PDA

View Full Version : Поредната глупачка...



Briseis
07-15-2007, 22:29
Аз съм поредната глупачка. :|
Накратко: запознах се с един човек, който за мен беше просто готиния барман. Никога не съм предполагала, че ще ме потърси. Но той ме намери, получи телефона ми и излязохме. Аз не го харесвах много тогава - преглъщах разочарование. Той явно го беше усетил. Не се видяхме 4 месеца. Писахме си в чата чат-пат, но само това. Април пак излязохме. Май /месец/ се виждахме почти всеки ден.
Аз май се влюбих. И то в човек цели 9 години по-възрастен от мен. Не става въпрос са мъж, става въпрос за личност. Личност, която ме очарова. Може би най-интересната личност, която съм срещала. Научих доста уроци от него. Обичам да си говоря с него. Излизала съм с доста момчета на моито години, но всички ми бяха еднакви - безлични и скучни. Сега беше различно. Срещите с него ме трогваха дълбоко. Имаше с кой да си кажа нещо смислено. Имах чувството, че ме подкрепя, че е до мен...
Но всичко си остана само чувство.
Не сме излизали повече от месец.
Виждам го почти всеки ден. Не знам защо спря да ме търси и това много ме човърка отвътре. Поздравяваме се, усмихваме се един на друг и само това. А аз искам пак да съм с него, пак да ядем бонбони и да си говорим...
Рядко споделям в форум, но просто имам нужда.
Можех дори да го обичам...

07-15-2007, 22:35
Може да е усетил нещо и да се е отдръпнал, често се случва така
Дори да ти се иска да го прикриеш, то само си се показва(Хахаха тва как прозвуча!) та имам предвид, че може да си променила държанието си към него... това да е причината

Mementomori
07-16-2007, 09:06
Здравей,aLL|aLoNe!Не си поредната глупачка,не бъди толкова самокритична!Явно този човек не те е оценил като личност,затова не си струва да се ядосваш и самоиронизираш заради него!Не подтискай самочуствието си!От това,че не те е потърсил повече,само той губи!Не те заслужава!Не се унижавай да го заговаряш!По-добре го забрави и не мисли за него!

cherinka
07-16-2007, 09:08
Ама ти като приятел ли го желаеш или като гадже?!

mysi
07-16-2007, 09:09
Може да се е стреснал..Може проблема да идва от професията... Може да е всичко..ппросто един ден седни и поговори с него :!:

IKisseDAGirL
07-16-2007, 09:10
Ами потърси го ти :) Ей така, поне веднъж, за да разбереш причината, поради която той е спрял да го прави.. няма да ти коства много усилия, а и поне няма да си в неизвестност. Може да излезете, да си поговорите открито и вече ще си по-спокойна поне :-)
А ако те отреже по телефона, явно не е бил такъв, за какъвто се е представял, и ще разбереш, че не си заслужава.

personal_jesus
07-16-2007, 09:32
в сегашното положение ако му тръгнеш по задника, той ще си каже"еми кво толкова", ще те изчука и после...Ариведерчи...
или пък ще почне да ти бяга още повече...
и в двата случая губиш.
според мен трябва да се замислиш къде може да си допуснала грешка докато още сте се виждали... аз мисля, че си показала колко много си се нуждаела от него... ние, мъжете, се плашим от нуждаещи се жени. вие, жените, също не харесвате нуждаещи се мъже.

Briseis
07-16-2007, 19:46
Ами последния път като говорихме ми каза: "Ще излезем, нали?" и не ме потърси...Всъщност винаги като сме излизали аз съм го търсила, не че той се е дърпал, но не обича да поема инициатива. А и ми е признавал, че е безотговорен...
Проблемът ми е, че съм в емоционална дупка. Не се страхувам да изляза с него и да му кажа какво мисля, защото съм го правила. Просто се страхувам, че няма да намеря друг човек, с който така ще мога да говоря и споделям. Всяка една среща с него ми е като накотик. Държи ме, но после афтъра е прекалено гаден...

lesstats
07-16-2007, 20:22
ееее
аве понякога ние ви оставяме вас да ви видим дали ще ни потърсите вие веееееее
хай късмет!

BlueMushroom
07-16-2007, 21:17
Всяка една среща с него ми е като накотик. Държи ме, но после афтъра е прекалено гаден...



lele tova beshe kultovo nqmam dumi.haresa mi mnogo.emii mace az sam v podobnata situacia.pak e barman i pak imame golqma razlika i az imah chuvstvoto che kato nego nqma da namerq...chovek koito me razbira privlicha i razsmiva abe praveshe me shtastliva..i na men mi kaza "shte izlezem li" i poveche ne me potursi.zvanqh mu no vse mi kazvashe che e izmoren che shte mi zvanne che ima nujda da me vidi.no znaesh li kakvo..az imah mujda ot MUJ do sebesi na ne ot neseriozno momchence koeto nqma da moje da mi predloji sigurnost.misleh che sam vlubena nqmah jelanie za nishto.no znaesh li mesec po-kusno e poqvi drugo momche iiiiii sega poznai-toi e choveka koito me razsmiva i pravi shtastliva i s koito se razbiram otlichno samoche znaesh li kakvo razlikata e che toi naistina darji na men i se gotov da mi dade neshto koeto vs barmancheta nqma da da mogat da mi predlojat.....LUBOV I SIGURNOST.....tova koeto iskam da ti kaja e che toi qvno ne e choveka za teb.CHOVEK KOITO ISKA DA E S TEB SHTE BUDE A NQMA DA NAMIRA PRICHINI DA NE SE VIJDATE.zatova zabravi go.shte ti bude tupo sedmica dve moje mesec.no jivota prodaljava.i tam nqkade ima momche koeto moje da ti predloji mnogo poveche ot kolkoto dori si mechtala...istinski se nadqvam da go namerish :smt016

nasty_f
07-16-2007, 21:33
в сегашното положение ако му тръгнеш по задника, той ще си каже"еми кво толкова", ще те изчука и после...Ариведерчи...
или пък ще почне да ти бяга още повече...
и в двата случая губиш.
според мен трябва да се замислиш къде може да си допуснала грешка докато още сте се виждали... аз мисля, че си показала колко много си се нуждаела от него... ние, мъжете, се плашим от нуждаещи се жени. вие, жените, също не харесвате нуждаещи се мъже.
Еми,писна ми вече да те подкрепям :-D Вземаш ми думите от устата ](*,)