PDA

View Full Version : Слави Трифонов и "Ние Продължаваме"



ZzZaPyR
07-16-2007, 06:32
Много от вас най-вероятно са забелязали , то нямам как да не са , че през последните няколко месеца Слави е център на внимание в България. Всеки приказва и обсъжда Слави , болестта му и завръщането на ефир. По този повод , тъй като и покрай мен , както покрай всеки българин минаха клюките и новините за Слави , аз не се сдържах и написах една статия по въпроса. Статията можете да намерите тук (http://www.bganzeige.de/blog/2007/07/12/about-slavi-trifonov/) . След като я прочетете се андявам да я обсъдим и да стигнем до едно общо мнение по въпроса.

Държа да отбележа , че не правя реклама на сайта тъй като не е мой.
Благодаря !

Sam90
07-16-2007, 06:54
Ами съгласен съм с някои неща, само че, според мен болестта му не беше PR-ход, защото дори и той не е толкова алчен, че да си прави гавра с такова нещо. Смешно ми е, че всички държат да го нападат само защото е успял - може би е завист, знае ли се...

ПП: Това е лично мнение ;)

A_JoLiE
07-16-2007, 07:33
Много от вас най-вероятно са забелязали , то нямам как да не са , че през последните няколко месеца Слави е център на внимание в България. Всеки приказва и обсъжда Слави , болестта му и завръщането на ефир. По този повод , тъй като и покрай мен , както покрай всеки българин минаха клюките и новините за Слави , аз не се сдържах и написах една статия по въпроса. Статията можете да намерите тук (http://www.bganzeige.de/blog/2007/07/12/about-slavi-trifonov/) . След като я прочетете се андявам да я обсъдим и да стигнем до едно общо мнение по въпроса.

Държа да отбележа , че не правя реклама на сайта тъй като не е мой.
Благодаря !

Izob6to ne sam saglana s teb. Ne mislq 4e slavi se pravi, daje naprotiv. Za SLavi ne mislq 4e e takuf 4ovek. Toi e mn truden harakter no mi haresva kato 6oumen.

''Възможно е , даже много възможно Слави да има проблем с очите , не отричам че болестта му е наистина тежка , но да си правиш реклама за сметката на болестта си е доста подла и безчестна постъпка . Доста труд е хвърлен за да бъде измислено всичко така.
Евала Слави , но за мен шоуто вече не струва и не е това което беше на времето''

I za6to misli6 4e si pravi reklama?? Da preigra na nqkolko mesta no i da si pravi reklama i da zamazva na horata o4ite mene mi e se taq sled kato moga da mu gledam prostotiqta. A sprqmo tva 4e ne e kakvoto be6e sam saglasna. Predi i gosti mn qki kane6e a sega se 4udi kfo da pusne. Televiziqta po na4alo sa si manipulaciq tei 4e ne namiram mn razlika ot 1 do dr predavane. Vseki gleda da e dobre i da si pravi reklama po vsevuzmojni na4ini, nima ne e taka???

07-16-2007, 16:01
Aми защо като не си прави реклама бяха всички тия интервюта и т.н.
Просто да бяха съобщили че има проблеми и няма да води шоуто известно време...

Presley
07-16-2007, 17:31
Ами да,напоследък Слави доста ношумя,тръгнаха много слухове ,клюки...абе привлече медийното внимание.Эа болестта му не энам-съмнявам се някой да има дърэоста да се гаври със эдравето си,но всичко може да се очаква.Преди да се появи предполагаемия проблем на Слави със эрението ,той се эабеляэваше само благодарение на Мюэик Айдъл,тъй като шоуто му вече стана банално и скучно...!не энам дали всичко е бил просто един ПР-трик ,но каквото и да е ,беше доста успешно.Слави успя да привлече вниманието върху себе си и отново да върне интереса на хората.Праэничното иэдание на шоуто по случай эавръщането на Слави в ефира на БТВ,беше найстина добре направено.Абе не энам ,какъвто ще да е ,това е човек,успял да направи много и эаслужава едно почитно място в сферата на шоубиэнеса, и го има!
Емиииии май станах доста сериоэна иии доста философствах,така че спирамм :-D :-D