PDA

View Full Version : В Поморие хубаво ли е?



АндЖелА
07-15-2007, 23:36
Эдравейте :) !Ами каним се там да ходим на море ,та се чудя хубява ли е?Ако някой е ходил,моля да даде мнение?Как е центъра,плажа,эаведенията и др.?А и ако сте ходили в хотел "Поморие" още по-добре,кажете как е?
Много ви благодаря

ProstoAz
07-16-2007, 08:32
В Поморие има Стара и Нова част, ти за коя говориш? За хотела не мога да се сетя, но да не е един близо до плажа?
Миналата година бях в Поморие, хубаво беше - има си кръчми, ресторанти, кафенца. Плажът не е лош. Дискотеки май имаше само две - едната беше "Немо", ние там ходехме. :)

к1к0
07-16-2007, 13:11
миии в Поморие ще ти хареса , но зависи за колко време си аз си ходя в Поморие от 6 години щото имам роднини тука.Та иначе не е лошо има си две дискотеки "Немо и Месалина" и "Новия" Никъде няма да имаш проблем с години и такива раути , пиене навсякъде ти дават, има и готини заведения с жива музика. Ноо ако искаш наистина да си прекараш хубо трябва да се свършеш с мен :twisted: :lol:

DeviL_AsS
07-16-2007, 13:21
Хм ами значи в Новата част е по-тихо и спокойно има си кръчми,плажа е чист,абе супер е .В старата част има мн повече хора и е доста по-шумно.Абе на мен лично с новата част ми харесва повече.

bulgarche
07-17-2007, 06:04
Къде се намираше хотел "Поморие"?
На мен ми харесва там. Малко е, няма много навалица (е вечер по центъра няма как да няма)...плажа е идеален

sWeEt_SeEd
07-17-2007, 08:52
Ох..навява ми мили спомени, години наред наще ме влачеха там като детенце и постепенно виждах ,че се фрашка.Да-преди много време е бил един спокоен курорт,сега вече не чак толкова, но пак е хубаво.На мен ми харесва,супер приятно е.За този хотел не мога да ти кажа, не го знам.А иначе знам,че няма много дискотеки, особено когато са 3, едва ли ще задоволяват различните вкусове, но ако нямаш претенции или слушаш чалга няма да имаш проблем. :mrgreen:

Skullbreaker
07-17-2007, 08:56
А в тоз магазин откъде са влиза?

Готино е , ама писва след 1-2 седмици .

PollyPoi
07-19-2007, 08:19
В Поморие е много хубаво,ходила съм там 4 или 5 години,плажа е чицт и готин,кръчми си има доста,а и в новия град е яко има доста атракций :P

LannyBarbie
07-19-2007, 08:58
Хубаво е:) в стария е по яко

chovekut
07-19-2007, 11:10
не е много хубаво, но става :-s

dunapren
07-20-2007, 00:54
поморие е голяма цигания(както и в повечето градове по южното черномерие) на мен не ми харесва....

shadow4e
07-20-2007, 01:04
Не съм ходила там, но се надявам, че ще е хубаво. Заминавам на 12-ти август \:D/ И да не ми хареса самият град, пак мога да сиизкарам страхотно. Важно е с кого отиваш. Аз лично ще съм за 10 дена само, така че няма да ми писне :wink:

_donna_
07-20-2007, 09:34
Поморие арно бре 'Танасе ..

изобщо не е цигания.
тва че все още не се е превърнало в джунгла от небостъргачи,според мен е най-хубавото!спокоен и чист градец с любезни хора,условия за дълги разходки и една любима пейка.. :-D

общо взето,където и да си,освен ако не е ПРЕКАЛЕНО гей,ще ти е хубаво стига да знаеш как да си го направиш такова.

eXtRaoRdinaRy
07-20-2007, 10:35
не е много хубаво, но става :-s
:smt023
На мен там не ми харесва особено. :roll:
Созопол, Ахтопол са мноооого по-хубави..е вярно, че там е по-оживено и по-шумно, но и плажа е по-хубав.Не е толкова каменист (на Созопол).Е вярно, че Ахтопол е много надолу, нооо страхотен курорт е!!!! :smt006

