PDA

View Full Version : BOLKA



Clio21
07-16-2007, 07:19
Az sam edno 21g mom4e koeto do sega ne e imalo priqtelka i nikoga ne e pravilo sex a sa6to taka ne e i cleuvalo momi4e. Prez poslednite nqkolko godini neprekasnato se 4uvstvam zle samoten depresiran i tova me poabrkva zpao4nah da stavam mn nerven i zloben. Vinagi sam iskal da imam krasivo i sexsy momi4e do sebe si s koeto da ni e qko i da pravime huabv sex no se sam sam i ve4e neizdarjam pobarkvam se:( imam ogromna nujda ot momi4e no nz kakvo da pravq kak i kade da si go namerq:( mn xora mi kazvat bqgai na disko po kafeta- no na disko nestapvam mrazq da xodq tam otvratitelno mi e, a ina4e po kafeta i razhodki xodq no ni6to nestva vse o6te ne sam se zpaoznaval s momi4e:( a i nz kakvo da pravq nikoga ne sam imal smislen kontakt ili razgovor s momi4e ni6to nerazbiram ot momi4eta:( Mn vi molq kajete mi kakvo da pravq za6tto neizdarjam pobarkva me tazi samota i tova jelanie za sex i pls ne mi kazvaite da xodq na prostitytka za6to nqma da go napravq tova e mn unizitelno!!! I kajete mi normalno li e da mastrubiram vseki den i to po 7-8 pati na den:(

sasha_90
07-16-2007, 07:31
Споко.Ще срещнеш любовта.
Още не е дошло точното време.

rakiQ
07-16-2007, 07:31
ами гледай да си в място където има пошече хора и момичета.Не казвам да си в женска компанния,а просто да имаш контакт със жени.Не се притеснявай от това да общуваш с тях(но нне бъди прекалено нахален за да не я отблъснеш и не започвай с флиртовете
още от първия ден -това ти е в минус!!!
хубаво е да се погрижиш и за външния си вид ест. (ако не си по тея работи време е да обръщаш внимание и на външния ти вид!) и още нещо -не се дърпай ако някоя жена ти направи някакъв жест.

а относно мастурбирането-определено имаш нужда от ебане и не е нормално да си биеш чикий по 7-8 пъти на ден,максимално 3-4 (поне така съм чувала )

ае надявам се да съм ти помогнала малко :wink:

Clio21
07-16-2007, 07:35
Blagodarq ti :) znam 4e ne e normalno no.......... kakvo moga da napravq. a otnosno tova kak i kade da si anmerq tova momi4e kakvo da napravq

rakiQ
07-16-2007, 07:41
Blagodarq ti :) znam 4e ne e normalno no.......... kakvo moga da napravq. a otnosno tova kak i kade da si anmerq tova momi4e kakvo da napravq
:-) момичето или гаджето (бъдещото) няма да те чака на спирката да дойдеш и да и кажеш -искаш ли д аси станем гаджета (като малките дечица) :-D

нали ти казах ... запознай се с момичета ..или с някой твой приятел излезте и ако той има приятелки -женски още по-добре! :wink:
но не бързай -"бързата работасрам за майстора"

slavito007
07-16-2007, 07:41
Ами то честно казано момичета под път и над път,ама наймного се срещат в дискотеките.Не разбирам защо мразиш да ходиш там,мноо е яко.
Праи квото каза Егоистик и трябва да стане,пък това ,че се чувстваш самотен е нормално.Споко,любовта все някога ще дойде.Няма да подмине точно тебе.Имай впредвид,че леля ми намери така да кажа голямата любов на 30 така че имаш време.Ае успех

cashmere
07-16-2007, 07:50
lubovta sas sigurnost 6e mine pokrai teb samu gledai da q zabeleji6 i da ne q podmine6 spored men gre6kata ti e v tova 4e iska6 mn gotino i hubavo momi4e i drugite momi4eta (koito ne izglejdat katu manekenki) sa6tu imat 4uvstva i nqkoi sa strahotni hora no kaktu si re6i6

