PDA

View Full Version : Уикипедия



07-15-2007, 13:38
Някои статии са наистина добри, но ми писна докладите ми да са с фалшива информация. Какво мислите относно достоверността на Уикипедия? А дали има бъдеше?

EternalSilence
07-15-2007, 16:08
ами аз доколкото знам Уикипедия в по-голямата си част дава вярна информация, обаче като опре до години или пък разни други съвсем точни данни предпочитам да се презастраховам и проверявам и в други сайтове (бай гугъл ;) ), за всеки случай - често се получават разминавания, най-вече заради времето по което е добавена информацията

swords1010
07-22-2007, 13:44
Spored men samata ideq za svobodna inciklopediq e strahotna stiga da nqma hora koito da se gavrqt. Za men Wikipedia e edin ot osnovnite iztocnici na informaciq i ima golqmo bydeshte ako prodyljava da se razviva tyka . =D>

RoyTheReaper
07-22-2007, 14:35
Не е 100% сигурна, предвид колко лесно може да се манипулира информацията. Но аз лично доста я използвам, защото дава подробна информация за най-различни неща в удобна форма. Ако искаш да прочетеш за някаква група например е идеална. Ако толкова държиш на достоверността, по принцип трябва да сравняваш с няколко източника.

_PuNk`PrInCeSs_
07-28-2007, 17:48
wikipedia-та да се гръмне фе...