PDA

View Full Version : Moderated:тема за разговор по чата.....



nqkafsi_tam
07-14-2007, 21:00
Haresvam edno momi4e vijdal sam q nqkolko pati slu4aino vidqh q v edins ait za zapoznastva ... pisah i posle si 4atihme ... dosta q haresvam da ne kazvam 4e sam vliuben , 6tom tq mi pi6e zna4i ima nqkvi simpatii kam mene dali kato priqtel ili kato ne6to pove4e e druga tema...
pitah q za kafe da izlezem ... no mi otkaza s usmivka za nqkoi drug pyt...
minaha nqkolko dena nemoga da q slu4a na 4at ili kogato q slu4a neznam za kakvo da si pi6em prosto izkliu4vam spi4am se i do tam ....
ili ako po4na ne6to to neq ne q itneresuvat tiq raboti prosto nqkvi tapi temi
daite idei za temi za razgovor za 4at i sqkvi takiva probvah s kino gledala li si edi si koi film da / ne mn e qk nz ne sam go gledala
ili primerno ako fana nqkoq tema mn byrzo se iz4erpva daite nqkvi idei opoznah e dobre smisal ot asl do si4ko ;] ako ste 4atili znaete pls kajete

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

cencen
07-14-2007, 21:38
6tom si stignal do systoqnie da se 4udi6 za kakvo da govorite..zna4i ve4e ste si iz4erpali razgovorite i ne6to ne varvi :roll: sq na kompa kat ne se gledate,se 4udite kvo da si kajete .. a pyk predstavi si na jivo v o4i kvo 6te e ... savetvam te parvo da q pita6 dali i tq ima simpatii kam teb,za da ne izpadne6 nakraq v kofti polojenie :smt017 mi uspeh :smt016

ХрС
07-14-2007, 22:12
Ами то понякога може да и зададеш някакъв тъп въпрос,с който да я обидиш! Наистина не знам как да ти помогна,но дръж се естествено! Според мен по-добре й кажи,за да знае и всичко да се свършва! Да се решава всичко! Все пак веднъж се живее! после може да съжаляваш,ако не й го кажеш! Представи си,че и тя е в такова положение! Ако примерно я е страх да ти каже! Давай ти си! Поеми първата крачка! :)

cashmere
07-15-2007, 13:41
em az dosta si babra po 4ata i naistina nqkoi pat nqq prodtu ko da kaje6 ama aku ne ste govorili o6te za tfa temata za detstvenosta iziskva dosta vreme :wink:

07-15-2007, 19:09
abe 6tom nqma6 dori za kakvo da govori6 s neq za6to q haresva6? sigurno e qka macka ama vse si mislq 4e za da haresva6 nqkoi i da iska6 da ste ne6to pove4e trqbva da ima kakvo da si govorite :)

personal_jesus
07-15-2007, 19:40
спри да й пишеш. чакай тя да ти пише. ако има интерес и тя ще се запита "леле, за к'во да го заговоря тоя пич"... абе общо взето - има ли желание, има и начини. т'ва е общовалидно. щом на теб ти действа, значи и на нея би и подействало (ако има интерес, подчертавам).
аз обаче малко ще те смъкна на земята. според мен въпросната мацка няма интерес. когато я покани на кафе, тя ти отказа, нали? интересно ми е дали ти е дала причина за отказа си.... но както и да е. има два варианта 1. просто ти е резнала квитанцията 2. имала е адски напрегнат ден, запълнен от всякъде с всевъзможни срещи с приятелки/роднини.... 99% съм сигурен, че истината е в първия вариант. ;-) хм, какво ли щеше да отговори тва момиче ако брад пит я беше поканил на кафе? мда,точно така. щеше да каже "да", да умре от щастие и да се върне от мъртвите,за да отиде на срещата ;-)
така че - оттегли се малко, не си блъскай главата заради едната жена...ако тя има интерес, то той ще се повиши след твоето оттегляне. и съответно ще реши да вземе нещата в свои ръце. а и да няма интерес, току виж и станало интересно защо пък вече не й пишеш... и така ще почне да мисли и разсъждава върху твоето поведение, ще й се прииска да те потърси и може би ще се появи някакъв интерес и при нея...

07-15-2007, 21:00
mi da spri da i pi6e6 za izvestno vreme,iz4akai tq da ti pi6e,normalno e,ako si pi6ete vseki den,sled edin moment ve4e da nqma kakvo da si kajete :roll:
osobeno sled kato ne se vijdate,a samo si pi6ete,a i ne e neobhodimo o6te v 4ata,da se razkriete napylno,za6toto ako ve4e znaete vsi4ko edin za drug,za kakvo 6te si govorite kato se vidite :-k
po-dobre iz4akai tq da ti pi6e parva sledva6tiq pyt,i si govorete za nqkakvi neangajira6tai ne6ta,zabavni,abe prosto da minava vremeto,ne mn serizono ne6ta,i ne q razpitvai mnogo ISTINSKITE RAZGOVORI,TRQBVA DA SE PROVEJDAT O4I V O4I,v 4ata po-skoro razvle4enie :wink:

nqkafsi_tam
07-15-2007, 21:09
abe maika mu stara nqa stane
emi ko da kaja next ;]
samo da vi kaja 4e za sq ni6to spiram da i pi6a ako mi pi6e sp ama mai ne... 6tot nqkva agresivno nastroena ;] v lo6 moment se q fa6tam sad sduh ;] takviz ne6ta aiiiiiii

07-15-2007, 21:13
abe maika mu stara nqa stane
emi ko da kaja next ;]
samo da vi kaja 4e za sq ni6to spiram da i pi6a ako mi pi6e sp ama mai ne... 6tot nqkva agresivno nastroena ;] v lo6 moment se q fa6tam sad sduh ;] takviz ne6ta aiiiiiii
ami da moje 1-2 pyti da bude v lo6 moment,no vseki pyt... [-X
a i kak taka 6te e agresivno nastroena,tova 4e ne e v nastroenie ne i dava pravo da si go izkarva na teb,ne i obra6tai vnimanie izvestno vreme,ama naistina NIKAKVO :smt012