PDA

View Full Version : mnoo kofti



07-15-2007, 18:45
zna4i skoro si kupix nov telefon , e ne e ne6to koi znae kvo ma vse pak nokiika 6288 :D . ta taka stana 4e otpred displeya malko se nadra , leki4ko ma e gadno , ta se 4udia ima li na4in da se oprai samo s kupuvaneto evuntulano na nov ako prodavat ili nekuv drug na4in . ae helpvaite plsssssss :lol:

zuzuuuuuu
07-15-2007, 18:59
Moje da se opravi i po drug na4in-svalq6 displeq,vzima6 malko pamuk i slaga6 malko pasta za zubi vyrhu nego.Sled tova iztrii displaycheto i go izmii s voda.Shte izglejda mn po-dobre-moq taka si go ''lekuvam''. \:D/

Sarabi
07-15-2007, 19:43
:o Каква паста за зъби бе :o . Няма оправия според мен... не че не може да си къпиш нов панел де... но не знам... има някои телефони, за които няма различени панели, но поне можеш да си сложиш същия панел, ама нов и не надран... ама не мога да разберакакво се притесняваш кат ослед максимум месец вече ще си го надрал доста по- злобно и вече няма да те грее много много как е... та аз примерно не бих дала пари за нов панел. Така примерно на третия ден си счупих дисплея на мп3- ката, питах може ли да се поправи - 8 лева... и си викам "абе какво да се ръся с толкова много пари като мога да си купя 5 бири примерно. А и много скоро я надрасках и разнебитих още... не се ръси...

NovemberRain
07-15-2007, 20:14
А и много скоро я надрасках и разнебитих още... не се ръси...
дадададаааа ти сичко обрущаш в бириииии
ми вижжж караий така до когато издържи и полсе си земи нов диспели и аз си зех мп4 и я надрах на 6 ден ма ве4е ме боли...главата така 4е и тебе ще те отболи