PDA

View Full Version : za kosata mi pls pomagaite speshno e :[



zzzz
07-15-2007, 15:56
zna4i imam edin problem:imax si xubava 4erna kosa [boqdisana] i edin den napravix ogromnata greshka da resha 4e iskam svetla s rusi ki4uri :smt009 nqmate si predstva prez kakvo minax i nakraq cveta beshe ujasen rijav a kosata mi beshe jiva slama..qdosax se i slojix pak 4erna kuna i ot togava minaxa 2-3 meseca i vse oshte nemoga da vazstanovq kosata si :smt010 ot4aqna sum..mn e suxa prekaleno i kato q pipam e adski tvurda.sled kato q izmiq mn trydno q razresvam stava kato kamuk :smt011 pff ujasno e..slagam samo kristali i okolo 2 sedmici sam probvala nqkva maska za kosa PROFESIONALNA..imashe efekt no ne koi znae kolko traen.samo den..psole ot 4udo si vzex tova prosluvuto neshto trivitaminol no vse oshte nqma osoben efekt..MOLIA VI DAITE MI SAVET KAKVO PO TOCHNO DA SI VZEMA CHE SAM MN OBURKANA I PRITISNENA ZA KOSATA SI A TAQ GOD MI E BALA VSE PAK :smt010 balsam li shampoan ili maska ili kakvo i ako moje cena uto4nqvaite..MNOGO SHTE SAM VI BLAGODARNA!!! [-o<

Presley
07-15-2007, 16:13
Ами купи си балсам на Хърбал Есенсис-много са добри!От най-новата серия с горски плодове е много ефикасен.И моята коса беше така,но се оправи постепенно.Също така си купи подхранващо масло на Икаров.Аэ много,много не вярвах ,че действа ,но найстина действа.И струва само 4 лева.А пък аэ съм противничка на маските эа коса....преди иэполэвах и косата мви стана още по-гадна

07-15-2007, 20:00
mi bademovoto maslo za kosa pomaga,no trqbva da se maje6 redovno,pone 2 pyti sedmi4no,predi da q mie6,ne izpolzvai se6oar ili presa,za6toto 6te q izto6ti6 dopylnitelno,vinagi sled izmivane sas 6ampoan i slagai balsam ili maska

emilythestrange
07-15-2007, 20:13
всички подобни продукти имат нетраен ефект.ако си мислите,че можете да издевателствате над косата си и после с една маска да се оправи,няма такова нещо.най доброто което можеш да направиш за косата си е да я оставиш да се възстанови,да не я боядисваш,да не използваш агресивни шампоани,а такива с естествени стставки(в тази категория не влизат хербъл Есенсис,те само миришат на плодчета).
да проясня,че ЕДиНСтВЕНИЯТ нмачин косата да се възстанови е да порасне нова.косата не е като кожата,че веднъж наранена да се оправи

Котарана
07-15-2007, 20:49
Ужас.. не я прави нищо оставия.Като и слагаш по хиляда балсама и маски и какво ли не едва ли ще има голям ефект.Аз за това не се боядисвам нито си слагам нещо друго по косата освен шампоан и балсам.Кав кеф ви прави да си горите косите не ми е ясно. :-D

bubbles2602
07-16-2007, 08:31
Защо не пробваш с рициново масло.На мен ми помогна.Косата ми беше доста изтощена,но за месец някъде се възстанови почти напълно.Иначе за друго не се сещам освен да си скъсиш доста косата,за да се посъвземе.Тя до бала ще порасне пак.Късмет \:D/

648541
07-16-2007, 09:52
qko maski i balsami.....

07-16-2007, 10:28
tova maslo na ikarov kak se prilaga po to4no???

mi6uence
07-17-2007, 10:10
Ako naistina durji6 da si opravi6 kosata idi v po-tuzarski salon ako ne da te podstrijat pone da te naso4at kakvo da pravi6 i koi produkti da izpolzva6