PDA

View Full Version : Вече не те обичам



07-15-2007, 13:27
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?

07-15-2007, 13:30
1. Aми за мен винаги си бил само приятел...
2. Ааааа.. но секса беше хубав, нали?
3. И аз така.. но какво да се прави...

Бтв, никога не са ми казвали никое от трите, ама в момента ако ми приятеля ми ми каже нещо такова.. мисля, че това ще е реакцията ми - гледай положително :mrgreen:

07-15-2007, 13:31
1. Aми за мен винаги си бил само приятел...
2. Ааааа.. но секса беше хубав, нали?
3. И аз така.. но какво да се прави...

Бтв, никога не са ми казвали никое от трите, ама в момента ако ми приятеля ми ми каже нещо такова.. мисля, че това ще е реакцията ми - гледай положително :mrgreen:
i az sum na su6toto mnenie O:) :smt016

koalka
07-15-2007, 13:38
1.Ще ми стане много тъжно, но това ше бъде реалността.Няма какво да направя, освен да се примиря и да го приема.
2.Ако ми каже това, също ще ми бъде гадно, но ако ми е казвал и ме е лъгал, че никога не ме е обичал това си е просто една гадна лъжа и никога не бих му простила.
3.Ако го каже, значи не ми е приятел-няма да ми пука.
Добре де, може би би изял един шамар за цвят. :)

sexa_na_kompleksa
07-15-2007, 17:47
Ми ще ми стане много кофти и в трите ситуации. :(

cherinka
07-15-2007, 17:56
1. Ееми, да си жив и здрав.
2. Господ здраве да ти дава.
3. ъ, еми ще му кажа да бъде жив и здрав.

аз съм добре, а ти?

slan4iceto_n
07-15-2007, 18:00
1.вероятно ще замълча и ще наведа глава надолу, защото трудно се владея и той веднага би забелязал, че ще се разплача. просто ще кажа, без да го гледам в очите:ясно. разбирам всичко. без скадали и глупости, нали. пак just friends"
2.защо си мислиш, че аз не си играех с теб? винаги съм изпитвала към теб това, което ти към мен. трябва да тръгвам. (и ще звънна веднага на някой приятел, от който онзи ме е ревнувал, но аз съм го убеждавала,че няма нищо между нас, но така че онзи, който ме е зарязал да разбере на кой звъня)
3.погледни първо себе си, а после гледай мен. аз съм супер яка мацка, имам мн хора, на които мога да разчитам, мн хора които само чакат да им звънна. ти само можеш да си мечтаеш да бъдеш това, което съм аз.

JoeBanana
07-15-2007, 18:17
1. дрее ми, има и по-хубави
2. карай, нали се ебахме
3. такъв лайнян живот водя, че чак аз се съжалявам
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Sarabi
07-15-2007, 18:25
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?

1. Ами ще се спека, ще помисля, че не съм достатъчно интересна за да представлявам траен партньор и ще и стане много гадно... какъв друг избор имам ? Знам , че чувствата не са вечни, лично на мен ми се е случвало да тръгна с някой и след месец примерно чувствата ми да станат съвсем различни. Ще го разбера и ще продължа нататък.
2. Много си бил тъп да губиш и своето и моето време- хубаво, радвам се , че научих поне нещо ново от теб.
3. Щом ме съжаляваш не заслужаваш моето приятество. Приятел не би те съжалявал, а би ти помогнал.

