PDA

View Full Version : Хмм... Дай и аз да си го излея...



Scared_Straight
07-16-2007, 15:51
Наблюдавам от доста време едно явление. Обичах едно момиче страшно много... От тази може би старовремска вече чиста любов. Тръгнахме с даденото момиче и това бяха 2-та най-кошмарни месеца. 2 месеца в която ме прави ненормален и зареди нея си загърбих принципа да си отстоявам правото си и да запазя достойнството ми. Както и да е в един слънчев ден си казах че неможе да продължава всичко така.. Скъсахме. Преди 2-3 седмици бях на един купон кадето видях момичето дето ми прави впечатление през последните 1-2 месеца. И двамата бяхме пийнали доста стабилно.. Както и да е 1 час целувки... По-сериозно не стана защото наще решиха в този момент да ме извикат в нас... Както и да е на другият ден все едно нищо не беше станало... Поканих я на среща видяхме се говорихме си много и на много теми..Реших че не трябва да прибързвам. усещах че и на нея и е доста приятно.. Видяхме се още един път същите работи и аз я попитах дали в онази нощ всичко е било плод на алкохола и тя отвърна Не! надявам се че и при тебе не беше така. И от няколко дни аз званя ама никой не дига а знам, че е видяла че съм и званял.. Писа един път че ще се видиме....дръжки.Както се вижда работата отпада с нея... просто не съм такъв човек че да карам някой насила да е с мене. Няма да и званя защото все пак имам някакво достойнство.. Но седя и си мисля защо повечето жени (казвам повечето за да няма обидени) не знаят какво искат??? Няма ли я вече тази любов за която непрекъснато се говори. Тези принципи да се съобразяваш и цениш другия?Като видиш любимият ти човек нещо да ти трепва?Може би всичко вече се гради на това кой с колко е бил? Както и да е това е олекна ми..Това е от мене.

LiuBopiTna_F
07-16-2007, 15:56
Nikoe momiche ne znae kakv0 iska,osobeno ako e malko zashtoto ne razbrah na kolko godini si.I ako naistina e te haresva shte ti zvynne.Nedei da zvynish ti poveche,za da ne i omryznesh.Neka tq da posika da ti se obadi ! Uspeh

cashmere
07-16-2007, 16:11
ima q tazi lubov prosto ne si nameril podhodq6tata no spoko i tova 6te stane :wink: :wink: :wink:

Scared_Straight
07-16-2007, 16:15
На 17 години съм за неразбралите.. Съпсем обикновенно 17годишно момче.. А за това споко няма да звънна все още ми е останало някакво достойнство

LaFee
07-16-2007, 16:27
Жените на знаят какво искат,но винаги го получават...

Scared_Straight
07-16-2007, 16:53
Ба ли му майката... Сигурно е така

flowerlina
07-16-2007, 17:03
Аз винаги съм знаела какво искам,тъй че знай че има и такива момичета които знаят какво искат

Шляп^Шляп
07-16-2007, 17:06
Е, понякога жените сме неразбираеми :roll: А любовта е някъде там ... На 15-16-17 години надделява егоизма и чувството за собственост,а заедно с тези неща любовта неможе да съществува . Просто не си срещнал подходящото момиче ,не всички са такива има и изключения 8)

Scared_Straight
07-16-2007, 17:10
Аз никаде не съм казал че всички жени са еднакви. Всеки човек си е уникален по себе си.. Разни идеали разни интереси. Кофтито е , че всички някакси искат да поддръжават на някой и всеки си прави каквото си иска :)

07-16-2007, 17:11
И сега като си го "изля" не ти се пикае вече =D> =D> =D>

MaRiNkA_16
07-16-2007, 17:15
vsi4ko zavisi do haraktera na dadeniq 4ovek do tova dali e ystroen po nqkakuv na4in da se suobrazqva s drygite i kakto da tursi lubov taka i da dava.moga da kaja 4e pove4eto jeni/momi4eta lujat,pove4eto izneverqvat i pove4eto predavat za razlika ot mujete vajnoto e nqkoga da osuznaqt gre6kata si i da sprat i da vidqt jivota ot dobrata my strana.moga da ti kaja samo da ne se ot4aiva6 4e si mlad i skoro 6te sre6ne6 nqkoq koqto ti dopada vuv vsi4ko i te razbira.yspeh

Scared_Straight
07-16-2007, 18:23
И сега като си го "изля" не ти се пикае вече =D> =D> =D>
A ти сега като го каза това надърви ли пишката...?

07-16-2007, 21:53
И сега като си го "изля" не ти се пикае вече =D> =D> =D>
A ти сега като го каза това надърви ли пишката...?

Да!По майка ти :smt118

Mementomori
07-16-2007, 22:32
Здравей,Scared Straight!От лични наблюдения правя заключение,че повечето не знаят какво искат и целта на хората е да бъдат с повече и повече и......!Наистина жалко за самите тях,чуствата останаха на заден план!Но аз съм донякъде оптимист в този случай,понеже познавам много свестни момичета,които са наясно с исканията си и определено могат да твърдят,че изпитват истинска любов!

07-16-2007, 23:49
И сега като си го "изля" не ти се пикае вече =D> =D> =D>
A ти сега като го каза това надърви ли пишката...?

Да!По майка ти :smt118

Mlukvai wEe :smt012 aman ot takia kat teb,harabiq ! Nqqsh li si druga rauta,mi si trugnal da sa zaqjdash?!? :smt013 mALoUmn!kkkKkkk :smt019

07-17-2007, 03:18
И сега като си го "изля" не ти се пикае вече =D> =D> =D>
A ти сега като го каза това надърви ли пишката...?

Да!По майка ти :smt118

Mlukvai wEe :smt012 aman ot takia kat teb,harabiq ! Nqqsh li si druga rauta,mi si trugnal da sa zaqjdash?!? :smt013 mALoUmn!kkkKkkk :smt019

Ае и твойта че си по-дървар от другите :-D

Vikitooo
07-17-2007, 04:32
Хм и Вие мъжката поливина нещо започвате да си противоречите. Един път е "Момичетата не знаят какво искат", друг пут е "Гледат да ти завъртят главата и след това да опапкат левчетата в джобчето"... :D Какво повече искате от второто- ясна и точна цел! :mrgreen: А за по шугавите дами, там става сложно вече :mrgreen:

sasha_90
07-17-2007, 05:22
Ето аз знам какво искам.... :-D но не става :?
и после пак кажете що жените незнаят кво искат

Kaloyan_78
07-17-2007, 05:28
Спокс човек аз също съм като тебе... затова съм сам :lol: :( .

KisskilleRcHe
07-17-2007, 05:41
Аз винаги съм знаела какво искам,тъй че знай че има и такива момичета които знаят какво искат

Понеже казваш, че знаеш какво искаш. Искам да ми кажеш какво искаш в характера на едно момче, за да тругнеш с него?

07-17-2007, 13:09
И сега какво излиза? Не че момичетата не знаят какво искат, ами защото много добре ЗНАЯТ какво искат - ВСИЧКО. И като никъде няма такива екстри, започват да сменят приятелите си през седмица-две.

GaNgStAz
07-17-2007, 13:36
Аз винаги съм знаела какво искам,тъй че знай че има и такива момичета които знаят какво искат

хех да, има..

beyond_transience
07-17-2007, 18:55
Вие ще кажете още малко, че свестни жени не останаха.......хаха. Много са т.нар. еднодневки, но пък я се огледайте по-добре, да видим дали няма да нaмерите някоя интересна дама:D

Scared_Straight
07-17-2007, 21:19
Търсим брат ама нещо не немирам :roll:

(:DaIaNa:)
07-18-2007, 07:54
Търсим брат ама нещо не немирам :roll:

Ще видиш че в момента в които най-малко очакваш ще си намериш мацка