PDA

View Full Version : Чат



07-15-2007, 13:49
В ччата с приятели и гаджета все стават сканадали. Само при мен ли е така? На какво се дължи. Защо все така става, че в чата е скучно и няма какво да си кажем и хората там от най-малката дума си правят грешни изводи? Или просто си чатя с конфликтни личности? В даскало не се държат всички така, както в чата, а в чата се хващат за всяка дума. Да спра ли с чата, след като там стават скандалите и разделите?

{sweet4e}
07-15-2007, 14:29
Е не при всички е така.Щом при тебе така се получава по-добре избягвай чата.Хм,но моя извод е,че в чата стават най-яките и най-гадните неща.Има едно момче,с което си чатим редовно и много ни върви молбет.Ама той е малко странен навънка.А в чата всичко си казваме.Една фр се кара с гаджето й постоянно-и по чата и по телефона,а като се видят...любов ли е чудо ли еИ при мене се е случвало де.Това е щото не си е на четири очи.Е та щом те е страх от нови и сериозни кионфликти-спри докато можеш,за да не съжаляваш после.(Ех,аз не мога без чат вече...)

07-15-2007, 14:33
Чатът е демоде, поне за мен. Вече не правя нещата, които правех през 2002-2005.

ThePowerOfLove
07-15-2007, 14:49
По принцип в чата някои са по-отворени и затова може да се праят на интересни и да се "хващат за всяка дума". Но иначе можете да си кажете неща,които на живо се казват по-трудно.. :roll:

ХрС
07-15-2007, 14:51
Оо ти си мой човек! И ние с "мажа" ми постоянно се караме в скайп!
В смисъл и при най-малката грешка става скандал! Примерно,не ми пише 5 винути и аз вече се чудя какво става,да не се е разсърдил и тем подобни!
Просто тогава няма как да разбереш какво прави и става някакси несигурно!
Знам ли и аз ! просто понякога казнва нещо неточно и ти се ядосваш!? :)

slan4iceto_n
07-15-2007, 15:04
еми да ти кажа това, което казваш ми е малко странно. вярно е че аз се занимавам с изключително детски истории напоследък ама все си мислех че в чата хората стават по-откровени, по-луди, казват някои неща, които не биха казали на живо. нз де аз поне така мисля. не съм се карала с никой в чата. по-скоро в чата сме си фр, ама като се видим и почваме да се караме. няма нищо по-хубаво от един хубав скандал с викове и плачове на спирката на трамвая. а после сдобряване-неговият мил поглед, усмихва се и просто казва"няма да плачаш, обещай ми, нали"- още по-хубаво. и после толкова мили писания по чата. ехххххххх спомените

07-15-2007, 15:12
еми да ти кажа това, което казваш ми е малко странно. вярно е че аз се занимавам с изключително детски истории напоследък ама все си мислех че в чата хората стават по-откровени, по-луди, казват някои неща, които не биха казали на живо. нз де аз поне така мисля. не съм се карала с никой в чата. по-скоро в чата сме си фр, ама като се видим и почваме да се караме. няма нищо по-хубаво от един хубав скандал с викове и плачове на спирката на трамвая. а после сдобряване-неговият мил поглед, усмихва се и просто казва"няма да плачаш, обещай ми, нали"- още по-хубаво. и после толкова мили писания по чата. ехххххххх спомените
Не си добре. Обичаш скандали? Боже, боже.

maria_smb_f
07-15-2007, 15:27
Понякога така се получава[/b]

Mementomori
07-15-2007, 15:41
Здравей!Наистина нещата в реалността и в чата изглеждат съвсем различно!Не смятам,че грешката е в теб,не се обвинявай безпричинно!Предполагам,че тези разногласия се пораждат,защото се водят различни(ако мога така да се изразя)типажи на разговори!Друго е да говориш с някого лице в лице(по-трудно е,но пък от друга страна по-директно и можеш да бъдеш съвсем прям,важни са също и емоционалните реакции и евентуалните жестикулации);друго е да се разговаря(пише)във виртуалното пространство,където повечето хора нямат задръжки и донякъде показват истинската си пошла същност!Всичко е въпрос на място на говорене!Не си виновна ти за неразбирателствата,при почти всеки е така!

BiBeRoN
07-15-2007, 15:56
От сигурно година-две не влизам в чата, просто защото вече е повече от безинтересно.Избягвай да се караш с някого, единствено това можеш да направиш.

tedinkata_
07-15-2007, 15:59
xm DA i az sam go zabelqzala tova..v 4ata vinagi sam se karala s bivshite si kato se zamislqq...mn e gadno taka i nz na kvo se dulji.. ](*,)

lovers
07-16-2007, 00:47
Poznato do bolka...Cqlata rabota idva ot tam che s choveka koito govorish ne chuva tona koito proiznasqsh dumata i ot tam se vadat pogreshni mneniq i vpechatleniq i stava mazalo...

BAYO
07-16-2007, 02:56
В ччата с приятели и гаджета все стават сканадали. Само при мен ли е така? На какво се дължи. Защо все така става, че в чата е скучно и няма какво да си кажем и хората там от най-малката дума си правят грешни изводи? Или просто си чатя с конфликтни личности? В даскало не се държат всички така, както в чата, а в чата се хващат за всяка дума. Да спра ли с чата, след като там стават скандалите и разделите?

При мене е точно същото ... на отказване съм и от ИРС и от СКайпЪ ... бало си е мамата, тфа не мое се разбера с никой там бе, даже и френдс.. тцтц.. зло , зло е, мноо е зло , даже зло и 1/3-та !

mechtaq_za_teb
07-16-2007, 03:33
V chata vseki moje da ti kaje vsichko,no v realnostta ne e tochno taka.Tezi hora qvno si nqmat druga rabota i si tarsqt konflikti.Izbqgvai gi v chata ili prosto spri da chatish.

sashoTo
07-16-2007, 05:52
В ччата с приятели и гаджета все стават сканадали. Само при мен ли е така? На какво се дължи. Защо все така става, че в чата е скучно и няма какво да си кажем и хората там от най-малката дума си правят грешни изводи? Или просто си чатя с конфликтни личности? В даскало не се държат всички така, както в чата, а в чата се хващат за всяка дума. Да спра ли с чата, след като там стават скандалите и разделите?

ti si vinovna :]