PDA

View Full Version : Moderated:майка ми може да ме накара да скъсам с него



sweet4esf
07-14-2007, 23:09
hi pak na all..iskam da popitam nqkoi,da mi kaje kakvo da prava???ta zna4i az go napravix s gadjeto,no roditelite mi ne nzaqt...maikami mi kaza 4e ako razbere 4e na tezisi dog toest 14 sum go napravila 6te me izxvurli ot nas...az i kazax 4e ako go iskam za6to da e go pravq?? :smt012 no tq neiska i ne mi pozvolqva za6otto sum bila malka o6te i ne bilo polezno za men,za6otto sum se razvivala... :smt017 vuprosut e tam 4e iskam da i kaja no me e strax kak 6te reagira :smt011 :smt013 :smt009 :cry: moje da me nakara da skusam s gadjeto mi,za6toto otva ve4e se e sly4valo da kusam s engo zaradi neq...a neiskam da go kusa,no i neiskam da q luja :( tq samata mi kaza 4e iska da go razbere tova ne6to ot men ako go napravq,ne kakto stana pri sestrami..tq go napravi na 15 i i kaza 4ak na 16...no maikami znae6e predi tq da i kaje..kakto i da e,,ta tova mi e problema...STRAX ME E KAK 6TE REAGIRA,I DALI NQMA DA ME NAKARA DA SKUSAM S GADJETO SI,ILI 6TE ME RAZBERE 4E SUM GO NAPRAVILA ZA6TOTO AZ ISKAM??? :smt017 :smt017 :smt012 :-s :| :?: :?: molqvi kajete mi kakvo da pravq??? :smt012

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Mementomori
07-14-2007, 23:31
Здравей,sweet4esf!Най-добре е да бъдеш искрена с майка си и да и признаеш,че си правила секс с приятеля си!Обясни й,че мн се обичате,чуствала си се готова,искала си го и затова сте го направили!Дръж се като зрял човек,понеси последствията от действията си,но и отстоявай правото си да бъдеш щастлива с гаджето си!Упех,Мила!

nofi
07-15-2007, 01:46
Ама как така ще ти се меси?!?!?! :evil: :evil: :evil: :evil:
Няя значение, че си на 14 и аз бях на толкова, като си направих сефтето, но не съм се чувствала длъжна да давам обяснения на когото и да било! Първо защото на тази възраст закона вече ми дава правото да правя секс и второ защото това е моя личен живот и никой няма право да ми държи сметка, пък дори и майка ми!

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 04:10
Ами тя е права,че иска да те предпази,но
отдруга страна тФа си е нещо доста лично,така че
не е 'лъжа',ако го запазиш за себе си :wink:
а и за да не си докараш неприятности :)

RisingSun__
07-15-2007, 05:19
realno poglednato 14 sa si 14 oshte si dete - nedei i kazva ;)

krem4et0
07-15-2007, 08:39
Аз ако ти бях майка щях да те претрепя, да не те пускам от нас. На 14 секс! Не е нормално-ще полудея, ако 14 годишната ми дъщеря прави секс. Това си е живо престъплание. С пълно право ти се меси. Кой ще дава съгласие за аборти, пред кого ще ревеш, ако ти закъснява? Тя ти е майка, а ти нямаш 18. Тя носи отговорност за теб. Нормално е да не е щастлива от този факт. подкрепям майка ти напълно!

IKisseDAGirL
07-15-2007, 08:47
Ами просто не й казвай. Кажи й когато станеш по-голяма и вече няма да може да ти държи сметка :roll:

BeBsItO
07-15-2007, 09:10
hmm KREM4E! tova 4e ti si go napravila na 20 i nz kolko tam, ne ti dava pravo da sadi6 horata. momi4eto sega e re6ilo, sega e sre6nalo podhodq6tiq moment + tfa ne pita ''dali da go napravi'' a dali da kaje na maika i! i da te pitam ako ti bee sre6nala mom4eto s koeto si sega na 14-15, nqma6e li sled vreme da spi6 s nego?q pomisli malko. i ako stav ana vapros az sa6to sam etstvena no q razbiram..... a sega po temata: ne i kazavai direktno, namekni i .govori 4esto za tova,podpitvaI Q I TQ SAMA 6E SE SETI.I DANO NE GO VAZPRIEME MN ZLE .USPEH

a~n~i~t~y
07-15-2007, 09:11
hi pak na all..iskam da popitam nqkoi,da mi kaje kakvo da prava???ta zna4i az go napravix s gadjeto,no roditelite mi ne nzaqt...maikami mi kaza 4e ako razbere 4e na tezisi dog toest 14 sum go napravila 6te me izxvurli ot nas...az i kazax 4e ako go iskam za6to da e go pravq?? :smt012 no tq neiska i ne mi pozvolqva za6otto sum bila malka o6te i ne bilo polezno za men,za6otto sum se razvivala...
![/b]

napalno saglasna sym s maika ti....na 14 o6te ne znae6 pikae li ti se ili ti se ebe..kogato zapo4vash da pravish seks trqbva da zrqla ve4e i da znae6 kakvo pravish naistina... a az sam napalno ubedena 4e edno momi4e na 14 ne e takova

P.S Mnogo se draznq na takiva koito kazvat --> emi kafo davai i az bqh na 14 napr kat go napravih .... e ne karaite dr momi4eta da se vodqt po tfa kfo ste napravili vie ... s edna duma im kazvate e az go napraih ti 6to da ne go napraish

krem4et0
07-15-2007, 09:35
hmm KREM4E! tova 4e ti si go napravila na 20 i nz kolko tam, ne ti dava pravo da sadi6 horata. momi4eto sega e re6ilo, sega e sre6nalo podhodq6tiq moment + tfa ne pita ''dali da go napravi'' a dali da kaje na maika i! i da te pitam ako ti bee sre6nala mom4eto s koeto si sega na 14-15, nqma6e li sled vreme da spi6 s nego?q pomisli malko. i ako stav ana vapros az sa6to sam etstvena no q razbiram..... a sega po temata: ne i kazavai direktno, namekni i .govori 4esto za tova,podpitvaI Q I TQ SAMA 6E SE SETI.I DANO NE GO VAZPRIEME MN ZLE .USPEH
на тази възраст и двамата сме били шишковци и щяхме да се търкаляме :lol: . Всъщонст аз си бях казала-след като завърша гимназия!!!!!
Аз казвам как бих реагирала ако ми е дъщеря. И как бих реагирала,а ко моето дете би изтърси нещо подобно.
А и аз не казах на майка си веднага-чак след около 4 месеца и нищо не стана. Ама е кофти вечното опяване да се пазим.

beb4ety
07-15-2007, 11:21
xa kak maikati 6a sa barka deto ne i e rabotata :x Tq da ne misli 4e tq 6a ti izbira s tezi koito da xodi6 :!:

krem4et0
07-15-2007, 12:53
тя е на 14 и майка и има пълното право да й се бърка за всичко. Тя е малолетна!!!!!

cashmere
07-15-2007, 13:25
emi po-dobre da i kaje6 spored men opitai se da i obqsni6 4e mn oi4a6 mom4eto sas koeto si i zatova si bila gotova i si go napravila spokoino tq nqma da te izhvarli ot ka6ti (vsi4ki roditeli taka govorqt) a aku te nakara da skasa6 sas gajeto prostu i kaji 4e taka nqq da promeni ni6tu ti pak 6te si spala sas negu i katu skasa6 sas mom4etu nqq da si detstvena tai 4e nqq smisal postapi kaktu smqta6 za ok i uspeh

koalka
07-15-2007, 13:47
Не й казвай, ако не искаш да скъсаш с гаджето ти.
Но майка ти е абсолютно права, малка си.