PDA

View Full Version : Moderated:Бащата на гаджето ми е в затвора



Pimp my ride
07-15-2007, 07:18
Значи аз съм на 16 години и си имам гадже от 1 година. Всичко между нас е перфекто разбираме се, готови сме на всичко един за друг. Веднъж се прибирах от един купон но нямаше никои в моята посока а и беше 2 часа през ноща а и аз нямах пари в мен за да си хвана такси... и реших да звънна на гаджето и тои веднага доиде заради мен и се прибрахме заедно. Тои много пъти ме е защитавал когато някои иска да ми направи зло... тои е мн добро момче. Но родителите ми не го харесват защото бащата на гаджето е в затвора защото е крал коли и родителите ми мислят че и синът му ще стане като него крадец но аз не смятам така. Даже тои самия ми е казал че никога не би направил същата грека която баща му е направил. Според вас трябва ли да скъсам с него заради това че неговия баща е в затвора?


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

BlueForever
07-15-2007, 07:21
Значи аз съм на 16 години и си имам гадже от 1 година. Всичко между нас е перфекто разбираме се, готови сме на всичко един за друг. Веднъж се прибирах от един купон но нямаше никои в моята посока а и беше 2 часа през ноща а и аз нямах пари в мен за да си хвана такси... и реших да звънна на гаджето и тои веднага доиде заради мен и се прибрахме заедно. Тои много пъти ме е защитавал когато някои иска да ми направи зло... тои е мн добро момче. Но родителите ми не го харесват защото бащата на гаджето е в затвора защото е крал коли и родителите ми мислят че и синът му ще стане като него крадец но аз не смятам така. Даже тои самия ми е казал че никога не би направил същата грека която баща му е направил. Според вас трябва ли да скъсам с него заради това че неговия баща е в затвора?
Категорично НЕ ! А и да почне да краде коли кво от тва ... някои чупиме седалки по стадионите , други се друсат , трети учат ядрена физика ... не се увличай по това което казват вашите ... аЗ така се преебах преди години недей да правиш тая грешка ....

key_of_hell
07-15-2007, 07:35
vij az li4no na tvoe mqsto bih sednala da pogovorq s roditelite si, ne znam pri teb ka e no az vinagi sum imala perfekten dialog s tqh i mislq 4e ako i pri teb e taka 6te moje6 bez da se kara6 s tqh da im obqsni6 ka stoqt ne6tata i 4e ako produljavat da te natiskat da se razdeli6 s nego nai mnogo da si razvali6 otno6eniqta s tqh!Dale4 ne smqtam 4e trqbva predobedenostta na va6ite da e kraq na vruzkata vi!

BiBeRoN
07-15-2007, 08:15
Не е задължително децата и родителите да са еднакви [-X Убеди родителите си, че не е като баща си, но недей да късаш с него...

BlueForever
07-15-2007, 08:18
Не е задължително децата и родителите да са еднакви [-X Убеди родителите си, че не е като баща си, но недей да късаш с него...
убеди родителите ... - мисията невъзможна поредната серия 31283789. по-добре ги остави да си говорят ... важното е да се обичкате.

IKisseDAGirL
07-15-2007, 08:24
Той и баща му са отделни личности, живеят сами за себе си и не носят отговорност за грешките на другия. Отговарят единствено за собствените си постъпки :wink:

vvs_go
07-15-2007, 08:24
ne maika ti i ba6ta ti nqmat mqsto v li4niq ti jivot

07-15-2007, 08:30
Изпитай го някак си, за да си съвсем сигурна какъв човек е. :)

BlueForever
07-15-2007, 08:31
Изпитай го някак си, за да си съвсем сигурна какъв човек е. :)
Кво предлагаш ? - Даваш му ключовете от колата ви и чакаш дали ще я отмъкне? или чакаш да ти свие телефона ?

cherinka
07-15-2007, 11:17
Радвай се, че не е като да имаш гадже, което е било в затвора..

Ама вие ходите от една година?!
Би трябвало родителите ти да го познават, но щом са против него, означава, че не го познават както трябва.


vij az li4no na tvoe mqsto bih sednala da pogovorq s roditelite si
Това е добър вариянт.
Родителите ти би трябвало да знаят, че гаджето ти ако има добро финансово положение - не би се захфанал с такива неща като баща си.
А и това да крадеш коли.. не е кой знае колко фатално, все пак човека е трябвало да се издържа някак си.
Запитай родителите си те как биха се чувствали на мястото на бащата на гаджето ти.. вярно, виновен е, обаче на днешно време стават къде къде по-сериозни неща, а и обесни на вашите, че поне човекът не се е крил от закона, а е отишал в затвора да си излежи присъдата.. кво толкова.

абе, нз, аз поне така бих направила.

kobrichka
07-15-2007, 12:36
Твърдо против съм да скъсаш с него заради баща му [-X Той какво е виновен за грешките на баща си?Всеки човек е индивидуален и има главана раменете си.Всеки отговаря сам за себе си и за грешките си.След като си от 1 година с него и виждаш,че е готов на всичко за теб,според мен няма проблем.Ако наистина държиш на него това,че баща му е в затвора няма да ти попречи да си с него.

cashmere
07-15-2007, 13:09
:-s 4e kakvo ob6to ima tfa sas teb i gajeto ti 6tom si go obi4a6 badi sas negu na men li4no ne mi puka kakvo mislqt na6te za priqtelite mi ne im obra6tam vnimanie vij aku naistina i gajeto ti po4ne da krade kazvai mu dovijdane i prodaljavai da tarsi6 srodnata du6a

sinful`girl
07-15-2007, 13:14
Естествено,че няма повод да късаш с него. Момчето не е виновно,че баща му е сгафил и сега е в затвора. Не може да отговаря за постъпките му. Поговори с вашите и им обясни тези неща. Кажи им,че в крайна сметка никой не си избира родителите. От това,което прочетох излиза,че момчето ти е адски свестно и може да се опреш на него,когато имаш нужда. Кажи още на вашите,че ти излизаш с момчето,а не с майка му или баща му и че не си видяла за цяла една година,нищо лошо и може да разчиташ винаги на него :)

07-15-2007, 13:16
Той и баща му са отделни личности, живеят сами за себе си и не носят отговорност за грешките на другия. Отговарят единствено за собствените си постъпки :wink:
Ти на колко си? "Личности"... хм. :smt005

ХрС
07-15-2007, 13:26
Не може да се разсъждава така! Бащата е такъв ,такова е детето!
В смисъл ти поговори с вашите и им обясни,че го обичаш,а и той теб и все пак - Една година не е малко! :)

07-15-2007, 13:28
Ako mu ima6 doverie budi si s nego i nqma smisul da kusa6 zaradi roditelite si!Ne gi SLu6ai Te moje samo Da te oburkat!poslu6ai surceto si toi nai dobre 6te ti kaje kakvo da pravi6!USpeh i nikakvo kusane S GADJETO!!!!! :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt018

07-15-2007, 13:38
:-s Egati.. :mrgreen:

koalka
07-15-2007, 13:40
Според мен не трябва да слушаш родителите си.Разбирам, че се притесняват за теб, но все пак той с нищо не се е провинил и нямат право да го упрекват за това, че баща му е такъв.Отстоявай си позициите и не позволявай да провалят щастието ти. :wink:

{sweet4e}
07-15-2007, 15:42
Не ги слушай ако си сигурна в него.Една година е достатъчно време да опознаеш характера на един човек,но винаги има още нещо,което можеш да научиш.Ако е мило и добро момче и го обичаш,не се оставяй другите да контролират личния ти живот.Родителите ти могат да те разберат след много време предполагам,но все ше дойде този момент.УСПЕХ :D

Mementomori
07-15-2007, 15:49
Здравей!Разбира се,че не бива да се разделяш с гаджето си,ако се обичате!Това,че баща му е в затвора,не бива да бъде пречка за вас!Ако твоите родители имат нещо против момчето,поговори с тях и им обясни,че той не одобрява дейността на баща си,неговото поведение и определено не желае да повтаря грешките му!Ако те не го познават лично или не толкова добре,срещни ги,за да го опознаят и сами се убедят в добротата и порядъчността му!Успех!

flowerlina
07-15-2007, 16:02
Щом се обичате не се разделяйте.Много мнразя така като се почне ''Ама виж подителите му/и майката е с много хубава професия,бащата е еди си къв си,от заможно семейство е и т.н.Поговори с родителите си и ги накарай да разберат че не могат да прецяняват човека без да са го опознали.Ако се съгласят покани гаджето си на семейна вечеря,така родителите ти поне ще добият представа що за човек е и после ще отсъждат.

Пожелавам ви да си останете заедно!

az:)
07-15-2007, 16:28
Той и баща му са отделни личности, живеят сами за себе си и не носят отговорност за грешките на другия. Отговарят единствено за собствените си постъпки :wink:

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 17:32
nE...NIDEI DA KUSSASH S NEGO :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Шляп^Шляп
07-15-2007, 18:44
Смятай колко го обичаш,щом си готова да го зарежеш заради такава глупост :shock:

MaRiNkA_16
07-15-2007, 18:52
Не е задължително децата и родителите да са еднакви [-X Убеди родителите си, че не е като баща си, но недей да късаш с него...
imenno :smt006