PDA

View Full Version : kozunacite



puff'daddy
07-14-2007, 22:56
dnes za 1vi pyt shibah koz normalno li e da ne se napusha ?!

Em3r1ca
07-15-2007, 16:46
Ако е била няква плява е напълно възможно.

SunnyG
07-15-2007, 20:21
И мега якия чук да е бил,пак може да не се е.
Аз мога да си го обясня.
Той всъщност се е напушил,обаче не е знаел какво да очаква,не е знаел точно какви са филмите,какво е усещането,как да се чуства и как да реагира ... :smt017
Може просто да му е било странно. И само така да е усещал.
След 3-4-5-15-20 пушения ...Вече всичко ще си е нормално.

Не е така,защото наркотиците не действат като Аналгина - да си внушиш,че ти минава болката и да ти мине.Напротив-тук има действие върху мозъка и върху централната нервна система.

IlLuSi0nS`
07-15-2007, 20:36
ааааа ама то аналгина така ли работел кххх трябвало да си внуша хаахах добре, че не бутам нищо от аптека..
точно както каза Whisskas именно това, че не знаеш какво да очакваш е причината всички да си мислят, че първия път не се напушваш..
та, не прави повече подобни смешни изказвания.. или може би ти, дето си смучеш инфото от глупави антидрога обществени предразсъдаци, знаеш по-дибре как е, а не ние, "бедните изпаднали зависими"
моля те, ела ми обясни всичко за наркотиците.. та ти си толкова осведомена.. може би дори ще успееш да ме избавиш от тази убийствена за мен зависимост.. ооо, дано..
ама ще е друг път, щото сега имам един мн обещаващ масур, тъкмо за преди лягане.. еххх, зависимост..
:smt005 :smt005 :smt005