PDA

View Full Version : Kak da badem zaedno



Luda_glava_F`
07-15-2007, 19:34
Zdraveite istoriqta e slednata .Mnooo sam vliubena v edno mom4e,no toi si ima priqtelka.No az sa6to zabelqzvam 4ustva kam men.Nie sme ednakvi zodii dali tova ima zna4enie :-k Molqvi kajete kakvo da pravq? [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Az sam mnoooooooooooooooooooo vlubena :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

passion92
07-15-2007, 19:38
ako 6te da si nai vlubenata na sveta po-dobre ne im preebavai vryskata ... a toi ako ima 4ufstfa neka sam da si q privyr6i ... za6toto nai gadno e da se me6a treti v edna vryska .... a i pove4eto hora kat za vlubeni i pri nai lekoto vnimanie ot opredeleniq 4ovek i te po4fat da si vmaniq4avat 4e i toi ima 4ufstfa .... moje ti da ne si ot tezi hora i naistina da ima 4ufstfa ... no po-dobre is4akai .. toi pyrvi da deistva

изгонена__от__рая
07-15-2007, 19:40
Зодията какво общо има?Надали ще помогне... [-X

personal_jesus
07-15-2007, 19:54
прецакаш ли нечия връзка, някой ден някой ще прецака и твоята... закон! всичко се връща.
но все пак... хайде първо се замисли дали верно си влюбена... щото може да си жертва просто на психологически феномен. той си има гадже, вероятно изглежда сносно... и изведнъж в главата ти започват да се въртят на виенско колело термини като "забранена любов", "невъзможна любов", "ромео и жулиета" и други такива лайна... ей тая въртележка може лесно да те накара да хлътнеш. да оглупееш! доказано е, че невъзможността засилва желанието. нищо чудно да си жертва на собствената си психика.
а иначе ако чувстваш с интуицията си, че този пич има интерес към теб...ами перфектно! може пък наистина да има. може и той да е жертва на същия феномен... само че малко мъже зарязват сериозните си приятелки за моментна тръпка... за разлика от жените. тва е щото на първо място този пич ще види в теб СЕКС. а долови ли твоят интерес, ще види ЛЕСЕН СЕКС. получи ли го лесно, ще ти каже по най-милия начин, че си била грешка и ще си се върне обратно при гаджето... затова целта ти трябва да бъда да изглеждаш в неговите очи като едно трудно, но заслужаващо си труда предизвикателство.
както и да е... понякога е по-лесно да откраднеш чуждо гадже, отколкото да си намериш свое собствено... тва мога да ти го визуализирам със следното: представи си един диамант струващ около милион долара. за един средностатистически човечец ще е по-лесно да нахлуе и да открадне диамантът, от колкото да си го купи. и цял живот да събира стотинки, няма да си го позволи. а кражбата е най-лесна ако имаш достъп до мястото на съхраниние... т.е. ако се познаваш с гаджето на твоя пич, ще ти е по-лесно да й го откраднеш. защо? защото тва,че ти си приятелка с момичето само ще засили ефекта на "невъзможната любов"=> ще засили желанието...
само че отново искам да кажа - тези неща се връщат. ще си прецакаш приятелството на първо място. на второ - един ден ще ти се случи нещо много кофти в любовта и тогава ще осъзнаеш кво е тва съдбата...
до тогава нямаш грижи :mrgreen:

Luda_glava_F`
07-15-2007, 19:59
ami to tq e edno mnoo stranno momi4e i po skoro toi tragna s neq samo za da revnuvam

Nadelina
07-15-2007, 20:00
Az mislq che temata e ebavka..

Luda_glava_F`
07-15-2007, 20:03
ami kat misli6 vaob6te ne pi6i Ama ne e tva mi e problema ko da napraq 4e e 6iban

&lt;black soul&gt;
07-15-2007, 20:04
хаха... зодиите нямат нищо общо с любовта според мене... от друга страна се замисли дали това е "голяяямата ти любов" или е просто едно хлътване! ако е второто и се намесиш в отношенията им рискуваш да се нараниш и да нараниш тях. пък и като си хлътнал по някой си мислиш че има чувства към тебе, а се оказва че изобщо не му привличаш вниманието. и аз така си мислих че съм "влюбена" по един пич, с който сега сме супер добри приятели, но вече ми мина и разбрах че просто съм го харесвала... изчакай определено време за да разбереш дали той те харесва //ако е така би трябвало да напарви първата крачка //, а и да разбереш дали твоите чувства към него са истински! времето ще покаже! успех и внимавай... :wink:

Nadelina
07-15-2007, 20:06
Izvinqvai.. ne iskah da te obida.. nito pyk problema ti... Prosto smqtam che e smeshno da pishesh neshta ot sorta na "ednakva zodia sme" ili "mislq che toi trygna s neq za da revnuvam az" ... Kakto i da e.. Naistina nqmam namerenie da te obidq.. Syveta mi e da otidesh i da govorish s nego... Kaji mu kakvo te mychi.. i nachina po koito se chuvstvash.. kaji mu kakvo izpitvash... :P

Luda_glava_F`
07-15-2007, 20:08
ok nqma problem za tva ne sam se ubidila A po temata mi mai toi prekarva pove4e vreme s men otkolkoto s neq.Mnoooo vi blagodarq za savetite

07-16-2007, 17:28
pi6ete o6te komentari plssss [-o<

sasha_90
07-16-2007, 19:24
Зодиите нямат особено значение.
А пък и нямаш шанс с това момче.(зает е!,Не му пречи.)

kobrichka
07-16-2007, 19:29
О,щом сте една зодия не не може да сте заедно това е против всякакви правила. :lol: :lol: :lol: Абе хора вие полудяхте ли,как може да мислиш че това че сте еднакви зодии е проблем. [-( И как да ти кажем какво да правиш,като ти самата си описала всичко само с 3 изречения в които две са пълни глупости.А и след като той си има приятелка,защо трябва да разваляш връзката им.Толкова ли няма свободни момчета?

blqblq_f
07-16-2007, 19:50
ами зодиите имат значение само при някои хора-що се отнася до характери ... иначе в любовта нямат значение ... :-k иии да ти кажа относно връзката..изобщо не дей да я разваляш, защото всичко се връща :roll: изчакай да скъсат и тогава действай :-D

beb4ety
07-16-2007, 20:58
ot nego zavisi :-k

Luda_glava_F`
07-17-2007, 09:00
Vie bqhte pravi toi skasa s neq i kaza 4e e ludo vliuben v men \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

CuRly_Doll
07-17-2007, 09:14
zodiite nqqt ni6to ob6to s tva....6tom si ima priqtelka ne mislq 4e trqqq se mesi6 nezavisimo kolko vreme prekarva s teb.....ako iska6 pogovori s nego,pitai go dali ima 4uvstva.....
6tom ne e zarqzal gadjeto si ne mislq 4e moji da sa polu4i ne6ty,ama se pak opitai da go pita6......moje ne6ty da stane.... :::

CuRly_Doll
07-17-2007, 09:15
emi na4i br na nego i na teb....badete 6tastlivi :wink: