PDA

View Full Version : kak da go spe4elq



07-16-2007, 10:07
Zdraveite
Mnogo haresvam edno mom4e i toi ima nqkvi 4uvstva no neznam to4no kvi :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k
Mnoo iskam da tragnem.Neznam kak da postapq s nego.kogato ostanem na same napravo se 4ustvam kato glupa4ka i neznam ko govorq.Molq vi daite mi savet ko da praq!?! [-o<

personal_jesus
07-16-2007, 10:10
ъъъъъъъм.... а как реши, че той има чувства?
аре де, дай малко повече информация!
имам само един съвет за сега - не оглупявай в негово присъствие, не изглеждай много влюбена, нуждаеща се, не се поднасяй на тепсия... флиртувай с него, но по обигран начин ;-) остави го да се чуди и да ПРЕДПОЛАГА, че може би евентуално се интересуваш от него... в същото време гледай пък да не се правиш на прекалено недостъпна, защото това също бързо омръзва...

07-16-2007, 10:17
ami razbrah 4e ima nqkvi 4uvsta za6toto vse mi kazva 4e sam mnoo hubava vinagi varvi sme i me pregra6ta uj priqtelki

sasha_90
07-16-2007, 10:38
ami razbrah 4e ima nqkvi 4uvsta za6toto vse mi kazva 4e sam mnoo hubava vinagi varvi sme i me pregra6ta uj priqtelki
И на мен много момчета,че даже и мъже ми правят комплименти. Но това не означава,че имат чувства.

Scared_Straight
07-16-2007, 11:31
Отпусни се пред него просто си представи ,че си говориш с ...... най-добрата си приятелка...примерно. Тръгне ли един път разговора после се отпускаш съпсем

ferendzia
07-16-2007, 12:19
Отпусни се пред него просто си представи ,че си говориш с ...... най-добрата си приятелка...примерно. Тръгне ли един път разговора после се отпускаш съпсем
:wink:

Presley
07-16-2007, 12:30
Оф эа това няма рецепта!Просто не се спичай,дръж се естествено!Эвучи иэтъркано,ама си е вярно.Щото ,когато си притеснена си личи...Утпосни се,говорете си .....абе тръгне ли раэговора ще стане.

#~LuDa_FeNkA~#
07-17-2007, 19:26
saglasna sam s tova 4e trqbva da bade6 sebesu