PDA

View Full Version : Какво да правя?



552552
07-16-2007, 10:48
Значи сзаедно съм със гаджето си от 2 години. Аз сега съм на 18 години. Ние преди много се разбирахме и се обичахме. Но в петък го видях с друго момиче да се държи за ръка и да се целуват. По късно когато го видях го попитах какво е онова момиче и тои ми отвърна че и мъжете имат нужди да се задоволяват. А аз го попитах "аз не те ли задоволявам?" но тои не ми отговори на въпроса. И после го попитах "защо ми причиняваш това аз толкова мн те обичам и те харесвам" а тои ми каза че и тои ме обича а аз пак го попитах" като ме обичаш защо ми причиняваш това? " а тои ми каза защото е мъж а аз му казах Жените не значат ли нещо за теб или само ги изпозваш за удоволствие? И тои ме удари по лицето и ми каза "НЕ искам да се разбираме по този начин" и аз му казах явно момичетата не значат нищо за теб щом смееш да ги удряш в лицето и тои ме удари пак но този път много по силно чак кръв ми потече и аз му казах и какво сега ще ме пребиеш от бои ли тои нищо не ми каза и си тръгна и аз седнах на една пеика и плаках и гледах как хората ме гкедат и ме задминават сякаш нищо не се е случило но едно момче на 16 години доиде при мен и ме попита какво се е случило защо плача и какво ми има на лицето и аз му разказах какво се е слуюило и тои се разплака и аз го прегърнах и тои ми каза че това което тои ми е направил не е било мн гадно и че не е имало причина защото аз съм била красива и от тогава сме си разменили gsm-ите и тои за тези 2 дни (събота и неделя) ми е звънял 5 пъти за да види дали съм добре :cry:
Според вас какво трябва да направя да зарежа гаджето ми заради това 16 годишно момче което ми хареса или да си търся друго момче на моите години?

kobrichka
07-16-2007, 10:55
Това което знам на 100% е че трябва да зарежеш обезателно гаджето си.Никои мъж не е истински мъж щом удря жена.А това дали да тръгнеш с това 16 годишно момче го знаеш само ти,.Ако те притесняват годините е глупаво,защото до колкото разбирам това 16 годишно момче е мн по човек,отколкото гаджето ти.Успех

krisi_pisi
07-16-2007, 11:02
Gadjeto ti li?! Tova koeto te e udarila dva pyti?! Na tova priqtel li mu vikash...spored men e nai-kolemiqt kreten da posegne na edno momiche....Spored men shte e nai-otdachno da si namerish nov priqtel i za toq s koito si hodila 2 godini izobshto ne misli za nego veche qvno si tyrsi neshto razlichno i shtom te e udaril znachi ne znachish nishto za nego no tova e lichno moe mnenie.Ne mi se vqrva vseki da otide i da popita nepoznat chovek zashto plache...rqdkost sa ...Sys tova 16 godishno momche moe prosto da ste dobri priqteli i da si namerish novo gadje...

MakeMeLaugh
07-16-2007, 11:03
ТРЯБВА да зарежеш гаджето си :!:
А, кой ще си избереш е твоя работа.
Но се махай от този, защото това е само началото...

552552
07-16-2007, 11:04
но според вас удачно ли е да тръгна с момче по малко от мен с 3 години?

krisi_pisi
07-16-2007, 11:09
но според вас удачно ли е да тръгна с момче по малко от мен с 3 години?

A zashto da ne e ?!Ako go obichash,haresvash,ako te razbira nai-dobre toi kakyv e problema da trygnesh s nego?! Horskoto mnenie nai-malko trqbva da te interesuva...pyrvo gledai ti da si dobre i da si shtastliva a posle koi kakvo shte misli za vas kato trygnete ;]

Mementomori
07-16-2007, 11:10
Здравей,552552!Мила,съчуствам ти!Покъртителна история!Гаджето ти не е бивало да те удри и най-малкото е трябвало да понесе последиците от действията си!Не знам дали е уместно да останеш с гаджето,по-добре-недей,защото отношението му е било ужасно и думите му пълни глупости,за да оправдае изневярата си!Затова не си струва да бъдеш с него,щом не те оценява като личност!А колкото до момчето на 16години,явно и двамата изпитвате симпатии един към друг,можете да се сприятелите и ще видите какво ще стане.Той се е показал като истински хуманист,помогнал ти е и е загрижен за здравето ти!Дай ми шанс!Успех,Мила!

Scared_Straight
07-16-2007, 11:11
Аз съм момче...Вярваш ли ми какво му бих сторил на твоят приятел...Никой неможе да се нарече мъж ако през живота си е удрял жена. Послушай сърцето си дали искаш да бъдеш с това 16 годишно момче

jenkabenka
07-16-2007, 11:13
Za po-malkoto momche ti si reshavash. Az minalata godina hodih s edin 1 god. po- maluk i bqh totalno razocharovana. No mnogo zavisi ot choveka, zashtoto ima momcheta i momcheta.Ako naistina toi te razbira, a i ti go haresvash, nqma nishto losho da probvash. :)

kobrichka
07-16-2007, 11:13
но според вас удачно ли е да тръгна с момче по малко от мен с 3 години?

Защо да не е удачно?Според мен проблема е никакъв,ако ти е приятно с него и се чувстваш добре с него.Ти само може да решиш това.Успех

ferendzia
07-16-2007, 12:17
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh sys sigurnost da zareja priqtelq si 6toto nikoi ne trqq si pozvolqva takova otno6enie...nai malko priqtelq mi!!!
pyk za 16 godi6niq...toi e ne6to otdelno...prosto bih si pomislila 4e sym svobodna..i ako me kefi...ni6to ne gubq da probvam:)