PDA

View Full Version : MOLQ VI DAITE IDEI !!!



my day...
07-15-2007, 21:28
Hora molq vi kajete kade da si praznuvam rojdeniq den,koito e na 3-ti avgust mislih za v nas ama kato znam kolko sa divi moiteee...6e potro6at si4ko,ako moje kajete mi da znaete za prazen apartament koito da e v raiona na Ov4a kupel i da se dava za 1 ve4er :?

mr0b1
07-15-2007, 21:31
ее мандра......... :smt012

CuteBaby
07-15-2007, 21:32
Ам...за такъв апартамен незнам..но ако не си намериш в апартамент(може ако на някой приятел техните ги няма да го помолиш да е в тях и предварително да предупредиш тайфата да са по-внимателни)..та може на дискотека или на кръчма ;) Ай успех от мен дано да си намериш хубаво местенце и да си изкарате яко :)

sladkata_presi
07-19-2007, 16:56
Hora molq vi kajete kade da si praznuvam rojdeniq den,koito e na 3-ti avgust mislih za v nas ama kato znam kolko sa divi moiteee...6e potro6at si4ko,ako moje kajete mi da znaete za prazen apartament koito da e v raiona na Ov4a kupel i da se dava za 1 ve4er :?
Привет!Не съм от твоя град,явно!
Може сега идеята ми да ти се стори малко изненадваща защото вече не си малко дете.
Амиии...защо не помолиш за съвет родителите си?
Те може би ще ти помогнат.
И също...обмисляла ли си вариянта да се черпите в някоя пицария? :smt048

Vikitooo
07-19-2007, 18:25
Аз подкрепям мнението да го празнувате в пицария :lol: Помня за последно бях на такъв купон( рожден ден в пицария) и беше яко :lol: