PDA

View Full Version : *** Mnogo Tyjno ... ***



*Ne*iSkam*da*go*izgubq*
07-15-2007, 18:29
za pryv put pisha v tozi forum...iskam da spodelq s vas kakvo se sluchva i ako mojete da mi dadete nqkakuv polezen suvet
istoriqta e slednata Arrow
imam priqtel ot 1 godina i 2 meseca...predi neshtata varvqha mnogo dobre postoqno mi praveshe komplimenti kolko sam krasiva,postoqno mi povtarqshe kolko me obicha..v tozi period ot 1 godina me e zarqzval mnogo puti,zashtoto ne sam znaela kak da se durja...posledniq put kogato trugnahme mu obeshtah che shte se promenq zaradi nego,a toi mi obeshta che nikoga nqma da me izostavi..i dvamata izgubihme devstvennosta si na edin kupon na negov priqtel(tova stana chak na 9-q mesec)..na sledvashtiq den otidoh u tqh i pak go napravihme...i taka toi otnovo mi predloji i sega hodim ot nqkolko meseca...bqhme shtaslivi do minalata sedmica..no sega zapochnah da se zamislqm za nqkoi neshta...che toi veche ne me obicha kakto predi i chuvstvata mu sa ohladneli...kato se zamislq kakva trupka beshe predi..samo kogato me celuvashe i se raztrepervah,toi sushto...no sega neshto ima...poslednite dni sme samo u tqh ili u nas ili mu pravq svirki ili toi me lije ili se ebem...
tezi nqkolko dena se skarahme 2 puti mnogo jestoko..purviq put zashtoto az zapochnah da govorq za chovek zaradi koito imahme mnogo problemi i toi se razsurdi...v prodaljenie na 2 chasa ne mi govoreshe Sad sled tova az se razplakah molih go pone da mi progovori...da kaje zashto taka izvednaj se razsurdi.v tozi moment si pomislih che e nastupil kraq no ne bqh prava....bqh legnala do nego i go pregrushtah stiskah go silno i ne iskah da go pusna i produljih da si placha...togava i toi me pregurna i zapochnah da te treperq i oshte poveche da placha sad toi mi kaza da ne placha i da se uspokoq...sdobrihme se...no vijdah che go pravi ot sajelenie..v onzi moment razbrah che go oBICHAM strashno mnogo i ne moga bez nego !!!Sad na drygiq den se skarahme zashtoto si e pisal s nqkvo momiche v skype daje q e dobavil....yj iskal samo da q pita neshto ...pisal i e 'batko ti vinagi e prav moito momiche' prashtal i e {}
tq go pitala kakvo iskal ot neq za da my kaje neshto si...(taka i ne razbrah) i toi napisal 'em da ta praskam' kato prochetoh tezi dumi mnogo me zabolq...imah chyvstvoto che sveta se sriva varhu men i che naistina e nastupil kraq... skam da govorq s nego za vsichko tova no s nego ne moje da se govori ..toi she kaje pak si mislish gluposti az ako ne te obichah nqmashe sega da si s men...Sad veche i na men mi e nqkak typo s nego...praim edno i sushto no vapreki vcishko bih napavila vsichko vazmojno da promenq neshtata i pak da q ima onazi 'trupka' kak da go napravq ?neshto v vunshniq si vid li da promenq ili darjanieto si ?? MOLQ VI daite mi savet Ne iskam da go zagubq !!!
sTRASHNO MNOGO vi obicham ..


molq vi bez komentari..'em da kraqt e,vruzkata vi se e izcherpala
tova go razbiram !!! molq vi za savet v koito moga da opravq neshtata ne mi kazvaite che ne moga...ZASHTOTO ZA VSEKI PROBLEM SI IMA RESHENIE....no tochno za tova ne moga da namerq reshenie...KAKVO DA NAPRAVQ ?MOLQ VI HORA POMOGNETE :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 iskam da govorq s nego..kakvo da mu kaja...DAITE SAVET :cry: :cry: [-o<

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 18:35
ayy milata :smt010 tova se edno az sam go pisala... :smt010 i na men mi se sluchi absoliutno sashtoto !!! no neshtata pri nas se opraviha...dano i pri teb da se opravqt :smt007 :smt010 gorkata..znam kakvo ti e