Clio21
07-16-2007, 07:53
Ami ti ne bi li iskala da si s gotino mom4e. xixi normalno e da iskam takova momi4e :( no neiskam da 4akam do 30 za da q namerq!!! az ako do nqkolko sedmici max 2-3 meseca ne si namerq momi4e i sex 6te izperkam tova e sigyrno:( i nz kak da postapq i kakvo da napravq

sashoTo
07-16-2007, 08:40
Az sam edno 21g mom4e koeto do sega ne e imalo priqtelka i nikoga ne e pravilo sex a sa6to taka ne e i cleuvalo momi4e. Prez poslednite nqkolko godini neprekasnato se 4uvstvam zle samoten depresiran i tova me poabrkva zpao4nah da stavam mn nerven i zloben. Vinagi sam iskal da imam krasivo i sexsy momi4e do sebe si s koeto da ni e qko i da pravime huabv sex no se sam sam i ve4e neizdarjam pobarkvam se:( imam ogromna nujda ot momi4e no nz kakvo da pravq kak i kade da si go namerq:( mn xora mi kazvat bqgai na disko po kafeta- no na disko nestapvam mrazq da xodq tam otvratitelno mi e, a ina4e po kafeta i razhodki xodq no ni6to nestva vse o6te ne sam se zpaoznaval s momi4e:( a i nz kakvo da pravq nikoga ne sam imal smislen kontakt ili razgovor s momi4e ni6to nerazbiram ot momi4eta:( Mn vi molq kajete mi kakvo da pravq za6tto neizdarjam pobarkva me tazi samota i tova jelanie za sex i pls ne mi kazvaite da xodq na prostitytka za6to nqma da go napravq tova e mn unizitelno!!! I kajete mi normalno li e da mastrubiram vseki den i to po 7-8 pati na den:(

:shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o

kofti te e preebal jivota bate :]

Valar
07-16-2007, 08:50
Приятел горе главата изпусната е работата при теб!
НО имаш шансове
Направи колкото се може повече, за да подобриш външният си вид. Дрехи, обувки (много важно), бръсни се, зъби, прическа, нокти, да си чист, вземи си хубав одеколон, дори и да се изръсиш малко. Това е много важно. Потърси женски съвет ако трябва.
Трябва да практикуваш. Намисли си една реплика с която да започнеш разговор.
Пример: Забелязах те като влизах/минавах и трябваше да отделя една секунда, за да открия що за човек си... - От там нататък започни малък разговор. Недей да раздаваш комплименти за красотата на някоя жена, те го чуват непрекъснато особено ако наистина са много красиви. Или ако ще кажеш, поне бъди много печен и почти безразличен. Трябва ти практика, по 10-12 момичета на ден, 4-5 пъти в седмицата.
Езикът на тялото
Ходи винаги изправен, раменете назад, главата горе, гърдите на пред.
Работи върху себе си непрекъснато.

Не приемай отказите лично.
Някои жени просто не искат да срещнат никого точно сега.
Голяма работа. Приемай всеки отказ като урок как да се справиш по-добре следващия път. Никога не искай разрешение от една жена да правиш нещо (да я целунеш или да й вземеш телефона, просто бъди директен и смел).
И приеми, че ще ти отнеме доста време и работа, за да станеш добър. Месеци, години, приеми го.
И разбери, жените не избират.
Ти ги избираш.
Чувствай се секси и удобно в кожата си. Обичай себе си първо, след това другите. Не намирай извинения за това, че си мъж и имаш желания като такъв. Не се оставяй някой друг да те накара да се почувствап зле за твойте убеждения.

Успех! :wink:

flowerlina
07-16-2007, 08:55
За всеки влак си има пътници.
П.С.Може ли скайпа ти?

Phenomenon
07-16-2007, 08:58
Пич...като за начало ти трябва това...
http://www.pe-bg.com/?cid=3&search_q=Master+DJ+Fingers&exact=&where=author
Всичко на което може да те научи човек е описано тука...другия вариант е да се научиш от сам...но е близко до фантастиката...книгата няма да те нарправи пр0...но ще ти даде началните стъпки и ще те надъха...така че давай смело ;)
(това с книгите за самопомощ по принцип е измислена история...но тая е наистина добра...знам го от личен опит ;) )

ПП:Нещо като това което каза Valar само че много по добре и подробно описано

ППП:А доколкото тва 'За всеки влак си има пътници'...БУЛШИТС :) ...просто друг начин се каже 'Ти си тъп и грозен,не струваш ама може би някога ще си намериш някоя тъпа и грозна' ...всеки може сам да си избере на кой влак да е пътник стига само да спре се самосъжалява и да има желание... ;)

mysi
07-16-2007, 09:01
За всеки влак си има пътници.
П.С.Може ли скайпа ти?

А така...... :-D бравус!!!Дерзай момиче :idea:

IKisseDAGirL
07-16-2007, 09:04
Като не си общувал с момичета, време е да се научиш. Заговаряй се повече дори просто с някакви приятелки или познати, научи повече за срещуположния пол, слушай повече, защото си трябват някакви умения, за да ти се получават нещата както трябва.
А мeжду другото ти сигурен ли си, че критериите ти не са прекалено високи? Не ме разбирай погрешно, но за да имаш до себе си такава, каквато ти описваш (секси, красива, добра в леглото), трябва и ти да отговаряш на определени изисквания.. да имаш нужните качества. :-k Защото за да имаш нещо, трябва да си го заслужил. А не очите ти да са по-големи от стомаха.. образно казано :roll:

flowerlina
07-16-2007, 09:42
За всеки влак си има пътници.
П.С.Може ли скайпа ти?

А така...... :-D бравус!!!Дерзай момиче :idea:

Няма за какво.Това че искам да помогна на някой не значи че искам да създавам връзки по скайп,тъй като аз вече съм си обвързана.

qweqweЯВЕ
07-16-2007, 14:48
оф с тва за всеки влак си има пътници ставате банални... бахти помоща му давате аз кат гледам "влака" е закасал кфи пътници ще са качат на него ? Пък автора ... 21 години кфи кафета там почти само лапета ходят ДИСКО е истината ... освен ко не трагнеш зарибяваш сервитиорки

Clio21
07-17-2007, 06:50
10x mn za savet4etata fr-4eta:) no kazah na disko nestapvam:) qvno 6te se primirq s tova polojenie i 6te se nau4a da jiveq sam:) se pak ve4e sam sviknal

07-17-2007, 12:59
Пич, спри се!! Ебаси кви са тия простотии 7-8 пъти на ден?! Та ти няма да стигнеш 30 и вече ще си се похабил тотално!!!

07-17-2007, 13:12
10x mn za savet4etata fr-4eta:) no kazah na disko nestapvam:) qvno 6te se primirq s tova polojenie i 6te se nau4a da jiveq sam:) se pak ve4e sam sviknal
V nikakuv slu4ai NE se primirqvai...i az doskoro bqh taka...misleh 4e sum 6ibanqk i 4e nikoga nqma da si namerq momi4e...i se bqh primiril...jiveeh kato mravka...vseki den edno i su6to,nqmah smisul v jivota i go bqh priel...no namerih sili da se promenq...opravih si glasa,intonaciqta,vun6niq vid,durjanieto...absolutno vsi4ko...sega sum drug 4ovek i moga da ti kaja 4e v momenta se 4uvstvam STRAHOTNO...ne sum se 4uvstval po dobre nikoga...prosto po4ni promqnata i 6te useti6 trupkata...naistina i mnogo gre6ki i razo4arovaniq 6te ima...no 'tova koeto ne ni ubiva ni pravi po silni'...v na4aloto polu4avah mnogo otkazi no imenno tova mi pomogna...razbrah kude sa mi gre6kite i gi opravih...sled vsqko padane se izpravqh i produljavah,stavah po dobur...prosto NE SE PRIMIRQVAI...vseki 4ovek ima potencial...prosto trqbva da go izpolzva...

ili_l
07-17-2007, 13:17
когато най- малко очакваш ще срещнеш момичето което те заслужава

efito_f
07-17-2007, 13:51
Като не си общувал с момичета, време е да се научиш. Заговаряй се повече дори просто с някакви приятелки или познати, научи повече за срещуположния пол, слушай повече, защото си трябват някакви умения, за да ти се получават нещата както трябва.
А мeжду другото ти сигурен ли си, че критериите ти не са прекалено високи? Не ме разбирай погрешно, но за да имаш до себе си такава, каквато ти описваш (секси, красива, добра в леглото), трябва и ти да отговаряш на определени изисквания.. да имаш нужните качества. :-k Защото за да имаш нещо, трябва да си го заслужил. А не очите ти да са по-големи от стомаха.. образно казано :roll:
Точно, и аз съм на същото мнение, не може да претендираш за хубаво и секси момиче, като ти не си такъв(не казвам,че е така, все пак не те познавам).А й както по-горе каза някой по-горе някой от тия не толкова хубави момичета, са пък много добри.

07-17-2007, 14:08
Ти май искаш веднага да се хвърлиш в дълбоките води...До някъде те разбирам. Но тази прибързаност няма да ти помогне. Бъди по-внимателен с момичетата, да не би случайно да ги уплашиш. И ако наистина не ти се ходи по дискотеки, можеш да пробваш да си пишеш с момичета по чата (не че ти го препоръчвам горещо). Но все пак е опция. Успех и не се отчайвай:)

MaRiNkA_16
07-17-2007, 14:20
Blagodarq ti :) znam 4e ne e normalno no.......... kakvo moga da napravq. a otnosno tova kak i kade da si anmerq tova momi4e kakvo da napravq
mi ako okolo tebe ne si sre6nal nqkoq podhodq6ta probvai sus sait za zapoznanstva ima mn mladi vutre i vsqkakvi harakteri.yspeh

deem registered
07-17-2007, 15:36
Az sam edno 21g mom4e koeto do sega ne e imalo priqtelka i nikoga ne e pravilo sex a sa6to taka ne e i cleuvalo momi4e. Prez poslednite nqkolko godini neprekasnato se 4uvstvam zle samoten depresiran i tova me poabrkva zpao4nah da stavam mn nerven i zloben. Vinagi sam iskal da imam krasivo i sexsy momi4e do sebe si s koeto da ni e qko i da pravime huabv sex no se sam sam i ve4e neizdarjam pobarkvam se:( imam ogromna nujda ot momi4e no nz kakvo da pravq kak i kade da si go namerq:( mn xora mi kazvat bqgai na disko po kafeta- no na disko nestapvam mrazq da xodq tam otvratitelno mi e, a ina4e po kafeta i razhodki xodq no ni6to nestva vse o6te ne sam se zpaoznaval s momi4e:( a i nz kakvo da pravq nikoga ne sam imal smislen kontakt ili razgovor s momi4e ni6to nerazbiram ot momi4eta:( Mn vi molq kajete mi kakvo da pravq za6tto neizdarjam pobarkva me tazi samota i tova jelanie za sex i pls ne mi kazvaite da xodq na prostitytka za6to nqma da go napravq tova e mn unizitelno!!! I kajete mi normalno li e da mastrubiram vseki den i to po 7-8 pati na den:(

НЕ, НЕ е нормално. Но пък и трудно ще се откъснеш от това, съжалявам не мога да ти помогна. Може би трябва да се обърнеш към Бог.

Clio21
07-18-2007, 07:32
ami kakvi promeni da napravq v van6nosta si togava?

Valar
07-18-2007, 07:39
ami kakvi promeni da napravq v van6nosta si togava?
Направи колкото се може повече, за да подобриш външният си вид. Дрехи, обувки (много важно), бръсни се, зъби, прическа, нокти, да си чист, вземи си хубав одеколон, дори и да се изръсиш малко. Това е много важно. Потърси женски съвет ако трябва.