PDA

View Full Version : Moderated:Тя отиде на рожден ден,на който имаше по-голям мъж



07-16-2007, 11:17
Искам да Ви попитам нещо, ама искам по-така задълнбочени отговори, а не от по 2-3 думи... :)
И аз си имам мнение, ама искам да чуя и другите :)

Как бихте се почувствали и какво бихте си помислили, ако имате пр-ка, която мн ви обича и харесва, и вие също.
Но най-добрата и пр-ка си празнува рождения ден с нея и още 4-5 момичета включително и един и един 29-годишен мъж (който си има жена и дете, ама са извън СтЗ...). Аз не бях поканен защото едно от момичетата (което беше домакинка) не ме понася ама това е др тема.
Какво е мнението ви.. как бихте се чувствали тя и още няколко момичета на по 15-16 години и един 29 год. Не знам какъв, но според мен не е нормално 30 год мъж да ходи на роден ден на 15 год лапета... нито на акъла нито на нищо са му. И ве пак ме беше страх за пр-ката ми и то мн. Щото доста педофдилчета се навъдиха напоследък... мн гадно и обидно ми стана..
Издържах само час и половина и й писах смс-и и накрая тя предпочете да си отиде и се разстрои... но мен това ме заболя.. че тя даже не можа да внесе малко спокойствие в мен и да ме преразположи да не се притеснвам.
Сгреших ли че направих "сцена" или съм прав донякъде.. щот си дърежа мн на нея ама...
Според мен не е нормално това.
Сега сте вие.
БЛагодаря че изгубихте време и ми отговаряте, наистина мног МНОГО ми е важно да ви чуя...

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Scared_Straight
07-16-2007, 11:21
Приятел, много правилно си постъпил,защото е близко до акъла,че ония е чакал да изпадне някаква оферта.. Обясни на приятелката ти,че не си го направил от ревност ами просто те е било страх ония да не направи нещо с нея.

live2beCooL
07-16-2007, 11:26
suglasen sum sus scared straight :)

07-16-2007, 11:26
Ами и аз това и казах, но мн ми е гадно някакво. Радвам се че нищо не е станало ама нз нещо ми тежи от цялата ситуация.
Проблема е че те са малки (15-16 год) и не могат да осъзнаят намеренията на онзи и какво може да стане. Аз съм на 19. Пр-ката ми е на 15 но има акъл и е мн свястнва, но понякога (мн рядко но се случвало) понякога да се усети възрастовата разлика и не може даме разбере/разберат напълно.
Аз и имам доверие на нея, но на другите нямам...
Но не беше нормална работата около този рожден ден нали...

Scared_Straight
07-16-2007, 11:28
Не е била прав си :)

Mementomori
07-16-2007, 11:30
Здравей!Според мен си постъпил правилно!Някой може да те обвини,че не си й имал доверие,но тук не става дума за това,а че ти се притесняваш за нейната безопасност!Не е редно 30-годишен мъж да ходи на рожден ден на два пъти по-малки момичета,при положение че той е единствения по-голям и то от противоложния пол!Не е имал работа там!!!Аз лично оценявам високо загрижеността към приятелката ти!Само не разбрах,след като си й писал,тя от рд-то ли се е прибрала разстроена?И ако е така;защо е била в такова състояние?

07-16-2007, 11:32
Ако може и да чуя женско мнение (ако може на по-големите без да се обиждат малките ама се пак не могат да мислят колкото един 2- годишен, а камо ли като 30...)
Това което каза първия пич и според мен е така, ама аде...
Ако се събрета доста мнение убеждаващи ще и дам да прочете форума ако трябва. Не искам нищо да се променя или да си мисли че съм дребнав, ама аз ако не обичах нямаше така да направя.
Ама като се замисля и напрао.. аз си седях у нас сам самичак и цъках на компа, неска бях на изпит за кандидатсвтане, а те там с още 5-6 момичета и някъв си 29 годишен дето в посления момент дошъл или са го зивикали не знам, бил колега на едно от момичетата дето бачкали на автомивка.. ай сиктир пергишен.... и аз трябваше да си стоя мирно и кротко и да ми стои стомаха на топка... а акто ги знам какво става като пийнат 2-3 от тях мале мале... и тоя тва чака де...

07-16-2007, 11:36
Здравей!Според мен си постъпил правилно!Някой може да те обвини,че не си й имал доверие,но тук не става дума за това,а че ти се притесняваш за нейната безопасност!Не е редно 30-годишен мъж да ходи на рожден ден на два пъти по-малки момичета,при положение че той е единствения по-голям и то от противоложния пол!Не е имал работа там!!!Аз лично оценявам високо загрижеността към приятелката ти!Само не разбрах,след като си й писал,тя от рд-то ли се е прибрала разстроена?И ако е така;защо е била в такова състояние?

Разстрои се, защото аз се разстроих и се страхува да не се приомени нещо във връзката ни и се самообвини донякъде, че е направила глупава ситуация за мен. Щото аз имах мисля че 3 или4 възможности за изневери особено на бала една дойде и взе да ме целува а аз я отблъснах и на нея и стана затова тътпо, че аз винаги се събразявам с нея,а тя направи малко тъпнята..
И ми писа след 20 мин че се прибрала защото така репила за редно и че съжалявала и че ме обича и че не сиак да се опримени нищо във вързьката и че аз решавам.
Знам че нищо не е станало защото аз съм я спасил евентуално или пък може би е само филм.... ама се чувствам някак си гузно че й пораазвалих вечерта и т.н... нз ся какво ще си помисли за мен.

MaRiNkA_16
07-16-2007, 11:38
Приятел, много правилно си постъпил,защото е близко до акъла,че ония е чакал да изпадне някаква оферта.. Обясни на приятелката ти,че не си го направил от ревност ами просто те е било страх ония да не направи нещо с нея.
napulno normalno e ako si ot tip revnivi?(koeto revnost zan4i 4e ne si sigyrne v sebe si dali priqtelkata ti durji samo na teb koeto puk su6to zna4i 4e i nqma6 doverie) i e bilo banalno i gadno za neq da q revnyva6 sled kato tq otiva na rojden den ne na pijameno party s nego.sega trqbva da i se izvini6 4e si se durjal taka.i kvo kato ne si bil pokanen vie da ne ste dype i ga6ti.dai i malko svoboda vse pak tq e na r.d. na nai dobrata si priqtelka.

07-16-2007, 11:42
Приятел, много правилно си постъпил,защото е близко до акъла,че ония е чакал да изпадне някаква оферта.. Обясни на приятелката ти,че не си го направил от ревност ами просто те е било страх ония да не направи нещо с нея.
napulno normalno e ako si ot tip revnivi?(koeto revnost zan4i 4e ne si sigyrne v sebe si dali priqtelkata ti durji samo na teb koeto puk su6to zna4i 4e i nqma6 doverie) i e bilo banalno i gadno za neq da q revnyva6 sled kato tq otiva na rojden den ne na pijameno party s nego.sega trqbva da i se izvini6 4e si se durjal taka.i kvo kato ne si bil pokanen vie da ne ste dype i ga6ti.dai i malko svoboda vse pak tq e na r.d. na nai dobrata si priqtelka.

Ето затова не исках да пишат момичета под 17 поне....

А бе това казвам бе - че и имам вяра, но няма вяра на един 30- годишен с жена и деца отишъл на р.д. на 2 пъти по-малки...
Дал съм и свобода, не съм я ограничавал кой знае колко. Да подчертая и преди съм я пускал на рожден ден и партита с тия момичета. ама просто този път ситуацията беше тъпа...
И не съм имал нищо напротив че не съм поканен - аз си предполагах че няма да съм не съм искал да сме дупе и гащи..
Говоря специлано за този случай.
Не се обиждай нито искам да се караме, но ти мислиш като по-малките.
Явно възрастта ли има значение в разбирането вече не знам. :roll:

MaRiNkA_16
07-16-2007, 11:46
Приятел, много правилно си постъпил,защото е близко до акъла,че ония е чакал да изпадне някаква оферта.. Обясни на приятелката ти,че не си го направил от ревност ами просто те е било страх ония да не направи нещо с нея.
napulno normalno e ako si ot tip revnivi?(koeto revnost zan4i 4e ne si sigyrne v sebe si dali priqtelkata ti durji samo na teb koeto puk su6to zna4i 4e i nqma6 doverie) i e bilo banalno i gadno za neq da q revnyva6 sled kato tq otiva na rojden den ne na pijameno party s nego.sega trqbva da i se izvini6 4e si se durjal taka.i kvo kato ne si bil pokanen vie da ne ste dype i ga6ti.dai i malko svoboda vse pak tq e na r.d. na nai dobrata si priqtelka.

Ето затова не исках да пишат момичета под 17 поне....

А бе това казвам бе - че и имам вяра, но няма вяра на един 30- годишен с жена и деца отишъл на р.д. на 2 пъти по-малки...
Дал съм и свобода, не съм я ограничавал кой знае колко. Да подчертая и преди съм я пускал на рожден ден и партита с тия момичета. ама просто този път ситуацията беше тъпа...
И не съм имал нищо напротив че не съм поканен - аз си предполагах че няма да съм не съм искал да сме дупе и гащи..
Говоря специлано за този случай.
Не се обиждай нито искам да се караме, но ти мислиш като по-малките.
Явно възрастта ли има значение в разбирането вече не знам. :roll:
nqma problem ne se obijdam,ama vse pak ti si po4nal skandala zatova ti kazvam da i se izvini6 vsqka jena harsva vnimanieto ot priqtelq i no ne i kogato i pravqt sceni na revnost i nedoverie.sega kogato znae6 4e ni6ty ne se e sly4ilo vqrvam 4e razbira6 4e ne si bil prav i da vse pak e stranno 30g na rojden den na 15 g ama moje da sa priqteli nqkvi nz....

07-16-2007, 11:52
Аз и се извиних и ще и се извиня.
Мисля, че съм бил прав поне 70%... просто познавам ги като пийнат какво става.. и това че за няма 2 часа нищо не е станало не значи че нямапе да стане.. те тъкмо били почвали да си пийват.. баш улучих.
И все пак ще се замисля върху мненнието ти. Все пак ти си на техните години и мислиш по същия начин.. ще го имам напредвид.
Айде пишете още плсс не бегайте :)

MaRiNkA_16
07-16-2007, 11:54
Аз и се извиних и ще и се извиня.
Мисля, че съм бил прав поне 70%... просто познавам ги като пийнат какво става.. и това че за няма 2 часа нищо не е станало не значи че нямапе да стане.. те тъкмо били почвали да си пийват.. баш улучих.
И все пак ще се замисля върху мненнието ти. Все пак ти си на техните години и мислиш по същия начин.. ще го имам напредвид.
Айде пишете още плсс не бегайте :)
mi moga da ti kaja samo 4e mene edin 30g s deca i jena ne me privli4a po nikakuv na4in ako 6te i v bu4vata s vinoto da sum padnala taka 4e spokoino ako e imalo po mladi razbiram da se pritesnqva6 no s toq spoko.i vse pak pak govori s neq i i kaji vsi4ko koeto misli6 po princip s razgovori vsi4ko se opravq.yspeh

Sam90
07-16-2007, 11:55
Добре, този на 29 направил ли е нещо, с което да провокира подобни съмнения? Значки човек като стане на 29 автоматично става педофил? Това са глупости. А ти да ревнуваш и да правиш сценки, само щото ЕДИ КОЙ СИ ще бъде там, е доста глупаво. До толкова ли не познаваш приятелката си, че си мислиш, че ще легне с някой друг? В случая важното не са годините, а това, че явно и нямаш достатъчно доверие.
Не, не си прав. Не може да и' правиш проблеми за подобни неща. Най-малкото, защото така обиждаш нея ;)

ПП: Няма нищо лошо да дружиш с 29-годишен човек ;) И недей да говориш за "момиченцата под 17", като чели са некви пикли дет не виждат по-далече от носа си.

Presley
07-16-2007, 11:59
Ами да, с право си се притеснявал.Кофти е ,че не са те поканили,но все пак домакинката не те понася :lol: !Иначе няма нищо лошо приятелката ти да ходи по купони и беэ теб,все пак не сте върэани един эа друг,завай и свобода.А и ти си я поэнаваш.Ако и имаш доверие и энаеш,че не би направила някоя глупост,не се тревожи толкова,но ако и нямаш доверие,става лоша работа :-D !Една връэка беэ доверие е много кофти нещо....а и още в началото ти спомена ,че нито тя ,нито ти имате чувства един към друг.....какъв е смисъла на връэката ви ?

07-16-2007, 11:59
О божеее. нямах предвид, че тя ще легне с него бе.. не можете ли да го приоумеете,
А че нз той на какво е способен, апреди това разбрах че еднио от момичетата си пада по него по държанието им и си кзаха, че после ще си говорят по женски... това още повече провокира съмненията, че ще става нещо...
Ама не че тя ще прави.. той и да поиска няма да пита след като те са под влияние на алкохол.
Ама тук е съмнителното - има жена и дете/деца, а ходи на р.д. на 6 момиченца така да го кажем.. това трябваши ли да ме успокои?

Sam90
07-16-2007, 12:01
О божеее. нямах предвид, че тя ще легне с него бе.. не можете ли да го приоумеете,
А че нз той на какво е способен, апреди това разбрах че еднио от момичетата си пада по него по държанието им и си кзаха, че после ще си говорят по женски... това още повече провокира съмненията, че ще става нещо...
Ама не че тя ще прави.. той и да поиска няма да пита след като те са под влияние на алкохол.
Ама тук е съмнителното - има жена и дете/деца, а ходи на р.д. на 6 момиченца така да го кажем.. това трябваши ли да ме успокои?
Пф.. глупости! Човека няма право да се забавлява, щото има жена и дете ли? Това, че имат възрастова разлика няма никво значение - зависи от хората. Аз съм момче на 16 (почти 17) и имам приятели дооооста по-големи от мене - и какво от това?!

Presley
07-16-2007, 12:07
О божеее. нямах предвид, че тя ще легне с него бе.. не можете ли да го приоумеете,
А че нз той на какво е способен, апреди това разбрах че еднио от момичетата си пада по него по държанието им и си кзаха, че после ще си говорят по женски... това още повече провокира съмненията, че ще става нещо...
Ама не че тя ще прави.. той и да поиска няма да пита след като те са под влияние на алкохол.
Ама тук е съмнителното - има жена и дете/деца, а ходи на р.д. на 6 момиченца така да го кажем.. това трябваши ли да ме успокои?
Абе иэвинямай ,ама ти малоумен ли си? #-o Станало ли е нещо лошо?Има ли някакъв проблем?Не.Еми тогава эа какво толкова се тормоэиш?Пък и какво...ние като ти кажем `Да,трябва да се беэпокойш!!!!` това ще промени ли нещо ,или пък `Не ,няма повод эа притеснение!`????Айде мисли с главата си ,не ти е эа украса #-o
А и в цялата работа няма нищо тревожно!

07-16-2007, 12:07
Ами да, с право си се притеснявал.Кофти е ,че не са те поканили,но все пак домакинката не те понася :lol: !Иначе няма нищо лошо приятелката ти да ходи по купони и беэ теб,все пак не сте върэани един эа друг,завай и свобода.А и ти си я поэнаваш.Ако и имаш доверие и энаеш,че не би направила някоя глупост,не се тревожи толкова,но ако и нямаш доверие,става лоша работа :-D !Една връэка беэ доверие е много кофти нещо....а и още в началото ти спомена ,че нито тя ,нито ти имате чувства един към друг.....какъв е смисъла на връэката ви ?
О боже НЕ!
Ти четеш ли правилно... до ся пея, че супер мн я оничам ти какви ми ги приказваш?!?
И и имам доверие, нямам доверие на оня там си.
Това че е 29 год и има жена и дете/деца ама те са извън града и той отишъл на рожден ден на 6 момиченца така да го кажем трябваше ли да ме успокои...
Даже точно като я изпратих дотам нещо и шушукаше рожденничката за оня и се държеше някак си малко странноно.. мисля че тя го харесва (така изглежда отстрани) и опр не ме успокои много тоя факт.

На по-горния пост. -> мен не ме притеснява че тя щше легне с тоя - аз знам че тя няма д аго направи - ама знам ли тоя каквоможе да направи на тях/нея.. той ако поиска може лесно да ги преучи особено под влиянието на алкохол.. пък и щом само него са поканили а няма и други значи този е с нещо по-специален .т.е има вероятност нещо да има/да се случи...
Не ме разбирате относно колко я обичам и вярвам в нея. Не става дума за вина само в нея а като цяло за цялата случка и редицата събития и накрая мн неща се събраха и аз не съм от желязо... точно пък шото ми пука за пр-ката ми го направих това.. и не мисля че ч държа в кклетка в сравнение с другите двойки като ги слушам как се държат един към друг...

Presley
07-16-2007, 12:11
Тц-тц нали нищо не се е случило????????? #-o

Sam90
07-16-2007, 12:13
Виж кво - ако не ти е дал повод да се притесняваш, значи просто преиграваш. Това, че е на 29 и жена му и децата му са извън града НЕ е повод!!! Малеее отишъл на парти на момичета на 17 и вече педофил #-o Я се съвземи и стига с тея паранои ... =;

07-16-2007, 12:13
О божеее. нямах предвид, че тя ще легне с него бе.. не можете ли да го приоумеете,
А че нз той на какво е способен, апреди това разбрах че еднио от момичетата си пада по него по държанието им и си кзаха, че после ще си говорят по женски... това още повече провокира съмненията, че ще става нещо...
Ама не че тя ще прави.. той и да поиска няма да пита след като те са под влияние на алкохол.
Ама тук е съмнителното - има жена и дете/деца, а ходи на р.д. на 6 момиченца така да го кажем.. това трябваши ли да ме успокои?
Абе иэвинямай ,ама ти малоумен ли си? #-o Станало ли е нещо лошо?Има ли някакъв проблем?Не.Еми тогава эа какво толкова се тормоэиш?Пък и какво...ние като ти кажем `Да,трябва да се беэпокойш!!!!` това ще промени ли нещо ,или пък `Не ,няма повод эа притеснение!`????Айде мисли с главата си ,не ти е эа украса #-o
А и в цялата работа няма нищо тревожно!
И какво според теб трябваше да стане нещо евентуално и аз чак тогава да се меся ли...

Сам90 - ами предпочитам този да не се 'заваблява' с девствени напити момиченца повярвай ми.. момче съм и знам за какво става въпрос..

Явно ще трябва да почакам 3-4години и пак да ви задам въпроса... че сега виждате само първичното.
И това е грешна логика че като нищо не е станало значи не трябва да се притеснявам... е какво да чакам да стане ли..пф
ама вие момичетата сте странни - хем искате някой да ви закриля, да разчиатате на някой и да държи на вас... хем после еди какво си не си прав..
хем ви сърби хем ви боли.
е кво ся по вашата логика - мен не тярваб да ме е грижа за нея и за връзката ни ли...

Presley
07-16-2007, 12:15
Окей ,каже с какво можем да ти помогнем?

07-16-2007, 12:16
Виж кво - ако не ти е дал повод да се притесняваш, значи просто преиграваш. Това, че е на 29 и жена му и децата му са извън града НЕ е повод!!! Малеее отишъл на парти на момичета на 17 и вече педофил #-o Я се съвземи и стига с тея паранои ... =;

Добре - значи другия път като ме поканят и мен пр-ки и аз съм единственото момче значи да не отказвам. Няма страшно тя няма да се тревожи за мен. То не е повод. Еххх олекна ми... :evil:

Presley
07-16-2007, 12:16
Виж кво - ако не ти е дал повод да се притесняваш, значи просто преиграваш. Това, че е на 29 и жена му и децата му са извън града НЕ е повод!!! Малеее отишъл на парти на момичета на 17 и вече педофил #-o Я се съвземи и стига с тея паранои ... =;
=D>

Sam90
07-16-2007, 12:17
Абе ИДИОТ, как си решил, че съм момиче ве?! И да ти кажа тва твойто не е грижа, ами си е точно параноя! Странно.. твърдиш, че ние сме малки, а ти се държиш като дете. НЕ ми трябват няколко годинки, за да проумея нещата, защото имам твърде много приятели с по 10тина години по-големи от мен, за да ги мисля за педофили. Не е нужно да "чакаш да стане"! Ти по тая логика не тряя се качиш в кола, щото МОЖЕ БИ ще катастрофира...
Ти на колко си бе ?

07-16-2007, 12:46
Само недей обижда щот нито ме знаеш кой съм нито нищо.. Да речем че не съм го прочел.
Целта ми не да се плюем пред монитора...


Не казвам че всички са такива - просто специално за този случай, се събраха, шушукане, само той е там макат че щеше да има и други на по тяхната връзка но странно не бяха поканени.. алкохол, а той жена и дете и е там сам с 6..
Въпроса е че само се чете тук, а не ги знаете какви са всъщност не можете да усетите точно ситуацията.
Ясно ми стана, че и те не могат да ме разберат и че и аз имам вина. Днес ще се разберем.

Sam90
07-16-2007, 12:56
Само недей обижда щот нито ме знаеш кой съм нито нищо.. Да речем че не съм го прочел.
Целта ми не да се плюем пред монитора...


Не казвам че всички са такива - просто специално за този случай, се събраха, шушукане, само той е там макат че щеше да има и други на по тяхната връзка но странно не бяха поканени.. алкохол, а той жена и дете и е там сам с 6..
Въпроса е че само се чете тук, а не ги знаете какви са всъщност не можете да усетите точно ситуацията.
Ясно ми стана, че и те не могат да ме разберат и че и аз имам вина. Днес ще се разберем.
Съжалявам, не искам да обиждам никого - нормално е когато кажеш на някого, че не му стигат годините да се обиди, не мислиш ли? :) Ами не можем да усетим ситуацията, защото ти не ни я представяш - повтаряш само как жена му е извън града и как си шушукали...

cashmere
07-16-2007, 13:07
emi spored men si postapil po nai-dobriq vamojen na4in i tazi priqtelka ranu ili kasnu 6te ti bade blagodarna :wink: :wink: :wink:

07-16-2007, 13:18
Еми колкото мога ви го обясних
Мерси на всички за отговорите.
Ще имам напедвид всичко.
:)

gotinoto_momi4e
07-16-2007, 14:10
Zdravei!!!Az mislq 4e ti si postapil mnogo pravilno,za6toto edin 30-godi6en maj nqma kakvo da pravi pri momi4eta,koito sa dva pati po-malki ot nego.A i az ne mislq 4e imat nqkakvi ob6ti temi na razgovor i interesi.A i e vqrno 4e naposledak ima mnogo pedofili.No vse pak otidi pri priqtelkata ti i i obqsni vsi4ko i ako tq te razbere 6te ti prosti a ako ne neznam.Aide 4e mnogo se razpisah 4ao!!!

07-16-2007, 19:28
Всичко се оправи. Всичко е по старо му. Разбра ме :)
Мн си я обичкам :) Радвам, се че това нищо няма да промени, даже милата не може да ми се нарадва сега да навакса :)

Благодаря на всички, използвах думите дори на някои и ми помогнахте точно как да се изразя и обясня. :)
:smt057

07-16-2007, 20:20
Ами аз бих си помислил, че щом като мъжът е женен и има деца, значи би трябвало да има и мозък. Той сигурно е присъствал, за да ги "варди" да не направят някоя простотия.

vvs_go
07-16-2007, 21:49
moje da e striptizior az imam edin poznat na 35 striptizior ama me symnqva
po temata i seriozno-est 4e si prav basi 15 godi6nite urvi