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 18:37
Mila sigorno nikoi nqma da ti prochete temata..taka che q pusni i v drug forum...pf :smt010 :smt009

n_ivajlova
07-15-2007, 18:46
Трябва да се опиташ да говориш с него....когато ти каже че тфа са глупости и че ако не те е обичал нямало да бъде с теб ще му кажеш да мълчи и ще продължиш да говориш ще му кажеш кво чувсташ....кво мислиш....ще му кажеш какво става със всеки изминал ден...от това че си се подразнила от чата който се е състоял....кажи му всичко и ако се опитва да те прекъсва....не му позволявай.Накарай го да се замисли и да се осъзнае какво губи... :) :) :) дано съм ти помогнала

nata6ka
07-15-2007, 18:53
i az se 4ydq kakvo da promenq v men ama o6te ne sam se setila :( ta po vaprosa naistina pomisli si kak da izrazi6 4yvstvata si bez da vika6 , i ako te prekasva my kaji da mal4i.toi ako te e obi4kal ili te obi4a 6te te izsly6a i 6te pomisli{nadqvam se] yspeh

bloodranger
07-15-2007, 19:14
i az se 4ydq kakvo da promenq v men ama o6te ne sam se setila :( ta po vaprosa naistina pomisli si kak da izrazi6 4yvstvata si bez da vika6 , i ako te prekasva my kaji da mal4i.toi ako te e obi4kal ili te obi4a 6te te izsly6a i 6te pomisli{nadqvam se] yspeh
i az mislq taka a otnosno onova s 4ata,parvo ot kolko vreme q poznava taq mis X i spored men se e bazikal 6tot i az sam pisal 4atove ot toq tip ama ne sam sa urnal da la6kam nared

personal_jesus
07-15-2007, 19:18
ехо... кво има да говориш с гаджето си, бе, мила? този май не го бива в разговорите. а и да го бива, не ги оценява. така че - дръж си устата затворена. не само за разговори ако ме разбираш правилно ;-)
твоят човек е попаднал в комфортната зона на ежедневния секс. сигурен съм, че му е перфектно. проблемът е, че и ти си в тази зона. сега е моментът да се изнесеш.
приключи всякакви отношения с него. без обяснения. без сълзи и други лигавщини, моля. напусни по най-достойният начин. много съжалявам, че ще ти го кажа, но твоят човек те приема просто като изгоден секс. нямам представа какви са били нещата преди... сигурно те е обичал. но вече не. не си ли забелязала,че се е върнал при теб точно след секса? тва как точно го тълкуваш... има само едно тълкувание, мила. хайде сега си спести бъдещите драми и го заеби този...ако не го направиш, в момента в който той си намери нова секс играчка, ще те зареже...
;-) сама виждаш, че встрани от секса нищо не върви... е как да върви като за тези неща трябва двустранно старание! явно само на теб ти пука за вашата връзка. той се е концентрирал върху главата си...долната ;-)
и все пак има 1% шанс нещата помежду ви да се оправят. този начин е да зарежеш твоя човек. да го накараш да усети липсата. да те преследва. да ти се моли да се върнеш. да се промени заради теб. за целта 1. наистина трябва да го зарежеш, хич не се шегувам 2. след като го зарежеш, не трябва да показваш слабост. трябва да си живееш живота както никога досега... да флиртуваш. да завързваш нови и нови контакти с мъже (без да се превръщаш в кварталната курва)...целта ти трябва да бъде да се превърнеш в предизвикателство за този твой младеж. не в изтривалка.
относно промяната във външния вид - това обикновено е добра идея. всяка положителнта промяна (и във външността, и във вътрешността ти :lol: ) ще спомогне за евентуално подновяване на отношенията ви. просто трябва да успееш да се представиш в неговите очи като чисто нов човек... за да може той да се влюби в този чисто нов човек. защото два пъти в един и същи човек никой не се влюбва. той вече е спрял да те обича. така че... тегли му майната и напред към новата си самоличност...