07-20-2007, 11:45
не е много хубаво, но става :-s
:smt023
На мен там не ми харесва особено. :roll:
Созопол, Ахтопол са мноооого по-хубави..е вярно, че там е по-оживено и по-шумно, но и плажа е по-хубав.Не е толкова каменист (на Созопол).Е вярно, че Ахтопол е много надолу, нооо страхотен курорт е!!!! :smt006
искаш да кажеш че в Поморие е каменист плажа ли ве ? :D Ти да не си ходил като са строяли вълноломите.Мога да ти кажа че плажната ивица на Поморие е една от най-дългите и най-добри плажни ивици по цялото черноморие

angel4eto0085
07-29-2007, 14:44
еми аз ходя вече 8 години там , ходила съм и на други места, и лично на мен най-много ми хареса в Поморие, спокойно градче , има си сичко, хубав плаж с черен пясък, добри заведения и най важното супер печени хора! Но всеки с мнението си!

bungle
07-29-2007, 14:50
Плажът е много гаден. Водата също. Иначе е спокойно и скучно..

shadow4e
07-29-2007, 19:56
bungle, не говори така. Имам големи очаквания :) Е не за мястото, а за изкарването ми там, естествено.

bungle
07-29-2007, 21:32
Е, добре, де, на мен ми беше много тъпо там. Бях преди 2 години, не знам как е сега, но наистина плажът беше ужасен и дори не ми се къпеше в морето. Дано се е пооправило.

Я кажете яко ли е във Варна, че не съм ходила там, пък това лято се очертава там да си чипкаме дупетата. :-D

Valar
07-29-2007, 21:37
Междо другото и на мен ми предстои да разбера!
След седмица съм на Поморие .

shadow4e
08-01-2007, 01:18
Valar, сигурно щесе засечем с теб там. :P

HopeLesss
08-01-2007, 08:45
Плажът е много гаден. Водата също. Иначе е спокойно и скучно..

Моят приятел се върна от там снощи и мнението му беше същото :lol:

eXtRaoRdinaRy, наистина ли ти харесва?!? :shock: Преди 2 години аз, майка ми и сестра ми направихме огромната грешка да отидем там. В курорта имаше всичко на всичко 3 хотела, 5 кръчми и една баничарница. Стъпах един път на плажа и през останалите 7 дни си стоях на басейна. Всъщност сега вече може да е по-добре, защото тогава един от хотела каза, че има големи планове за този курорт, но поне преди 2 години беше адската скука :smt012

GoLdy
08-02-2007, 11:58
abe mn ste tupi pomorie nqma stara i nova 4ast a ima kvartala i grada minalata godina diskotekite bqha 4 sq sa 3 po plaja ima mn bar4eta kudeto moje6 da si izkara6 mn qko .v noviq e dobre hotela qk i e dosta golqm no ako hodi6 na plaj pitai nqkoi pomoriec kude e sofarmata az li4no tozi plaj predpo4itam nqma mn hora ima si spasiteli(koito sa dosta qki ) i taka az sum ot burgqas i sqko lqto sum v pm taka 4e poslu6ai me,vyrha e vc pomorie za pove4e info pi6ete mi li4no znam vs za grada

vra4ka
08-02-2007, 13:50
От тази година впечатлението ми е едно:
Огромна строителна площадка :smt013

kristi_90
08-02-2007, 15:31
Една година ходихме на Поморие.Само плажа не ми хареса,беше мръсно и водата не беше много чиста.Иначе другото беше много хубаво.Помня,че имаше и някакъв концерт тогава и го гледахме. :) Имаше си и заведения и бяха сравнително добри. :wink: А пък иначе ходихме на плаж на Слънчев бряг и така. :roll:

08-02-2007, 15:55
Не, не е хубаво на Поморие, вътре като влезеш мидите в пясъка на дъното ти режат краката, много е шибано! ... (http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=21856)

shadow4e
08-02-2007, 15:59
Защо не пуснах тема преди да направя резервацията.... То има 2-3 плажа, нали. Всичките ли сте ходили на централния? То там със сигурност ще е ужасно. Аз на централните ниога не ходя, там няма място къде да си сложиш хавлийката дори :) Мразя да ми дишат във врата :)

AnnGi
08-02-2007, 17:19
не е много хубаво, но става :-s
:smt023
На мен там не ми харесва особено. :roll:
Созопол, Ахтопол са мноооого по-хубави..е вярно, че там е по-оживено и по-шумно, но и плажа е по-хубав.Не е толкова каменист (на Созопол).Е вярно, че Ахтопол е много надолу, нооо страхотен курорт е!!!! :smt006
Аз ще хода тая година в Поморие но винаги Ахтопол ще е N#1.Ходих там 5 години и не ми омръзна :-D