Шляп^Шляп
07-15-2007, 18:26
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?
1."Бъди щастлив!"
2. "Жалко,защото аз те обичах от цялото си сърце.Дано намериш,момичето когото ще обичаш истински,и дано тя ти отговори със същото"
3.Не бих обърнала внимание,защото хорското мнение не е особено важно за мен.
Не знам дали бих имала сили да изрека първите два отговора,но ако попадна в такава ситуация ,мисля че това е начина.

miloto_girl_4e
07-15-2007, 18:26
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам." :arrow: еми... повечето неща на този свят не са вечни :roll: :| Ще ми стане ужасно кофти и тъжно... и трудно бих понесла истината :(
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)." :arrow: това никога няма да му го простя, доста ще му се навикам, че през това цялото време ме е лъгал така нагло и безцеремонно...
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява? :arrow: Ще му се изсмея :-D Това не е възможно :wink:

sexy_for_you
07-15-2007, 19:19
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
Ами ще се примиря,но ще ми стане адски гадно.Ще плача много,но никога няма да му позволя да види съзите ми.

2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
Ще съм много ядосана,че ме е лъгал през цялото време и повече ще прекратя всякакви отношения с него.

3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?Ще му кажа,че съм го мислила за приятел,но съм грешала.И щом ме съжалява,значи не е никакъв приятел и ще му пожелая всичко най-най без мене.

..:sUnRiSe:..
07-15-2007, 19:28
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
:arrow: Ами като не ме обичаш ходи си гледай кефа някъде и ме остави намира аз ще продължавам да те обичам като глупачка...
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
:arrow: Тогава какво прави с мен?
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?
:arrow: тук нз може би и него ще изгоня за да не ми е пред очите защото след такова нещо ще избухна

и в трите случея след като се наядосвам хубаво ще плача много :smt010

..m!mSiTy..
07-15-2007, 19:40
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?

1.Казвали са ми го..последната ми връзка приключи така...А как реагирах..ами....гледах надолу в земята..и единственото,което можех да изрека беше : "Може ли да те цункам поне за последно?" .. КАТО ПЪРВАТА ГЛУПАЧКА.. :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt090

2.Ами..тук от личен опит не мога да отговоря,но..бих се почувствала използвана :smt090 Да..точно това е думата..използвана...

3.Мерси на такива "приятели" .. и без тях мога...аз и сама мога ! :smt010

Sam90
07-15-2007, 19:44
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?
1. Зависи аз колко го обичам.. ако е много ще ме нарани много
2. Ще ме нарани още повече
3. Ще ме нарани още още повече

Но това са само моментни състояния. Аз съм силен човек и след 1-2 дни ще съм обратно на крака.

ПП: Нека бъдем откровенни ;)

sasha_90
07-15-2007, 19:52
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
ми никак,не е последния на земята
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
преди да тръгна с някой 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000 пъти се уверявам че ме обича
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?
вече няма да сме приятели :-D

<black soul>
07-15-2007, 20:11
1. Ще ми стане ужасно кофти. Ще го попитам защо и дали е сигурен в това... Предполагам че отговора му ще е да, но все пак... После ще му кажа че аз го обичам все още и се надявам да си останем приятели. Ако иска - супер, ако не - да си е*е майката, галоша му с галош! :lol:

2. Може да е срещнал друга и да ми го казва за да не ме нарани. Но дори да е така пак ще го напсувам хубаво, защото след като ме лъже ще търпи. Разбира се след тези думи няма да го погледна повече. Най-много мразя някой да ме лъже или в този случай - да ме залъгва толкова дълго време! Макар че това не ми се е случвало досега... :roll:

3. Ще му кажа : "И аз теб" :::

_Imaginary_girl_
07-15-2007, 20:25
1. Aми за мен винаги си бил само приятел...
2. Ааааа.. но секса беше хубав, нали?
3. И аз така.. но какво да се прави...

