PDA

View Full Version : Въпроси за целулита.



cherinka
07-16-2007, 06:02
Здравейте.
Значи, нали по козметичните студия някои предлагат антицелулитни масажи.
Та въпросът ми е дали някой знае какво използват (какви примеси) в тези антицелулитни масажи.
В една енциклопедия четох над 20 вида масла, с които да се мажеш и действат против целулит. Също пишеш да се купи суха четка от естествен косъм (забравих вече).
та някой знае ли нещо по въпроса?

07-16-2007, 07:59
az hodeh na anticelutni masaji.pravqt se min 10 masaja, vseki den ili prez den..boli strashno mnogo..naistina mnogo.v momenta celite mi kraka sa v sinini..ne mi se e mahnal celiq celulil,vupreki 4e nqmah mnogo,no naistina malko e poiz4eznal.moqta kozmeti4ka pravi masajite sus nqkakuv zatoplq6t anticeluliten gel,italianski e.ako imash vuprosi pitai :wink:

cherinka
07-16-2007, 09:14
az hodeh na anticelutni masaji.pravqt se min 10 masaja, vseki den ili prez den..boli strashno mnogo..naistina mnogo.v momenta celite mi kraka sa v sinini..ne mi se e mahnal celiq celulil,vupreki 4e nqmah mnogo,no naistina malko e poiz4eznal.moqta kozmeti4ka pravi masajite sus nqkakuv zatoplq6t anticeluliten gel,italianski e.ako imash vuprosi pitai :wink:
Колко пари на сеанс? :D

648541
07-16-2007, 09:29
emi ima si masla za celulit...no prosto mn silno trqabva da se vtrivat v kojata...i zavisi koi ti gi pravi naistina mogat da ti izleznat sinini ot natiska....imam priqtelka maika i e masajistka i pravi anticelulitni masaji s edin krem(AURA SLIM) ot koito naistina iliza celulita no trqabva da si mn silen i da turpi6 na bolka....ako iska6 probvai :wink: :wink:

mi6uence
07-17-2007, 09:18
Iskam i az da pitam ne samo kolko pari e ami i kolko produljava edin seans

Victoriaaa
07-15-2009, 08:04
Абе да ви попитам има ли някаква опасност от йо йо ефект или нещо подобно.