PDA

View Full Version : Kakvo e liubovta ?



¬.¬
07-15-2007, 10:41
Hora .... puskam tazi tema s cel da razbera za kakvo podqvolite e liubovta ... V smisal kakav e smisala ot cqlata tazi ideq da si vliuben ? :-k Tova da si s edin chovek ? Ili ... kakvo ? Ne go razbiram ... Neka nqkoi mi obqsni molqvi ....

A da i kato q ima liubovta tolkova mnogo ... zashto hora koito sa zaedno 3-4 meseca si povtarqt che se obichat i che ne iskat da se razdelqt no nakraq taka stava nqkoi shte mi obqsni li otnovo ?

Blagodarq za otgovorite i bez prostotii molqvi

Phenomenon
07-15-2007, 10:50
Явно още не си изпитал любовта...кат я намериш ще разбереш кво е...трудно е да бъде обяснено...да обичаш някой значи той да е всичко за теб,да даваш всично за него,да се събуждаш с мисълта за него,да заспиваш с мисълта за него...разни таквива :)
И да...любовта може да е много силна...но и тя както всичко друго не е вечна...и тя рано или късно си отива ;)

Kaloyan_78
07-15-2007, 10:53
За мен засега е болка.

¬.¬
07-15-2007, 11:13
Явно още не си изпитал любовта...кат я намериш ще разбереш кво е...трудно е да бъде обяснено...да обичаш някой значи той да е всичко за теб,да даваш всично за него,да се събуждаш с мисълта за него,да заспиваш с мисълта за него...разни таквива :)
И да...любовта може да е много силна...но и тя както всичко друго не е вечна...и тя рано или късно си отива ;)

Грешиш изпитвал сам я но все още не сам намерил смисъл в цялата тази работа ... Някои обясняват любовта с наука други с чувства но като се замислиш ... тя е по малко и от двете ... според мен любов не съществува по простата причина че всичко е химия ... ти харесваш човек ... тои те харесва ... правите секс , излизате заедно , забавлявате се заедно и после какво ? След няколко месеца или години правите същото с друг .... ако може някои друг да си изкаже мнението също ...

kobrichka
07-15-2007, 12:58
Защо трябва да се търси смисъл.Когато си влюбен ти си щастлив,изпълнен с живот,готов за нови и нови неща с любимия човек.Това е смисъла- да си щастлив.Да споделяш най-хубавите си мигове с даден човек.А това на 2-3 месец да казваш обичам те е въпрос на разбиране,аз лично смятам че за два месеца не мога да обикна никои.И това че никога няма де се разделите е глупаво,никога не знаеш какво те чака зад ъгъла.За мен има само една истинска любов и когато я срещнеш си готов да кажеш обичам те само и единствено на него.Всичко останало е прасто привличане.

cashmere
07-15-2007, 13:06
emi ne moje da se obqsni lubovta tq trqq da se po4uvstva nqkoi kazvat 4e e bolka drugi 4e e bezkraino 6tastie ti tqq da si re6i6 za teb kakvo e :wink:

ХрС
07-15-2007, 13:39
мм Зависи всеки го приема различно!
Но да обичаш и да бъдеш обичан е прекрасно!
Има много трудности,които може да сложат край на любовта!
Боли,има и сълзи,но има и красиви моменти,за които си заслужава! :)

i love you
07-15-2007, 20:08
Любовта е нищо .Тя е едно коварно чувство което те завладява и после само страдаш...не отричам ,че да си влюбен е хубаво,защото съм го изпитвала,кара те да живееш,но общо взето любовта си е страдание и болка :smt010 ...

mid_get
07-15-2007, 20:21
LOVE IS IN THE AIR (John Paul Young)

Love is in the air
Everywhere I look around
Love is in the air
Every sight and every sound

And I don't know if I'm being foolish
Don't know if I'm being wise
But it's something that I must believe in
And it's there when I look in your eyes

Love is in the air
In the whisper of the trees
Love is in the air
In the thunder of the sea

And I don't know if I'm just dreaming
Don't know if I feel sane
But it's something that I must believe in
And it's there when you call out my name

Love is in the air
In the rising of the sun
Love is in the air
When the day is nearly done

And I don't know if you're an illusion
Don't know if I see it true
But you're something that I must believe in
And you're there when I reach out for you

Love is in the air
Every sight and every sound
And I don't know if I'm being foolish
Don't know if I'm being wise

But it's something that I must believe in
And it's there when I look in your eyes

Nazareth - Love Hurts

Love hurts, love scars
Love wounds and mars
Any heart not tough
Or strong enough
Take a lot of pain
Take a lot of pain
Love is like a cloud
And it holds a lot of rain
Love hurts, (ooooo), love hurts

I'm young, I know
but even so
I know a thing or two
Ooo honey, I learned from you
I really learned a lot
I really learned a lot
Love is like a stove
It burns you when it's hot
Love hurts, (ooooo), love hurts

Some fools rave, of happiness
Of blissfulness, togetherness
Oh, some fools,
They fool themselves, I guess
They're not fooling me
And I know it isn't true
God, I know it isn't true
Love is just a lie and it's
Made to make you blue
Love hurts, (ooooo) love hurts
(Ooooo), love hurts

And I know it isn't true
Oh, I know it isn't true
Love is just a lie and it's
Made to make you blue
Cause love hurts
Early in the morning you hurt,
Love hurts, (ooooo), love hurts

Това е любовта :wink:

lovers
07-16-2007, 00:54
Em vlubvash se za da stradash za tva...da revesh,da praish gluposti da si navlichash izlishni glavoboliq i muki...i tn.Lubovta e hubava samo kogato e spodelena istinski i ot surce!

mechtaq_za_teb
07-16-2007, 03:39
Любовта е нищо .Тя е едно коварно чувство което те завладява и после само страдаш...не отричам ,че да си влюбен е хубаво,защото съм го изпитвала,кара те да живееш,но общо взето любовта си е страдание и болка :smt010 ...Syglasna sam,i v momenta az sam v tova polojenie. :smt011

BAYO
07-16-2007, 03:56
Любовта е нищо .Тя е едно коварно чувство което те завладява и после само страдаш...не отричам ,че да си влюбен е хубаво,защото съм го изпитвала,кара те да живееш,но общо взето любовта си е страдание и болка :smt010 ...Syglasna sam,i v momenta az sam v tova polojenie. :smt011

И за тфа ли не спиш / си станала толкова рано, щот си в тва положение ?

бтв и аз по вас :lol: :P