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 19:31
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 mnogo tujna tema

GalleNo_MoMi4eNce
07-15-2007, 20:36
moqt problem e gore dolu podoben toi postoqnno mikazva che trqbva da se promenq che ne sam takava kakvato bqh predi samo che nie sme zaedno 3 godini i oshte ne sme spali!predi kogato se skarahme az placheh toi me gushkashe i se sdobrqvahme no sega..i pri nas veche ne e sashtoto az placha i placha a toi kazva che tova nqma da pomogne a na men mi e mn tejko kogato se karame i se darji sle z mene!Milata znam kakvo ti e mn pati sam go izjivqvala i znam che ne ti e hich dobre..no pogovorete kaji mu che revnuvash che ne ti e priqtno da govori na momichetata taka i nadqvam se da se razberete haide uspeh..

live2beCooL
07-15-2007, 20:49
abe tva kopele za gaje ne stava,hvani si drug ;)

sladko_dete
07-15-2007, 21:04
A be momicheta :!: Nikoga ne se promenqite zaradi nqkoe momche, ako pravite promqna, napravete q zaradi sebe si, a ne za da se haresate na nqkoi. Tozi koito vi obi4a 6te vi obi4a kakvato ste, a ne novata vi pri4eska!A ako ne vi haresva ili sa mu ohladnqla 4ustvata, kakto 4eta po gore, zna4i tozi 4ovek ne vi e obi4al istinski!!! Sveta e golqm, vse 6te ima nqkoi koito da vi obi4a kakvato ste!
a i dr... ne se unijavai da mu se molish da pla4esh pred nego ... toi taka samo si misli kak si mu v krakata i 4e moje da si pravi kvoto iska.
Sajalqvam 4e go kazvam, no za g-na si prosto sex-igra4ka ... pomisli i ot tazi strana, lubovta zaslepqva :!:

KyKJlu4KaAa
07-16-2007, 06:05
:smt010

cashmere
07-16-2007, 07:02
:smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 tova naistina e mn tajnu :smt089 :smt089 nz kakvo da ti kaja moje bi trqbva da govori6 sas negu da mu kaje6 kolko mn go obi4a6 naistina da mu kaje6 4e ti lipsva predi6nata trupka s edna duma da mu kaje6 tova detu go pi6e v temata ti :smt089 milata nz kakvo ti e ne sam prejivqvala ni6tu podobno no sigurno ti e mn tejku

KyKJlu4KaAa
07-16-2007, 07:38
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

personal_jesus
07-16-2007, 09:43
ще направя последен опит да те вразумя (а и да вразумя всички, които са били или са още в твоето положение)
НЕ ГОВОРИ С НЕГО. НИКАКВИ ОБЯСНЕНИЯ. ИЗЧЕЗНИ ОТ ХОРИЗОНТА МУ.
:evil:

BlueForever
07-16-2007, 09:52
Поговори си с гаджето и му кажи какво мислиш и какво чувстваш.

Шляп^Шляп
07-16-2007, 17:11
Познато до болка :smt010 Не прави нищо,малко по малко се отдалечавай от него,за да си подготвена за края.Остави се на течението и не хаби сили и чувства ,за някой който те наранява до болка ](*,)

beb4ety
07-16-2007, 20:59
:smt010 gorkata ti

passion92
07-16-2007, 21:20
lele ujas ... skypa .. sorka ma naistina nevijdam byde6te f taq vryska ... toi ne te obi4a ... mislq 4e si4ko e prikliu4ilo o6te pyrviq pyt kogato te e zarqzal ... a ot poslednite vi 2 meseca mislq 4e e s teb samo da te e*e ... iii sorka ma e nai typoto da se promenq6 zaradi mom4e... razbiram 4e si mnogo vliubena ama toi ne te zaslujava qvno .... iii as sy6to sym imala podobna vryska i ... naistina ne si struva da se sasipva6 ... nai dobre da go zabravi6 ... nameri si nqkoi koito da te uvajava i obi4ka i da ti go pokazva no ne 4rez sexa .... kolko meseca ste napravili kogato te e zarqzal za pyrvi pyt ? 2 ? 3 ? nz ... no sym na mnenie 4e edna vryska svyr6i li vednyj nqma smisyl da se po4va ot na4alo ... za6toto vinagi se pomnqt gre6kite ... i nqma byde6te prosto .... moje bi ima na4in da go zadyrji6 ... napravi ne6to novo ... ne6to razli4no .... nz ... nakarai go da otidete nqkade ... na piknik ... na palatka ... razhodete se v drug grad ... napravi ve4erq i go pokani ... moje i na sve6ti da e ... as li4no nemislq 4e sve6tite sa banalni ... myj se zadyrja edinstveno ako mu raznoobrazqvaj jivota ... ina4e mu stava6 sku4na .... a i ako se pravi6 na po-nedostypna sy6to deistva ... kakto i te ako se pravqt na po-nedostypni i 4e nqmat nujda ot opredeleno momi4e ... deistva tq/toi da gi jelae ... stiskam palci ... prosto pravi ne6to 6turo ne6to novo ... opitai se da si mu interesna .. karai go da te jelae vse pove4e :P

