PDA

View Full Version : Moderated:Връзка от разстояние



ХрС
07-14-2007, 21:09
Според вас може ли да съществува връзка от разстояние?
Защото моята е точно такава и нещо не съм много обнадеждена!
Иначе много обичам това момче,но просто има едно разстояние,което малко или много е пречка - вие как мислите? ....
:)


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

krisi_pisi
07-14-2007, 21:22
Ako liubovta e istinska nishto nemoje da q spre i moqta beshe takava no se premestihme v gradyt kadeto e moq priqtel ;]

Mementomori
07-14-2007, 21:27
Здравей,ХрС!Според мен е възможна такава връзка!И ако любовта е истинска,тя ще пребъде през времето!Не губи надежда,ако го обичаш истински!

ХрС
07-14-2007, 21:47
Мерси много! Вие сте Злато! :)

IKisseDAGirL
07-14-2007, 22:01
Преди бях против връзките от разстояние, докато не ми се наложи да имам такава... казвам "наложи", защото с приятеля ми бяхме заедно от преди той да замине и когато това стана нямаше начин да зарежа всичко, при положение, че не е много далече и се виждаме поне 3 пъти в седмицата :) Но нещата стоят малко по-сложно, когато няма начин да се виждате толкова често и когато разстоянието е прекалено голямо :roll: Така че ти си преценяш дали си заслужава.

ХрС
07-14-2007, 22:07
Мерси Много ..! :oops: ;-)

sexy_for_you
07-14-2007, 22:08
Любовта е по-силна от всичко!Ако наистина се обичате,любовта ви ще се съхрани и ще се запази.Разстоянието е пречка,но истинските чувства биха могли да го преодолеят.УСПЕХ!

ХрС
07-14-2007, 22:10
Любовта е по-силна от всичко!Ако наистина се обичате,любовта ви ще се съхрани и ще се запази.Разстоянието е пречка,но истинските чувства биха могли да го преодолеят.УСПЕХ!
Благодаря и на теб! :)

mr0b1
07-15-2007, 02:25
Според вас може ли да съществува връзка от разстояние?
Защото моята е точно такава и нещо не съм много обнадеждена!
Иначе много обичам това момче,но просто има едно разстояние,което малко или много е пречка - вие как мислите? ....
:)

Според мен не ... Връзка може да има , ама любов трудно :lol: :lol: :lol:

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 04:19
Ами ще ти го кажа от личен опит - поне,както
стана при мен ..съществува,да,издържа не малко време,
ако връзката е стабилна,но ако не се съберете
на едно място рано или късно сами се отказвате за да
дадете шанс на другия да е щастлив :?

LostMyMind
07-15-2007, 06:03
Оф.. "любовта е по-силна от всичко", дрън дрън. :smt012 Хората са казали - очи, които не се виждат се забравят. И както казаха преди мен, връзка може, любов малко трудно. Или поне вие може да си мислите, че е любов, ама всичко ще е до едно време. То не че и при връзка с някой, който е при теб няма голяма възможност за същото.

BlueForever
07-15-2007, 06:55
Според вас може ли да съществува връзка от разстояние?
Защото моята е точно такава и нещо не съм много обнадеждена!
Иначе много обичам това момче,но просто има едно разстояние,което малко или много е пречка - вие как мислите? ....
:)
Една връзка от разстояние в която да обичаш - една наблизко която да оправяш и една с която да ходиш насам натам ;-)

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 07:40
da moje..no zavisi dali imate pari za put xaxaxaxaxaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt042 :smt043 :smt041 :smt040 :smt044 :smt026

BlueForever
07-15-2007, 08:22
da moje..no zavisi dali imate pari za put xaxaxaxaxaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt042 :smt043 :smt041 :smt040 :smt044 :smt026
Верно си е ... Ако ти си от Силистра а гаджето от Петрич или Сандански нема да е мн яко ... или то Видин и Свиленград ...

IKisseDAGirL
07-15-2007, 08:29
Оф.. "любовта е по-силна от всичко", дрън дрън. :smt012 Хората са казали - очи, които не се виждат се забравят. И както казаха преди мен, връзка може, любов малко трудно. Или поне вие може да си мислите, че е любов, ама всичко ще е до едно време. То не че и при връзка с някой, който е при теб няма голяма възможност за същото.
Вярно е, че за да има любов, огънят трябва да се поддържа, но и не всички такива връзки са на големи разстояния, моята не е.. не знам как е при нея, но ако имат възможност да се виждат редовно, защо да не са си заедно? :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2007, 10:52
NE! ne moje.... tova e moeto mnenie i nikoga ve4e ne bih se zahvanala s takova neshto :)

ХрС
07-15-2007, 12:51
Ами ние се виждаме кажи,речи по два пъти на седмица!
Или той идва или аз! В смисъл разстоянието е 60км. Но въпроса е там,че сега е лято и за това е така! А после като започнем училище едва ли де си виждаме! :( Но,все пак се обичаме за сега!
И дано така да е и занапред,че ... :smt019

sinful`girl
07-15-2007, 13:06
Понеже тука чета само някакви мнение,в който пише,че може,че има такава любов и че ако е истинска не знам си какво. Добре бе,хора, не сте ли чували,че "Очи,които не се виждат,се забравят!" Такива връзки,които са на разстояние,не просъществуват дълго. В началото си се виждате по 2-3 пъти на седмица,после почвате веднъж в седмицата,веднъж в месеца и така нататък. Да биеш толкова много път и да даваш само пари за път,колко мислите,че ще трае....година,две...много се лъжете. Не,че искам нещо да разочаровам,този който е написал темата,но не трябва да се заблуждавате така. Дори и любовта да е истинска,както вие казвате,винаги има обстоятелства,които ще я развалят. Гледайте на нещата по-реално,а не с розови очила :) Сори,ако съм разочаровала много хора с постта си,но това е действителността :)

07-15-2007, 13:46
Нямаш шанс :mrgreen: Не се радвам всъщност.. Но е наи-добре да се усмихнеш на нещата, които не можеш да промениш. И да не ти пука :mrgreen:

koalka
07-15-2007, 13:49
Възможна е, въпреки че не съм имала такава.Имам наблюдения, но може да се поддържа, ако има желание и силни чувства и все пак двамата не сте отделени напълно и не се виждате по половин година примерно.