PDA

View Full Version : Едно мое влюбване:



Kaloyan_78
07-15-2007, 08:55
Здравейте на всички :) . За пръв път пиша тук, защото имам проблем с едно момиче, който искам да реша. Първо, казвам се Калоян, на 19 години(още няколко месеца и няма да съм teen :lol: ), не съм нищо специално в лицето, мязвам малко на мутра, но по характер съм си добричък :-D . Само, където имам малък проблем.
Та, преди около година се случи така, че се запознах с едно момиче от тунинг форума - tuning.bg . Разменихме си снимки и тя ме покани на кафе, та приех. Малко се забави, извини се и си изпихме кафето и това беше. На следващия ден получавам SMS в час, че се е присетила за мен и се чуди какво правя, аз и отвърнах, че съм добре и всичко е ОК при мен, та така станахме приятели. В началото изобщо не я приемах като за гадже, просто едно момиче с което се разбирам много добре и имаме общи теми - коли и други такива. Чатихме си у Skype-а, разменяхме си на майтап любовни закачки като ни избиеше да се лигавим и един ден, докато се разхождахме, на майтап тя подхвърли, че ако нямаме гаджета като отида в София(тя е студентка, аз тази година завърших) ще се хванем. Аз, откачало казах: "Еми добре", ама още не я приемах за гадже. Само, че(не знам какво ми стана) преди две-три седмици пак си се разхождахме често и аз започнах леко по леко да се влюбвам в нея. До такава степен се влюбих, че не мога да спра да мисля за нея и завчера бяхме на един купон. Аз, понеже не пия и не пуша ама грам, от 3 чаши бира бях готов подпийнал и й казах, какви са ми чувствата към нея. Хубаво, тя каза да почакам докато отида в София. Свикнал съм да чакам. Вчера, понеже помня какво казвах, отидох, купих едно хубаво цвете, отидох под тях с колата(измих я, платих гражданската отговорност само и само да мога да направя перфектното извинение) и я извиках, тя слезе и й подарих цветето. Много се зарадва, каза, че изобщо не ми е сърдита, но да почакам до София. Снощи се разхождаме с нея и една компания и разбрах, че ме има за приятел за в момента и пак ми каза, да почакам докато отида в София, защото в момента не иска да е с никого обвързана. Добре, уважавам мнението й, просто преиграх аз, само исках да е честна с мен. Момичето не е тип "манекенка съм и никой не може да разговаря с мен", напротив - страхотен човек е по характер, леко пълничка но това много ми харесва на мен, пък и аз хич не съм тънък :oops: . Имала е гаджета, които са били и по-зле на вънешн вид от мен(виждал съм ги) и не толкова романтични, а мисля, че едно момиче обича да я охажват и да й правят комплименти, или бъркам? Няколко пъти ме убеждава, че имам шанс, но аз не вярвам, защото преди имах абсолютно същата ситуация с едно момиче, но то имаше гадже и ми каза, че може и да стане нещо, че имам шанс с нея(вярно, че тя си харесва тънки момчета със сини очи и големи очила, абе, модeрни), а не стана(да не повярваш, ебаси :lol: ) и сега се поучуждихме, не защото аз съм й сърдит, че ме остави с празни надежди, а откакто си има гадже дори не излиза с групичката(защото ние сме една група момчета и момичета, които ходихме в училище по чужди езици заедно и от там се познаваме), както и едно друго момиче - намери си и то гадже и забрави за нас, докато двама от тази група се хванаха и излизат с останалите всеки път, дори понякога те организират срещите и е голям кеф. Въпросът не е там, че не ме харесва, а че ме подведе. Преди харесвах едно момиче което си ми каза, че не ме харесва за гадже, но тя е много свястна и още сме си приятели, защото не ме излъга.

Сега не искам да изгубя като приятелка това момиче, но в същото време се чудя дали е сериозна за това със София - като отида студент. Иначе, когато каже, че ще направи нещо го прави, винаги е на време когато се срещаме двамата и, когато е затруднена и не може да дойде, се обажда, че няма да може да се видим. Ще ви помоля за съвет, защото вече не знам какво да правя, досега само в нея и миналото момиче съм се влюбвал толкова много. Изкарах си ученическите години без гадже, защото гледах приятелите как се карат с техните приятелки и колко трудно го понасят и не исках и аз да съм като тях, но сега вече ми е гадно да съм сам и много бих се радвал, ако някой ми даде добър съвет :cry: . Само да ви кажа - секс не ме интересува(е, естествено, че бих желал, но не веднага, по-нататък, когато тя каже) за в момента, ама хич. Само да съм с нея и да мога да й кажа, че я обичам, а тя да се усмихне както аз си я знам и харесвам :lol: :oops: . Но дори да не се получи така не искам да загубя един много стойностен приятел. Дайте ми съвет, моля!

sexa_na_kompleksa
07-15-2007, 09:44
Според мен,не ти остава нищо друго освен да чакаш. :roll: Но мисля,че не се е бъзикала,като ти е казала да чакаш докато отидеш в Сф. :-k И мисля,че имаш реални шансове с нея :-)
Аре,успех ! :wink:

Mementomori
07-15-2007, 09:46
Здравей,Kaloyan_78!Наистина увлекателна история!Много ми хареса разказът ти!Според мен трябва да останеш до нея и да изчаках последиците от отиването ти в София-тогава ще се даде яснота относно евентуалната ви връзка!До тогава останете приятели,излизайте заедно и се забавлявайте!Прекараното заедно време може само да й помогне при взимането на решение-дали тя да бъде с теб?!За около година смятам,че сте се опознали сравнително добре,но ти не спирай да показваш същността си,скрити качества-бъди себе си,докажи й,че си достоен за нея!Успех!

Kaloyan_78
07-15-2007, 09:46
Според мен,не ти остава нищо друго освен да чакаш. :roll: Но мисля,че не се е бъзикала,като ти е казала да чакаш докато отидеш в Сф. :-k И мисля,че имаш реални шансове с нея :-)
Аре,успех ! :wink:Благодаря ти, окуражи ме :) . Дано да е така, тя ме убеждаваше, че не е като другите, ама на мен ми е трудно да го повярвам, защото, както казах, ситуацията се повтаря :( .


Здравей,Kaloyan_78!Наистина увлекателна история!Много ми хареса разказът ти!Според мен трябва да останеш до нея и да изчаках последиците от отиването ти в София-тогава ще се даде яснота относно евентуалната ви връзка!До тогава останете приятели,излизайте заедно и се забавлявайте!Прекараното заедно време може само да й помогне при взимането на решение-дали тя да бъде с теб?!За около година смятам,че сте се опознали сравнително добре,но ти не спирай да показваш същността си,скрити качества-бъди себе си,докажи й,че си достоен за нея!Успех!Благодаря ти, страшно ми помогна поста ти, а и се замислих над думите - да родължа да й доказвам, че може да ми вярва, когато има нужда от приятел :) . Пак, благодаря ви.

Mementomori
07-15-2007, 09:49
Ситуацията може да се повтаря,но момичето е друго!Виж нейната индивидуалност и не я поставяй под "общ знаменател" с останалите!

Kaloyan_78
07-15-2007, 09:53
Ситуацията може да се повтаря,но момичето е друго!Виж нейната индивидуалност и не я поставяй под "общ знаменател" с останалите!Така е, но човешката природа(според мен, може и да бъркам) е такава, че ако един път те подведат и видиш, че се заформя подобна ситуация ставаш предпазлив, нищо, че едното и другото момиче нямат абсолютно нищо общо помежду си.

Kaloyan_78
07-15-2007, 11:49
Благодаря на двама ви, приех съветите, извиних й се с SMS-и и и казах, когато ми е простила да се обади да ме нахока :lol: . Тя ми прати SMS да ми се скара, че съм си мислил, че ми е сърдита, но дали ми е простила и се е опитала да ме накара да не се чувствам виновен(защото, както казах, тя е един прекрасен човек) или наистина не ми е била сърдита, не знам. Важното е, че благодарение на вас и други приятели си взех поука и повече няма да се излагам така и да я карам да се чувства неудобно \:D/ .

Извинявам се за двата поредни постра, просто бях много щастлив в момента :-D :D .

Mementomori
07-15-2007, 15:13
Здравей,Kaloyan_78!Много се радвам,че нещата при теб са се подредили благоприятно!Напълно подкрепям твърдението ти,че след едно разочарование човек си изгражда защитна стена срещу околните,това е нещо като втора имунна система :) ,но от друга страна човек не бива да се затваря в себе си,не бива да губи надеждата,че все още(макар и малко)съществуват прекрасните хора със добросърдечни сърца!Ти сам каза,че тя е прекрасен човек,затова не я изпускай!И още веднъж поздравления!

Kaloyan_78
07-15-2007, 18:00
Много се радвам, че първите ми впечатления от този форум са добри, както и от хората, естествено :D .
И прав си - не трябва да се затваряме в себе си при подобни случки, но просто нещо отвътре те гложди, че нещата може да не са наред и, ако стане както си икал после радостта е двойно по-голяма от това, че не са те излъгали :D . И благодаря, ще направя всичко възможно да не я изпусна нито като приятелка, нито като гадже(а ако не стане второто в началото, може по-нататък, важното е да знае, че може да ми вярва).

Mementomori
07-15-2007, 18:14
Радвам се,че си обнадежден!Продължавай в същия дух!Ще ти стискаме палци!