passion92
07-16-2007, 21:24
Поговори си с гаджето и му кажи какво мислиш и какво чувстваш.
ot govorene nqma da stane ... toz ne mi izglejda takyv tip ... 6te kaje 4e vsi4ko 6te se opravi i nqma da ima razlika ... ili pyk 6te se stigne do re6enieto za kraq

nasty_f
07-16-2007, 21:26
ехо... кво има да говориш с гаджето си, бе, мила? този май не го бива в разговорите. а и да го бива, не ги оценява. така че - дръж си устата затворена. не само за разговори ако ме разбираш правилно ;-)
твоят човек е попаднал в комфортната зона на ежедневния секс. сигурен съм, че му е перфектно. проблемът е, че и ти си в тази зона. сега е моментът да се изнесеш.
приключи всякакви отношения с него. без обяснения. без сълзи и други лигавщини, моля. напусни по най-достойният начин. много съжалявам, че ще ти го кажа, но твоят човек те приема просто като изгоден секс. нямам представа какви са били нещата преди... сигурно те е обичал. но вече не. не си ли забелязала,че се е върнал при теб точно след секса? тва как точно го тълкуваш... има само едно тълкувание, мила. хайде сега си спести бъдещите драми и го заеби този...ако не го направиш, в момента в който той си намери нова секс играчка, ще те зареже...
;-) сама виждаш, че встрани от секса нищо не върви... е как да върви като за тези неща трябва двустранно старание! явно само на теб ти пука за вашата връзка. той се е концентрирал върху главата си...долната ;-)
и все пак има 1% шанс нещата помежду ви да се оправят. този начин е да зарежеш твоя човек. да го накараш да усети липсата. да те преследва. да ти се моли да се върнеш. да се промени заради теб. за целта 1. наистина трябва да го зарежеш, хич не се шегувам 2. след като го зарежеш, не трябва да показваш слабост. трябва да си живееш живота както никога досега... да флиртуваш. да завързваш нови и нови контакти с мъже (без да се превръщаш в кварталната курва)...целта ти трябва да бъде да се превърнеш в предизвикателство за този твой младеж. не в изтривалка.
относно промяната във външния вид - това обикновено е добра идея. всяка положителнта промяна (и във външността, и във вътрешността ти :lol: ) ще спомогне за евентуално подновяване на отношенията ви. просто трябва да успееш да се представиш в неговите очи като чисто нов човек... за да може той да се влюби в този чисто нов човек. защото два пъти в един и същи човек никой не се влюбва. той вече е спрял да те обича. така че... тегли му майната и напред към новата си самоличност...
Не знам какво повече мога да добавя.Напълно съм съгласна! =D>
Просто трябва да свикнем с реалността,да приемем бъдещето.Ти трябва да имаш достойнство,ясно се вижда,че те използва за секс.Трябва да го зарежеш с високо вдигната глава и да не ти пука.Тогава найстина ще разбереш дали те обича,или поне харесва...особено,ако те види с други момчета и малко попроменена.Но както каза personal_jesus ,това не значи,че трябва да се превръщаш в курва.

nasty_f
07-16-2007, 21:28
ще направя последен опит да те вразумя (а и да вразумя всички, които са били или са още в твоето положение)
НЕ ГОВОРИ С НЕГО. НИКАКВИ ОБЯСНЕНИЯ. ИЗЧЕЗНИ ОТ ХОРИЗОНТА МУ.
:evil:
Аз съм с теб,спокойно! =D> :-D ПОСЛУШАЙТЕ НИ БРЕ ХОРА!!!

vvs_go
07-16-2007, 21:38
ne go do4etoh cqloto no spored men te izpolzva

KyKJlu4KaAa
07-17-2007, 18:24
:lol:

Just_Be
07-17-2007, 18:47
:lol: :lol: :lol: