PDA

View Full Version : Haresvate li kavalerite?



bloodranger
07-15-2007, 19:24
Helou na si4ki s taq tema iskam da proverq ob6testvenoto mnenie po vaprosa,za da mi se izqsni cqlostnata kartinka.


\:D/ merci na vsi4ki glasuvali \:D/

sexy_for_you
07-15-2007, 19:25
За това според мен няма мода.Да си кавалер е чест и аз харесва такива момчета.Кавалерството се възпитава в ранна възраст и е стил,класа и т.н.За него няма мода.То не е преходно.Мое мнение :P

Nadelina
07-15-2007, 19:28
Ne mislq che kavalerite sa na moda.. Ne mislq che dneshnite momicheta imat nujda nqkoi da im otvarq vrata.. ili da im pridyrpva stola za da sednat... Po skoro mi izglejda smeshno...

passion92
07-15-2007, 19:33
Ne mislq che kavalerite sa na moda.. Ne mislq che dneshnite momicheta imat nujda nqkoi da im otvarq vrata.. ili da im pridyrpva stola za da sednat... Po skoro mi izglejda smeshno...
abe za vratata e dobre .... no za stola malko prekaleno ... ili pyk da i sable4e qketo .... dne6nite momi4eta po-skoro si padat po mom4eta koito nepokazvat 4e imat nujda ot tqh ... taka sa im po-interesni .... i ako sednat v kafene i mom4eto svali qketo na momi4eto i i pridyrpa stol za da sedne ... toi 6te im stane sku4en o6te f na4aloto .... no za vratata mislq 4e o6te e v sila

bloodranger
07-15-2007, 19:34
Nz to 4e temata malko e podvejda6ta verno e (osaznah go posle) ama iskah da vidq kvo 6e napi6ete 6tot mi e 4udno kak ima momi4eta det kat im otvori6 vratata sa mi bili 6amari (ne sam bazikam) ili nekvi pogledi "ti za kva ma ima6" i drugi det mnoo sa kefqt na milo otno6enie ](*,)

sexy_for_you
07-15-2007, 19:38
Nz to 4e temata malko e podvejda6ta verno e (osaznah go posle) ama iskah da vidq kvo 6e napi6ete 6tot mi e 4udno kak ima momi4eta det kat im otvori6 vratata sa mi bili 6amari (ne sam bazikam) ili nekvi pogledi "ti za kva ma ima6" i drugi det mnoo sa kefqt na milo otno6enie ](*,)

Разни хора,разни идеали :P

mid_get
07-15-2007, 20:28
Nz to 4e temata malko e podvejda6ta verno e (osaznah go posle) ama iskah da vidq kvo 6e napi6ete 6tot mi e 4udno kak ima momi4eta det kat im otvori6 vratata sa mi bili 6amari (ne sam bazikam) ili nekvi pogledi "ti za kva ma ima6" i drugi det mnoo sa kefqt na milo otno6enie ](*,)

Разни хора,разни идеали :P

Съгласна съм със sexy_for_you :wink: Всеки има различен вкус :) :smt005 Уважавам кавалерското поведение, но в граници (тук зависи кой какво разбира под кавалер) :-D Щото не искам някой непрекъснато да тича след мен като кученце [-X

Nadelina
07-15-2007, 20:36
Kavaler ne oznachava "tichasht kato kuchence"

Sam90
07-15-2007, 20:40
За съжаление момичетата в днешно време си падат по "лошите момчета". Момчетата, които се перчат с големи мускули и готини мадами. Тези, които псуват и ругаят и трошат кокали. Дам... великият тестостерон.
Естествено, не всички са така - има момичета, които оценяват някой да им подаде якето или да им подаде ръка.
Не искам да казвам кое е правилно и кое - не. Въпрос на вкус.

mid_get
07-15-2007, 20:59
Kavaler ne oznachava "tichasht kato kuchence"
Ок, ясно :wink: Просто така се изразих :roll: А, бтв, оня ден с един приятел се разхождахме и тъй като мястото беше доста височко, той ми подаде ръка, за да сляза. (е, правил го е и друг път, но това се сетих сега да дам за пример ;-) )Такъв жест няма как да остане неоценен, а още по-малко незабелязан. Щото можеше да ме остави да си сляза сама и да се потроша...е, това, че е кавалер, съм го забелязала отдавна. И много се кефя на това му качество :) Със сигурност това е + за момчетата :smt023 Но отново без да се прекалява с кавалерските маниери, защото понякога едно такова поведение може да стане доста досадно :wink: Ха, ето сега ,например, се сетих за една приятелка, която все се "оплаква", че когато срещне някакъв нейн френд, той все й целува ръка :smt005 Не че има нещо лошо, ама ми се вижда мааалко прекален тоя изблик на кавалерщина :|

KisskilleRcHe
07-15-2007, 21:03
За тва няма мода. Но момичетата в днешно време не знаят какво искат и по какви момчета си падат. Така че .....

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-15-2007, 21:38
amiiii ne vinagi :) estestveno edno mom4e trqbva da e kavaler.. no da ima nqkfa granica :) :P

07-15-2007, 23:09
a[N]D[i]T[k]a]amiiii ne vinagi :) estestveno edno mom4e trqbva da e kavaler.. no da ima nqkfa granica :) :P
E est kak bez granica tova da si kavaler ne e samo da pomagash kogato iskat a i da znaesh koga da spresh kogato ne si jelan ili kogato prekalqvash :wink:

`Death`Whore``
07-15-2007, 23:11
Зависи от много неща. Отваряне на врата, подаване на ръка при слизане от автобус - окей, но пак не постоянно. Другите неща не са ми нужни. Макар че в редки случаи жестът е красноречив. Но само ако си личи, че идва от сърцето - мразя мазненето!

lovers
07-16-2007, 00:22
Abe na moda bili... :-D Sa e moderno da si prostak i da nagrubqvash momichetata...Malko ostanaha svestnite momcheta! :? Eiii dano zeme da se vurne na moda :-D da ne si visokomeren grubiqn! [-o<

NaNa_SladuRana
07-16-2007, 09:02
че тях кой не ги харесва?!

sasha_90
07-16-2007, 09:08
Попринцип да,но да не е много нахален.
Не обичам нахалните момчета.

personal_jesus
07-16-2007, 09:12
някой преди мен отбеляза великата истина - да, жените не харесват нуждаещи се мъже!а кавалерите често изглеждат като такива... абсолютен плюс е да имаш класа, стил и уважение към жените, но не и да се превърнеш в безгръбначно, изпълняващо всички желания и нежелания на господарката си...
някъде бях прочел следното: "никога не прави непоискано добро"... в началото и аз, възпитан да помагам наляво-надясно и да изненадвам хората около себе си с разни жестове, се стреснах....с времето осъзнах колко много истина е имало в това твърдение... ако правиш твърде много за някого, се превръщаш в даденост. пълна скръб.
1 съвет - не правете услуги на жени. когато някой ви прави мн услуги, сещате се, чеизведнъж започвате да се чувствате неловко, да изпитвате някво морално задължение към този човек... е, тези неща саабс страстоубиици. а пък, когато вие правите услуги, се чувствате изключително привързани към човека на който правите услугите....сякаш давате всичко за един човек... ;-) затова по-добре провокирайте противоположния пол да прави услуги за вас. не обратното.

presifenka
07-16-2007, 09:37
spored men e hubavo momchetata da sa kavaleri vse pak malko vazpitanie i etikeciq nqma da sa zle za da pokajat na momicheto che e vajno za tqh...tochno tova pravi damata dama i momcheto kavaler :) no e hubavo da ima granici i zavisi kade se namirat napr. kakto nqkoj beshe kazal shte e mn smeshno v kafene da ti pomogne da sednesh :D :D :D :shock: ... no ako ste v restorant shte napravi mn dobro vpechatlenie.... no chesno na men mi e pisnalo ot grubiqni i prostaci koito ne si znaqt mqstoto ot perene... [-( [-( taka che zavisi ot momicheto :)

BunnYY_f
07-16-2007, 11:00
Аз съм твърдо за кавалерите, но както казаха преди мен трябва да има някаква граница. За съжаление кавалерите леко поизчезнаха! :-)

kobrichka
07-16-2007, 11:26
Доста относителен въпрос. :-k Аз съм съгласна да ми отваря вратата примерно,но нищо повече.чак да ми взима якето или да ми дърпа стола,за да седна е глупаво.Това са разбираня от миналото сега живеем в 21 век и за такива неща няма място,поне според мен.