PDA

View Full Version : Въпроса



07-15-2007, 13:43
1. Кое момиче бихте избрали - добро, нежно, без проблеми? Или такова, което ви харесва, но което има прекалено много проблеми и ви кара и иска и вие да затънете.
2. Харесва ли ви да ви гледат непознати?
3. Вие зяпате ли непознати?

russianmafiaboss
07-15-2007, 14:29
1 да добро нежно и т н
2 зависи как гледат ;-)
3 зависи какви и ако мн ми се иска понякога да ама не задълго

Mementomori
07-15-2007, 16:09
Здравей!
1.Ще избера доброто и нежното,но при положение,че двамата се харесваме взаимно!
2.Не обичам да ме оглеждат(едва ли не като стока),но когато ме гледат странно(предполагам заради външния ми вид),определено много се забавлявам!
3.Ми...да си призная,понякога наблюдавам непознатите!(глагола "зяпам" е прекалено експресивен в моя случай)

UmnoMace
07-15-2007, 17:56
1. Определено не миловидното! :twisted:
2. Мне, определено не обичам да се чувствам като пържолка... ама понякога ми става мн смешно като ми заподсвиркват някви хахаха :lol:
3. Дали аз ги зяпам...хм... еми понякога наистина не се сдържам, ама гледам да не прекалявам, де. :D

sexy_for_you
07-15-2007, 19:22
1. Кое момиче бихте избрали - добро, нежно, без проблеми? Или такова, което ви харесва, но което има прекалено много проблеми и ви кара и иска и вие да затънете.
-Бих избрала доброто и нежното.Става въпрос за момче,тъй като аз съм момиче :-D Не смятам да се забърквам в проблеми заради някого.Предпочитам сигурността.

2. Харесва ли ви да ви гледат непознати?
-Да гледат,да се любуват :-D

3. Вие зяпате ли непознати?
-Понякога,когато има какво да се гледа :P

personal_jesus
07-15-2007, 19:28
1. Ще избера момичето, което възприемам като по-магнетично. За жалост обикновено тези миловидните не са такива...А има толкова много жени, които умеят да очароват със своя упадък...
На следващите въпроси отговарям чисто и просто с "да"
Амин.

bloodranger
07-15-2007, 19:29
1.za ko sa mi qdove imam si....
2.ko lo6o ima kat ima za gledane 6a gledam q
3.kat ima za gledane da gledat :::

mid_get
07-15-2007, 20:34
1. Бих избрала момичето, което няма проблеми :roll:
2. Нека гледат, може да са членове на клуб "Опознай света" :smt005 (то такъв клуб няма, де 8-[ )
2. Аз съм настоящ член на този клуб :-D А и очите ми са за това - да "зяпам" the world around :-D

MonSitY
07-16-2007, 09:54
1. Кое момиче бихте избрали - добро, нежно, без проблеми? Или такова, което ви харесва, но което има прекалено много проблеми и ви кара и иска и вие да затънете. -ami az sum momi4e i dosega vinagi bih izbrala mom4etoi bez problemi,no to4no sega se zaglejdam to4no v propadnali tipove koito vuob6te ne struvat kato hora :-D




2. Харесва ли ви да ви гледат непознати? -pff mi nz naposleduk mn me gledat se po razli4en na4in mi da gledat na4i ima za6to :-D








3. Вие зяпате ли непознати? -ooo da tova mi e specialnostta :-D to sig zatva ite me gledat :-D

tedinkata_
07-16-2007, 10:33
1. Кое момиче бихте избрали - добро, нежно, без проблеми? Или такова, което ви харесва, но което има прекалено много проблеми и ви кара и иска и вие да затънете.
2. Харесва ли ви да ви гледат непознати?
3. Вие зяпате ли непознати? :arrow: 1.dobro 2.da 3.da :::

live2beCooL
07-16-2007, 11:00
1. bih izbral po-krasivoto :D
2. ami da obi4am qkite macki da me gledat :P
3. az su6to gledam qkite macki...no kogato i te me gledat s onq osobenia pogled.... vse edno iskat ne6to ot men :D :P

kobrichka
07-16-2007, 14:46
Ми аз съм момиче,тъй че не бих избрала никое момиче,но ако трябва да се поставя на твое място бих избрала
1.момичето към което имам чувства и което ме обича,следователно първото,защото ако наистина ме харесва то няма да ме кара да затъвам
2.Да ме погледнат да,защото това означава че има,защо да ме гледат.НО не и да седят да ме оглеждат все едно съм някаква стока за продан и гледат дали да ме купят или не.
3.Значи гледам хората,все пак за това са ми очите,но не и да седна втренчено да седя и да ги "зяпам" и да ги обсъждам