Бтв, никога не са ми казвали никое от трите, ама в момента ако ми приятеля ми ми каже нещо такова.. мисля, че това ще е реакцията ми - гледай положително :mrgreen:
хаха,да това наистина са добри отговори :)
Подкрепям =D>

ThePainIsReaL
07-15-2007, 20:41
1. Ще ме нарани много.. ще ми текнат сълзите и .. не знам какво ще сторя, но ще се опитам да се прибера у нас и да си почина от деня, от спомените, от него и неговите лъжи
2. Ще ме заболи, но ще ми покаже и това, че той секунда от вниманието ми не е заслужавал
3. Ще ми стане гадно, но ще ме мотивирам да се стегна и да не съм домат на шосето..

sladko_dete
07-15-2007, 20:43
1Ще попитам от кога е така и каква е причината (е, ако го обичам де, а ако не : " Дано си останем приятели")
2Ами.... ако ми е казвал, че ме лофка, аз... ще го ударя :smt011 хаха добре де или поне ще му се развикам, не защото не ме обича, а просто защото ме е излагал... мразя да ме лъжат!Ако пък не е, всичко хубаво ще му пожелая
3"Д*хай уе" O:)

07-15-2007, 20:54
ми като се знам кфа съм шматка ще им покажа правия път.........

rubi
07-15-2007, 20:56
ми като се знам каква съм шматка ще им покажа правия път.........
тфа бях аз сори

mechtaq_za_teb
07-15-2007, 21:04
1.Ako mnogo go obicham,sam sigurna,che vatreshno shte mi stane mnogo gadno.No az sam takav chovek,che ne obicham da pokazvam chuvstvata si i toi edva li bi razbral kakvo mi e.Ne bih se razplakala pred nego.Bih go napravila pred dobra priqtelka ili kogato sam sama.

2.Otnovo shte reagiram taka kakto v 1-viq sluchai,no tuk bih se qdosala mnogo.

3.Mainata mu.Ne bi mi pukalo.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2007, 21:40
ne sa mi go kazvali no prosto shte priema realnostta.. sig sum 4e shte mi e mn gadno sig shte se razpla4a (ne pred nego est :!: ) i taka.. nz tova sa hiopteti4ni neshta :)

Котарана
07-15-2007, 22:03
1. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Вече не те обичам."
->Ами първо ще се уверя дали казва истината ще говоря с него.Ако се уверя, че наистина не ме обича вече ще му кажа, че аз още го обичам и, че съжалявам за всичко и ще си тръгна...
2. Как бихте реагирали, ако гаджето ви ви каже: "Никога не съм те обичал(а)."
->Определено ще се ядосам много, много ще ме е яд и на него и на мен също, че съм била сляпа.Мразя лъжците и никога няма да го погледна повече.
3. Как бихте реагирали, ако "приятел" ви каже в очите, че ви съжалява?
->Ще му тегля една...и повече няма да го потърся.

lovers
07-16-2007, 00:18
1.Em purvo zavisi az kolko go obicham no tui kato mraza da sum unizena i ogorchena-ako go obicham shte mu kaja...Usetih go!Smqtam che naistina e po-dobre za nas da prikluchime nishto mejdu nas ne sushtoto veche,sled koeto shte se oburna i v nas shte se skusam da reva 2 dena!Ako ne go obicham shte kaja!-Emi jiv i zdrav.Beshe mi hubavo pone s teb!

2.Tuka otgovora shte e edin i da go obicham i da ne go obicham!-Che ti Da ne mislish che az nqkoga sum te obichala.Ti beshe prosto kapriz!-Tui kato tova moje da ti go kaja chovek na koito mu e prez k**a za tebe!.....

3.Xexeee Tva moje da mi go kaje samo nqkoi neshtasnik ili kompleksar tui kato e mnogo po nishtojno sushtestvo shtom moje da go kaje na nqkoi tova..."Sujelqvam te"-Bolna rabota!

A_JoLiE
07-16-2007, 07:21
[quote=Анонимко]1. Aми за мен винаги си бил само приятел...
2. Ааааа.. но секса беше хубав, нали?
3. И аз така.. но какво да се прави...

Бтв, никога не са ми казвали никое от трите, ама в момента ако ми приятеля ми ми каже нещо такова.. мисля, че това ще е реакцията ми - гледай положително :mrgreen:

+++ :smt023

Ice
07-16-2007, 07:27
Ми и в трите случея ще кажа едно и също "Отебавай се" точка по въпроса :twisted: