PDA

View Full Version : Незнаенката



07-15-2007, 13:45
Абе хора ... снощи тука са омазахме е 20 човека издрусахме 10 кантара амфети и изпушихме към 10 масака и ся незнам кво стаа с мене та въпроса ми е кога ще се оправя :P

Em3r1ca
07-15-2007, 16:25
Па ти нещо да не се хвалиш? Кат се наспиш и нахраниш кат хората ше ти мине, па може и да трае 3-4 дена афтъра, деа знам.

07-15-2007, 16:37
Ми пич кво да ти кажа ... афтъра вече много гадно тресе ...
гладен съм ама ме мързи да ям изядох 2 кроасана и 1 паржола с малко хляб и чесно ти каам щях да гъкна.

Ся тука са забърквам с малко музичка ама и тя не помага :) даже по зле изнервя ме ...

и тъпото е че тряа да излизам тука с едни девойчета пък аз съм мега неадекватния ... направо ужас

Вече ще караме на бонбони :)

Em3r1ca
07-15-2007, 16:42
Момиче съм :wink: Всъщност амфета не е много оферта, защото при мен афтъра трае няколко дена и съм адски агресивно настроена в общи линии. Недей да се зарибяваш много - от личен опит ти го казвам... А бонбоните внимавай като ги пиеш да не ги смесваш с алкохол, защото една приятелка така почина... Беше се натряскала яко с амфет и после много алкохол. Ужасно е.

07-15-2007, 16:52
Когато бях зарибен ... :) беше отдавна ...

Сещам се 1я път като предрусах 13-15 линий, 1 бяла звезда и 2 масета ей тогава направо щях да умра :) 2 дена ме държеше :)

При тебе незнам закфо е такъв гаден и дълъг афтъра абе ... то ний снощи не църкахме много 6-7 линий да съм напраил и масетата и тва ...

Ма само тая вечер като си хапна и като са наспа ще съм 100% свежарка на другия ден ...

Ся много ме е ят обаче ... тия амфети много топят и ръката ми вчера беше много по-голяма от вчера :(

А туй за бонбоните ... аз не ги обичам много им е кратък ефекта предния път 1 1/2 мики маус и ефекта беше точно 15-20 мин направо ме беше ят мега хипер много :)

А туй за твойта приятелка много съжалявам ... но всеки си знае мярката и знае, че може да спре когато си пожелае ... явно тя самата не го е желала

И сории че ти говоря на пич :) ама не знайх че си Фченце :)

Айде аз утивам на кафе после може да комуникираме :)


Ако искат да ми пишат още наркомани или някой да ме опреква, че съм наркоман. Skype: booby-bg

Към 22 ще съм тук!

IlLuSi0nS`
07-15-2007, 19:27
хаахахахаах :smt005
ти като наркоман ли се изживяваш? хаахахаахах
стига се прави на гъзе.. хубаво, разбираме, че си се понадрусал повечко и искаш да ни разкажеш.. ама си смешен :wink: