PDA

View Full Version : Bratov4edka mi i na6iq problem



kinder4e_f
07-15-2007, 12:44
zdr az sam momi4e na 12 i imam bratov4edka koqto e parva i tq e s edna godina po golqma ot men moq i neiniq ba6ta sa bratq i predi godini moq 4i4o se razvede s maikata na brat4edka mi i moqta bratov4edka ostana pri maika si togava tq be6e moje bi 1 klas a az predu4ili6tna ne q bqh 4uvala ot 7 godini i v4era ve4erta namerih telefona i i si pogovorihme razmenihme si danite no v4era predi da govorq s neq poiskah maika i na telefona no neq q nqma6e i az si pozvolih volnost da govorq napravo s bratov4edka mi dobre vsi4ko mina super no dneska sutrinta telefona mi izvanq i be6e maika i iska6e moita maika i i kaza 4e ne iska nie s brat4edka mi da poddarjame kontakt sega i pisah sms no ne mi otgovarq obajdam i se a telefona ili ne mi se diga ili mi se zatvarq ne moga da razbera kakva vina imam az 4e tq (brat4edka mi ) ne e slu4ila na ba6ta i toi e moi 4i4o az prosto iskam da badem normalni bratov4edki i priqtelki vapreki 4e sme na kilometri rastoqnie edna ot druga tq vinagi 6te si ostane moq parva bratov4edka iskam da i kaja vsi4ko tova no nqma takav na4in pls kajete mi kakvo da pravq kak da prodalja da podarjam vrazkata si s brat4edka mi za6toto sam sigurna 4e i tq iska da q poddarjame no ne mojem poradi pri4inata 4e maika i ni zabrani a i dvete iskame da se vijdame da si govorim i da si spodelq me i pomagame no nz kak pls pomognete mi ako mojete mn 6te sam vi blagodarna :cry: :cry: :cry: pomognete ni pls za6toto nz vie kak 6te se 4uvstvate ako popadnete v tazi situaciq a kato malki bqhme mn blizki kolko kolena sme juleli zaedno kolko slu4ki imame zaedno no nito edna snimka na drugata edinstveno tq ima moq snimka ot predi 6 godini a az imah neina no ba6ta i koto doide i vze snimkata i pove4e nikoga ne q varna :cry: :cry: :cry: pls pi6ete otgovori i mneniq pls pomognete mi :(

07-15-2007, 12:52
Ужасно гадна ситуация ... незнам какво да ти кажа може би след време и тя ще иска да се видите, но сега не може да го осъзнае ...

07-15-2007, 12:54
Защо не и взе скайпа досега? Не можеш ли да се свържеш с някой, който контактува с нея??? :::

ThePainIsReaL
07-15-2007, 12:57
Първото, което аз бих направила е да говоря с майка си и да решим нещо глобално. Ако не стане, има алтернативни варианти - скайп, ай си кю, ай ер си, имейли .. така че, мила, не се притеснявай (:

kinder4e_f
07-15-2007, 13:01
problema e 4e do sega maika i be6e otrqzala vsi4ki vraski s tazi strana ot semeistvoto na brat4edka mi tq nqma skype sega 6te si pravi no prosto sedem godini sa mn vreme nikoq ot nas dvete v4era ne vqrva6e 4e govori s drugata i dvete super mn se valnuvahme brat4edka mi daje v4era me pokani na gosti v neiniq grad no maika i e mn protiv tva tq kontaktuva s mene az dori do v4era nz dali o6te e jiva kak e i t.n i t.n ot sutrinta ot kakto razbrah 4e maika i ni zabranqva da podarjame vrazka mi e adski kofti vsi4ki fr se opitaha da me razveselqt no ne moje za6toto s tva dete sam prekarala cqloto si detstvo i sega mi zabranqvat da q 4uvam vse edno mi kazvat da zabravq 4e sa6testvuva nz pomo6t iskam si bratov4edkata a ne moga da bada s neq kato fr i kat brat4edki trqbva da se pravim 4e drugata ne sa6tetvuva i tq i az iskame da se vijdame da se 4uvame da si pi6em no problema e v maika i tq ni zabranqva

ХрС
07-15-2007, 13:48
То така е при разводите! о не мога да ти помогна ,ама грам!
По-добре ще е наистина да помолиш някого да ти каже нейният скайп и т.н. (каквото има)!
Все пак наистина така е гадно,нали сте роднини!
Майка й не е права,но явно има странни разбирания отностно това! всякакви ги има! :)

kinder4e_f
07-15-2007, 18:07
da no az nqmam ni6to ob6to s 4i4o mi osven 4e mi e rodnina tva ne zna4i 4e 6te navredq s ne6to na brat4edka mi nqmam nikakvi neini danni osven telefon za6toto me be6e pomolila da i pomogna da si naprai skype e-mai icq no sega nqkoi drug 6te i pomogne az prosto iskam da badem kat drugite brat4edki ni6to pove4e a i tova mi se zabranqva a nz za6to nikoi ne mi obesnqva nikoi sega postoqno pla4a i se tra6kam no ni6to

Sarabi
07-15-2007, 18:32
Излез с нея докато майка й е на работа или нещо такова. Кажи й, че ти е гадно, че сте братовчедки, а майка й ви кара да живеете разделено. Обясни й, че няма смисъл и би било хубаво да стане близки като братовчедки. А майка й не е нужно да разбира - все пак не е в къщи по цял ден - прати й смс когато знаеш, че майка й не е в къщи.
А ако не стане... просто я остави в миналото, а когато майка й осъзнае, че в това няма смисъл ще можете да се виждате нормално и спокойно когато си поискате :-) .

malka_nejna
07-15-2007, 19:51
Викаш майка ти на помощ, отивате у тях и обясняваш на майка и съвсем спокойно, че отношенията ти с братовчедка ти нямат нищо общо с чичо ти или пък с нея и че изобщо не ти пука дали ще се карат , изтрепват и к'вото там искат.Ти искаш да си поддържаш добри отношения с братовчедка ти.Другите да правят к'вото си знаят. Ако не стане с разбиране и се навикай едно хубаво поне да ти мине яда и на излизане кажи на братовчедка ти че я обичаш. Е т'ва е изпълнението което бих направила аз...ужасно много мразя тия истории " Ти няма да говориш с нея 'щото 3тата братовчедка на прабабата на леля и напсувала майката на чичото на баба ми" ... Като ми се каже такова нещо откачам и правя чудеса...

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 20:19
Оф Боже какви са тия родители бе ... [-(
По-добре наистина да отидете дотях и да поговорите
лично,по телефона трудна работа да се разберете :-k

lovers
07-16-2007, 00:29
Eeee tva e dosta malumno da zabranish deteto ti da kontaktuvo s bratovchedka si...da ne si im podpisala ti brakorazvodnqi dokument.Az na tva na maikata my vikam "selska rabota"...Nqma reshenie za tova chesno kazano,no kolkoto i smeshno da prozvuchi ima edno predavane vikat mu "Imash Poshta" ako iskash probvai ot tam.Tiq hora pravat chudesa :-D !Kakto si reshish!Kusmet dano uspeesh da podurjash blizki otnosheniq s bratovchedka si! :-) :-) :-)

BAYO
07-16-2007, 04:04
Същия проблем , ма мисля за няк'во друу решение ... не мое индиректно ... май ш' е изнуд по няк'в начин... мм.. :twisted: :-D


"Ако искаш да съм щастлив/а , ш' тря да го/я приемеш, в противен случай не отг. за последствията"

etc,.....

mechtaq_za_teb
07-16-2007, 04:10
Kofti situaciq.Neznam kak mojesh da q promenish,zashtoto oshte ste mnogo malki.Ako bqhte malko po-golemi nqmashe da e problem.Osven da izk4akate malko.

kinder4e_f
07-16-2007, 04:52
gadnoto e 4e jiveem v razli4ni gradove i ne mojem mn 4esto da se vijdame sa6tnost az dori nz tq kak izglejda poznavam q samo po glas a nz naistina za6to maika i go pravi i spored men e tapo no tva e govorih i s na6te i maika mi kogat se obadi telefona i sa6to biva zatvarqn a ako iz4akame o6te tolkova koi znme kakvo 6te stane te 6te q nastroqt sigurno protiv men i 6te se zapravim a mn iskame da se vijdame i da se 4uvame no ne moje sega bqh re6ila na vra6tane ot moreto da mina prez neiniq grad i da otida do tqh i da q vidq no sigurno nqma da mi bade otvoreno i 6te bada izgonena ina4e mersi za ideite pradaljavaite da davate ako imate takiva