PDA

View Full Version : Какво казвате, когато видите .. ?



07-14-2007, 21:24
Как заговаряте някое момиче , което знаете от чата и я видите на вън .
Какво и казвате , как и се представяте ? Помогнете малко , че си нямам представа какво да кажа, като видя някоя позната .

07-14-2007, 21:27
Възпитаните хора казват: "Добър ден"! Препоръчвам ти това да й кажеш. Аз веднъж казах на едно момиче от чата, което срещнах, че като малък майка ми винаги ми даваше огромен грейпфрут на закуска и тя не ми обърна внимание.

shadow4e
07-14-2007, 21:39
Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате :) Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен :)

cherinka
07-14-2007, 21:43
Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате :) Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен :)
Тва е тъпо.
Примерно "Здрасти, аз съм черинка" :smt005 :smt005 :smt005

Ето защо:
Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компанията "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чееееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!

Sam90
07-14-2007, 21:46
Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате :) Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен :)
Тва е тъпо.
Примерно "Здрасти, аз съм черинка" :smt005 :smt005 :smt005

Ето защо:
Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компания "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чееееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!
Съгласен! ;)

A_JoLiE
07-14-2007, 21:48
Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате :) Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен :)
Тва е тъпо.
Примерно "Здрасти, аз съм черинка" :smt005 :smt005 :smt005

Ето защо:
Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компания "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чееееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!

Naistina taka e. Ako doidat i mi kajat ei Jolie az izooob6to nqma da mu obarna vnimanie osobenno ako sam kompaniq

shadow4e
07-14-2007, 22:02
То е ясно, че няма да е в компания и да го прекъснеш. Аз това не бих го направила и се надявам, че и авторът няма.
А това да крлещиш по улицата, също е глупаво... ако си до човекът го поздравяваш, ако не, все пак не ти е никакъв.
Ако сте си писали ЛС бих поздравила и бих си казала ника и форума, не знам какво нерезно виждате в това, но за вас кое е нормалното "Здрасти аз съм Лили" като тя дори няма да ми знае името.
и Веднага след това трябва да дойде представянето с истинското име. Естествено, че няма да си говорите на никове...

Swinkenhoffer
07-14-2007, 22:49
е, какво? на мен доста хора ми викат пор/порина. :-s не ми пречи, даже ме радва.

BlueDevil
07-15-2007, 01:02
И на мен приятелите ми казват Blue. Ако някога допусна грешката да излизам на среща от чата, представянето ми ще бъде нещо от рода на: "Здрасти, аз съм Blue Devil от нам-си-кой-чат-или-форум, казвам се Ралица, приятно ми е". Какво толкова нередно да се представиш така, както човекът срещу теб би се сетил? :roll:

cherinka
07-15-2007, 01:34
И на мен приятелите ми казват Blue. Ако някога допусна грешката да излизам на среща от чата, представянето ми ще бъде нещо от рода на: "Здрасти, аз съм Blue Devil от нам-си-кой-чат-или-форум, казвам се Ралица, приятно ми е". Какво толкова нередно да се представиш така, както човекът срещу теб би се сетил? :roll:
Правила ли си го, че смееш да твърдиш, че не е тъпо?

LostMyMind
07-15-2007, 05:54
Така като го пишете може и да не ви се струва тъпо, ама пробвайте да го кажете. Пък и на дадения човек едно, че може да не сте му приятни, друго, че може да е срамежлив.. бих се усмихнала ако се срешна с някой такъв, пък той после да се сеща.

bulgarche
07-15-2007, 14:10
Когато го правя или те мен или аз тях чакам по гарите.

Boot
07-15-2007, 15:32
е, какво? на мен доста хора ми викат пор/порина. :-s не ми пречи, даже ме радва.

твоето не идва от ника. хъхъхъ :lol:
Ся като се замисля и на мен някои хора ме наричат с различни модификации на ника, ама.. аз си го харесвам и за тфа съм си го избрала.

Любимото : - И ти ли Бууте?

malka_sladuranka
07-15-2007, 15:45
Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате :) Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен :)
Тва е тъпо.
Примерно "Здрасти, аз съм черинка" :smt005 :smt005 :smt005

Ето защо:
Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компанията "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чееееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!

Хех. Да аз за това като си мислех, че виждам куул гърл (видяла съм близначката и) не я заговорих. Не и знаех името на девойката и как да се провикна. "Ауее... ти да не си куул гърл от тийн проблема, щот аз съм малка сладуранка" :smt005
Представям си как щеше да ме погледне момичето... #-o

cherinka
07-15-2007, 18:54
Питайте Boot :-D
а пък ми е адски любопитно твоя ник как би звучал в разговония език.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sarabi
07-15-2007, 19:45
Как заговаряте някое момиче , което знаете от чата и я видите на вън .
Какво и казвате , как и се представяте ? Помогнете малко , че си нямам представа какво да кажа, като видя някоя позната .

Ей здрасти, ти си ... (ника), нали? Аз съм ... (твоя ник). Е, къде ще ходим сега ? :P

Boot
07-15-2007, 19:58
Питайте Boot :-D
Не зацепих, честно.

Boot
07-15-2007, 20:03
Е не помня кфо съм казала тогава. И без това бяхме изпаднали в серийка на лигня.

Boot
07-15-2007, 20:09
Бира бирааа пия всеки ден http://kolobok.us/smiles/standart/drinks.gif

magesniko
07-15-2007, 20:47
Вие сте едни гадни алкохолици. :lol: