PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



щастливката
07-16-2007, 11:18
Здравейте на всички от този форум. Доста неща съм научила от вас но сега искам да попитам нещо. Момиче на 20 години съм преди 6 месеца скъсах с приятеля си и не се бях обвързала с друг, имах сексуални контакти с др но само толкова може би ме е страх от чувството болка да не се повтори пак но.....Срещнах др момче и една вечер започнахме да се целуваме само толкова за една вечер /да отбеляжа аз с това момче имах връзка преди 2 години и сега го познавам мн добре добри приятели бяхме/ не съм си и помисляла че може нещо да се получи между нас чувства имам към него но са минимални но имам чувството че всеки изминал ден май се влюбвам :( страно но факт, в мислите ми само той и вечерите прекарни заедно. Виждаме се често тои през др време пътува мн мил, прекрасен човек, разлика в годините минимална. Та исках да попитам може ли от една вечер породена от нощни емоции, алкохол, и прекрасни мигове, нежности сладки думи и т.н. секс да има чувства? Възможно ли е това? не сме говори дали има нещо повече от сериозно просто не му е още дошло време пък и аз от една стран анейскам, все още не см преживяла старата раздаля но все някога трябва да намеря човека до мен, които да ме обича и уважава, нейскам пак да бъда наранена и предадена. Благодаря предварително на тези, които отделиха време за въпроса ми!

MakeMeLaugh
07-16-2007, 11:22
Според мен е възможно. защото точно онази вечер си била отпусната и си правила точно това което искаш... а резсултата - било ти е хубаво.
Според мен не бързай щом още не си преживяла старата раздяла.. карай лека-полека и виж какво ще стане. Остави се буквално на течението и слушай сърцето си ;)
Според мен е възможно да стане нещо, само трябва да се убедиш че е взаимно мисленето... ;)

Scared_Straight
07-16-2007, 11:24
Хм.. имаме сходни ситуации.. само, че при мене на другият ден все едно не беше станало нищо... Все някога трябва да преодолееш тази раздяла с бившият ти приятел... Но не прибързвай с този пич...Хубавите работи стават бавно.

MaRiNkA_16
07-16-2007, 11:40
tva mila my kazvat lubov ot pruv pogled prosto ve4e si osuznala 4e toi e ne6ty pove4e ot drygite i ot priqtelstvo vsi4ko se e prevurnalo v ne6ty drygo.produljavai napred s nego i yspeh

ferendzia
07-16-2007, 12:25
Naistina trqq da se otyrsi6 ot taq tejest...qvno biv6iq ti teji..prosto prodyljavai..nqma smisyl da se zabiva6 v minaloto..ima nezabravimi no nqq nezamenimi...toest moje da e bil specqlen za tebe oba4e vinagi trqq se izpravq6 na kraka i da prodyljava6...vinagi 6te ima o6te i o6te prekrasni hora v jivota ti kato tozi s koito si spala...ti spokoino moje da si se vlubila v nego i taka zvu4i...oba4e nikoi ne ti kazva za nego kak sedqt ne6tata..taka 4e ..postarai se da razbere6 ;)

Kisses_P
07-16-2007, 13:49
няма невъзможни неща :wink: