PDA

View Full Version : Nescaffe cool beatbox battle !



DisturbinThePeace
07-15-2007, 21:57
Ем така де ! Кфо мислите за батъла който се получи ? :)

мен лично мноо яко ме изкефи , голямо шоу стана и файт есефекс беше невероятен :)
като за първи батъл в бг беше супер :)
давайте коментари и критики ала бала ;)

StRanGe_tEdDy`bEaR
07-15-2007, 22:03
Хахаха видях с епо телевизиятаааааааа... ААААА.. :lol:
Аз бях ан батъла.. Всички участници бяха многооо добре подготвени. Но публиката още от началото най-хареса Скилър.. ( ако го намеря.. :twisted: как може да е толкова надут... ) Та така.. Аз бях за Рамон ама.. Е а Скилър наистина беше по-добър.. ;)
Добре беше.. Особено ЕсЕфЕкс... Много яко шоу направи.. Обаче Редуан.. Много се изложи.. Много го освиркваха.. :D
И така.. Яко беше.. както каза Рамон.. " Беше БРУТАЛНО яко.. " :lol:

Jamalska
07-16-2007, 07:27
Хм засякох нещо по тв.Не бях в сф тогава.По тв има опция да се сменя канала когато Червения1 си покаже мутрата на екрана.
Според мен Самуил заслужаваше 1во място...той винаги е бил най-добър за мен...Сакето този път ако всичко си беше нормално оценявано можеше да остане на 3то място.

А някой ше каже ли Пъзела де остана че тия не ги гледах?

DisturbinThePeace
07-16-2007, 09:25
Пъзела остана 4 или 5 нз точно !

ама за Сакето не си права ! Фейт ЕсЕфЕкс каза , че освен бързите дръмове и останалите работи , трябвало да работят и с музика ! А единствено Скилър от всички участници вкарваше някоя песен м/у бийтовете ! и за това победи и точно на финалния батъл изпея на Reel 2 Reel - I Like To Move It и отнесе Рамон като бръмбър сламка :) на Фейти всеки бийт му е песен така че смятай дали от журито не са се влияли от неговия глас :-D а Червения мноо яко се изложи .......... как го освиркаха направо ми стана жал ..... !
Самуил остана 3 и си взе 500 лв :)

dEScHy
07-16-2007, 10:16
кххххххххх :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 аз идвам да живея в София...кой ше ме приюти :smt044