....va6ta lubov nikade e nema...... a horata qvno naistina jiveqt na raba....dvete krainosti ili se ebat na 1 viq den, ili ne smeqt s epipnat s godini.... leleeee do kade stigna sveta

IKisseDAGirL
07-14-2007, 16:25
Хах, никого не съм обиждала. Странно ми е просто. Личи си колко е "зряла", след като тръгват да я целуват, а тя се разтреперва :idea: Аз си мислех, че чувствата би трябвало да се изразяват физически, не само да се гледате като в 1-ви клас, но явно съм се объркала.

И благодаря за поучението, почувствах се изключително разкрепостена и неморална [-(

bloodranger
07-14-2007, 17:55
Haha na 18 i ne smeqt sa celunat tva e bazik ve
platonici hahaha :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

lorena
07-14-2007, 17:59
hi.....spored men naistina ne trabva da chakash poveche!!!Prosto q celuni ...ei taka ..izvenuj :!: Sigurna sum che shte i haresa :) :-D az sushto se pritesnqvh ot purvata celuvka, no :-D sega vsichko e strahotno :-D celuni q :!: :!: :!:

mr0b1
07-14-2007, 19:05
Ако толкова искате и 2мата да се целувате просто давайте кво чакате...а относно срамежливостта ... дръж се естественно и я накарай да се чуства най-хубавата и така няма да е срамжлива Успех :smt016 :smt016

SUNriSe_f
07-14-2007, 19:17
ako tova ne e nqkakva ebavka... prosto neznam dali nqkoga 6te si legnete zaedno... ta tq da se tzelyva q e sram, a za dr... :-#

Otchaqn romantik
07-14-2007, 19:55
Ami temata ne e "ebavka"(kakto vie se izrazihte)!Nima v dneshno vreme e prestaplenie,ako darjish na choveka do sebe si,zalagash na platichnata lubov,koqto spored men moje da bade vechna!A i edin mn izvesten pisatel,beshe kazal,che edinstveno intelektualcite namirat neshto po-interesno ot sexa!Az ne vazpriemam priqtelkata si kato sexualen obekt,zashtoto tq e mn poveche ot tova!

JoeBanana
07-14-2007, 19:58
не ги слушай много, много http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
тука са само злобни ебачи http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
като сте готови - тогава
ваша си раота http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Mementomori
07-14-2007, 20:22
Престанете да се заяждате с хората и да се надсмивате на проблемите им!Помислете как бихте се чуствали на тяхно място,ако някой се отнася по този начин с вас?!

IKisseDAGirL
07-14-2007, 21:54
Ami temata ne e "ebavka"(kakto vie se izrazihte)!Nima v dneshno vreme e prestaplenie,ako darjish na choveka do sebe si,zalagash na platichnata lubov,koqto spored men moje da bade vechna!A i edin mn izvesten pisatel,beshe kazal,che edinstveno intelektualcite namirat neshto po-interesno ot sexa!Az ne vazpriemam priqtelkata si kato sexualen obekt,zashtoto tq e mn poveche ot tova!
Това, че не смееш да докоснеш приятелката си, не е знак, че държиш на нея, а по-скоро, че изобщо не сте достатъчно близки. Напротив - ти изкара престъпление това да искаш да си интимен с партньора си и да имаш нужда от физическа близост с него, а не ние. :?
И извинявай, но въпреки, че се целувам и правя секс с приятеля ми, не го "възприемам само като сексуален обект" :shock:
Освен това след като не си опитал нещо, нямаш право да говориш против него. Не си изпитал удоволствието от това, изобщо не знаеш за какво става въпрос, така че изказванията ти звучат смешни и не на място. Пробвай и тогава говори.

Otchaqn romantik
07-15-2007, 09:15
Ne se strahuvam da dokosna priqtelkata si!Vapreki che ne sme se "dokosvali",moga strogo da zaqvq,che sme dostatachno blizki i izkliuchitelno mn darja na neq!Ne sam iskal da obidq nikogo s izkazvaneto si;ne sadq horata,koito nablqgat na fizicheskite kontakti,zashtoto vseki sam reshava za sebe si!Ne e nujno chovek da opita ot dadeno neshto i edinstveno togava da ima pravo da govori za nego;na mnenie sam,che ne e nujno da postapvam nepravilno,za da go osaznaq i da govorq za tova,imam si predpazna reakciq!Edin prost primer-kolko hora sa bili na voina?-minimalna chast.A kolko govoreha za neq(da kajem za tazi v Irak)?-pochti cqloto obshtestvo!Sajalqvam,che ne odobrqvate mnenieto mi,no ne iskam i da me sadite za tova,che imam nestandartno mnenie,zashtoto ako chovek iska da izjivee istinska i vazmojno nai-dalgotraina lubov,to trqbva da nablegne na platonichnostta!Blagodarq za mneniqta i vnimanieto!

Conrad
07-15-2007, 09:24
ВИЕ сте чистият пример за т.нар. Платонична любов.6 месеца без целувка -това означа само едно,я по добре се стегни и вземи инициативата в свои ръце и направи каквото е нужно за да и омекнат коленете :lol:

cashmere
07-15-2007, 17:18
lele vii ne ste nared 6 meseca i nitu edna celuvka ](*,) emi preglatni malku sramejlivostta si (makar 4e ko ima da te e sram ot 4ovek detu hodi6 s negu ot 6 meseca no tova e dr tema) zavedi q na nqkoe naistina romanti4nu mqstu i deistvai nagrabi q i ... :smt008

UmnoMace
07-15-2007, 17:42
Както казаха и повечето тук - стига с тая срамежливост, все пак това, че ще я целунеш, няма да ви попречи да си се обичате и да сте близки. Освен това няма нищо лошо и неестествено да консумирате втъзката си, като начало сте на 18 и двамата, пък и сте от 1/2 година заедно, нали така? :) така че, пич, стягай се и си цункай мацката. :-D

slan4iceto_n
07-15-2007, 18:17
лелеееееееееееееее ебаси идиотите честно. добре де може ли и двамата да сте толкова задръстени, че да сте на 18, от 6 месеца да ходите и да не сте се целували. това между другото наистина ми звучи като ебавка, ама няма значение. добре де като казваш че е толкова хубава, как за 6 месеца не ти е минавало през ума да правите секс. ти нормално момче ли си или си зле. мисля че въпросът ми е реторичен, но...не казвам че мойте отношения с моя човек са пример, даже напротив, ама поне сме пробвали някои неща, знаем какво се получава между нас и какво не(точно тая платоническата част никаква я няма, но това е др въпрос). но аз лично не бих могла да обичам някого, без да имам желание да го целуна. така че на мацката ти нещо не и е наред или въобще не и се занимава с теб(коеот не е мн невероятно определено)

IKisseDAGirL
07-15-2007, 20:14
Ne se strahuvam da dokosna priqtelkata si!Vapreki che ne sme se "dokosvali",moga strogo da zaqvq,che sme dostatachno blizki i izkliuchitelno mn darja na neq!Ne sam iskal da obidq nikogo s izkazvaneto si;ne sadq horata,koito nablqgat na fizicheskite kontakti,zashtoto vseki sam reshava za sebe si!Ne e nujno chovek da opita ot dadeno neshto i edinstveno togava da ima pravo da govori za nego;na mnenie sam,che ne e nujno da postapvam nepravilno,za da go osaznaq i da govorq za tova,imam si predpazna reakciq!Edin prost primer-kolko hora sa bili na voina?-minimalna chast.A kolko govoreha za neq(da kajem za tazi v Irak)?-pochti cqloto obshtestvo!Sajalqvam,che ne odobrqvate mnenieto mi,no ne iskam i da me sadite za tova,che imam nestandartno mnenie,zashtoto ako chovek iska da izjivee istinska i vazmojno nai-dalgotraina lubov,to trqbva da nablegne na platonichnostta!Blagodarq za mneniqta i vnimanieto!
Не знам какво общо откри м/у секса и войната ама айде :lol:
От поста ти разбрах само, че физическата близост е голям грях и чист пример за "неправилно поведение" 8)
И забрави за това, че някой те съди, никакви не сме ти, за да го правим. По-скоро ни е жал за теб, защото се лишаваш от много хубави моменти заради глупавите ти предразсъдъци и консерватизъм :::
Общо взето почти всичко, което каза, си е говорене на изуст и оправдаване, защото нямаш реални доказателства. Казваш, че платоничната любов била най-дълготрайната без да си изпитвал друга. Това си е абсолютно неоснователно изказване и няма как да го приема на сериозно, само мога да заключа, че си доста заблуден човек.

07-15-2007, 23:24
Проблема не се състои в това, че си срамежлив. Проблема, всъщност е, че си мухльо, а най - вероятно и социален инвалид. Престани да се страхуваш от отдръпване от нейна страна и от "грешки", както сам се изказа. Човек има нужда от "грешки", защото "грешките" всъщност са положителна обратна връзка. Т.е. когато се опариш, разбираш че котлона е топъл. Не можеш цял жиот да живееш на нечии чужд опит.

Замисли се само - 6 месеца и 15 дни - колко момичета можеше да свалиш и да правиш секс с тях за това време, ако си го беше поставил за цел. Ама се замисли сериозно над тоя въпрос... и след това си отговори дали си заслужава да губиш ПОЛОВИН ГОДИНА от живота си, заради момиче, с което уж имаш интимна връзка, а всъщност сте само приятели.

И понеже съм бил в такава ситуация ще ти кажа какво ще се случи. От ден на ден все повече и повече ще искаш да я целунеш. И от ден на ден все повече ще те е СТРАХ, именно защото те е страх. И когато дойде момента ще почнеш да се оправдаваш пред себе си "Майка му стара, сега ако прецакам нещата, всичко ще отиде по дяволите, я по добре да си живеем по старому"

РИСКУВАЙ! ГУБИ! БЪДИ ГОТОВ ДА ГУБИШ! Иначе, никога нищо няма да спечелиш!

П.П. А днес зарязвам момиче, ако не правим секс на 3-4 среща.... Повръща ми се от себе си, каква свиня! :mrgreen: :mrgreen:

lovers
07-16-2007, 00:04
Egati bazika...Ako ne e v koeto se sumnqvam dulboko...Otivate DVAMATA SAMO na nqkoe romantichno mqsto i rabotata shte stane stiga da ne ste oligofreni vse pak!

Battle-Axe
07-16-2007, 06:59
Физическите ласки са израз на любовта ти към даден човек. По-добре направи нещо по въпроса. Целуни я, прегърни я... сигурно си гледал по фимлите. Нищо няма да загубиш. С този срам до никъде няма да стигнеш.

che ne e nujno da postapvam nepravilno,za da go osaznaq А как ще разбереш, че дадено нещо не е правилно след като дори не си го пробвал? Не карай само на заучени фрази, ами се замисли малко над някои неща. Човек се учи от грешките си. Рискувай. Единственото, което може да стане е да спечелиш.

personal_jesus
07-16-2007, 09:48
вие сте клиничен случай.
напий я,пич. напий и себе си...
само че квито сте...сигурно ще станете после алкохолици, защото няма да намерите друг начин да се справите със срамежливостта си.
според мен тряа поотделно да тръгнете на психоаналитик.

sladurkaaaaa
07-16-2007, 21:17
moi chovek via ste gajeta ot 6 meseca,h0dite zaedn0 g0v0rite si,imate si d0verie,ti q 0bichash,tq te 0bicha i t.n,n0 az naistina strashn0 mn0g0 0cenqvam zagrijen0stta ti za neq..T0va p0kazva che ti q cenish i durjish na neq..Tq e vsichk0 za teb..i te e strah da q celunesh za da ne razvalish vsichk0..Znam kak se chuvstvash strah te e da ne q naranish,N0 m0ga da ti kaja zasht0t0 sum m0miche che nie m0michetata naistina mn0g0 0cenqvame t0va k0et0 vsushn0st ti praish za neq...Az shti dam edin suvet...Kupi i nai hubavata chervena r0za i 0tidete nqkude kudet0 da ste sami...V m0menta v k0it0 i dadesh r0zata pribliji locet0 si kum neisn0t0 d0kat0 i dvamata durjite r0zata..Sled t0va q 0stavi da q vzeme ...n0 t0gava veche ustnite vi shte budat mn0g0 bliz0 edni d0 drygi..Celuvkata shte bude neizbejna..stiga da p0lagash staranie v t0Va...t0va shte q 0tpusne i nqma da se sramyva p0veche,i ti susht0...0pitai ... p0jelavam ti Uspeh!!:)

vvs_go
07-16-2007, 21:39
sq 6ti kaja kak si re6ih problema az -vkarah alkohol na sebe si osnovno ne mnogo dostaty4no da se uhilq

live2beCooL
07-16-2007, 22:37
hva6taite se za raka i na psihiatar!vie ne ste nared! az se celuvam s momi4eta det ne sa mi gajeta! teb 6e te e sram da se celune6 s gajeto ! rofl rofl rofl........

Phantasmagoria
07-16-2007, 23:54
:shock:

вие сте клиничен случай.
напий я,пич. напий и себе си...
само че квито сте...сигурно ще станете после алкохолици, защото няма да намерите друг начин да се справите със срамежливостта си.
според мен тряа поотделно да тръгнете на психоаналитик.
Така като гледам колко са примерни и срамежливи сигурно ще ги е срам да отидат до магазина да си купят нещо за пиене.Пък и най-вероятно са въздържатели.Все пак пиенето също е част от "неправилното поведение" :smt005 :lol:

А до автора на темата:Човече,на 18 сте по дяволите?!И не сте се целунали след 6 месеца връзка?Смешно е да твърдиш,че сте гаджета.Та вие сте просто добри приятели.Това вашето наистина не е нормално поведение.За каква платонична любов разправяш?Вие да не сте в детската градина?Какво неморално и неприлично има в една целувка,по дяволите...? :smt104

banancho
08-01-2007, 18:05
пич на 18 си замисли се малко как да го направиш и както сам казваш тя иска ти да поемеш инициативата
ако питаш мен когато доиде този МОМЕНТ :smt010 :smt011 :smt011 просто тругни бавно към устните й и я целуни бавно не бързай
просто се опитай да ИМПРОВИЗИРАШ ако не си добър в целувките :smt013 :smt013 и стига си се спичалллллллл :!: :!: :!: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

bloodranger
08-01-2007, 19:53
пич на 18 си замисли се малко как да го направиш и както сам казваш тя иска ти да поемеш инициативата
ако питаш мен когато доиде този МОМЕНТ :smt010 :smt011 :smt011 просто тругни бавно към устните й и я целуни бавно не бързай
просто се опитай да ИМПРОВИЗИРАШ ако не си добър в целувките :smt013 :smt013 и стига си се спичалллллллл :!: :!: :!: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
pi4 ne 4e se barkam ne6to ama temata e ot mesec i spored mene te ve4e ne samo sa se celunali


makar 4e..... :-k
P.S. :smt005

banancho
08-01-2007, 21:00
пич на 18 си замисли се малко как да го направиш и както сам казваш тя иска ти да поемеш инициативата
ако питаш мен когато доиде този МОМЕНТ :smt010 :smt011 :smt011 просто тругни бавно към устните й и я целуни бавно не бързай
просто се опитай да ИМПРОВИЗИРАШ ако не си добър в целувките :smt013 :smt013 и стига си се спичалллллллл :!: :!: :!: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
pi4 ne 4e se barkam ne6to ama temata e ot mesec i spored mene te ve4e ne samo sa se celunali


makar 4e..... :-k
P.S. :smt005

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Th3MaN
08-01-2007, 21:37
Така като чета как 6 месеца не са се целували сигурно ще правят sex чак като се оженят. И то не защото го искат а защото родителите им ще искат. :smt005

TreeHill
08-01-2007, 22:21
а от къде си сигурен ,че ходите?!