PDA

View Full Version : nestandarten podaruk za rd....



BeBsItO
07-16-2007, 16:27
dai te mi ideq za podaruk za rd, koito e sled 1 mesec. s tva m sam ot 5 meseca ( sled edin mesec ve4e 6te sa 6 :mrgreen: ) ta toi e malko po golqm ot men i de a znam....kato 4eli si4ko si ima.a e mn osoben haraKTER I MOJE BI NQMA DA MU OCELQ VKUSA..... daite nqkva nestandarnta ideq s koqto da go zaradvam. ili kajete vie na kakvo bihte se zaradvali?

07-16-2007, 16:41
Mojesh da mu podarish nqkvo divo belio (boxerki..,prashki.. :smt004 ) ili puuuuuuuk..vasha snimka v ramka..znam li :) Ne sum sigurna kvo tochno imash predvid pod "nestandarten" podaruk ..Dano sum pomognala.. :roll:

07-16-2007, 16:48
Kupi mi nqkuv guzarski noj primerno :)

BeBsItO
07-16-2007, 16:56
emi ima edin problem, toi nne obi4a da se snima. imame to4no 2 snimki i to ne sa izlqzli dobre, nekvi sa razmazani i toi ne gi haresva :D a pod nestandarten podarak kazvam ne6to razli4no ot bluza..diskove...snimki i t.n. iskam ne6to neobi44aino..... + teq banalnite ne6ta :) edin vid dvoen podARUK

MaRiNkA_16
07-16-2007, 16:59
ami primerno ne6ty nestandartno moje i da znae6 ka6on golqm vutre dr vutre dr i taka i nakraq edin prezervativ ili nqkakuv dr predmet.moje i ka6on pulen s nakusani vestnici i nakraq edin kamuk s pandelka i da pi6e ne6ty.moje i nqkvi po ludi prezervativ pyknat v sredata s igla 6okoload s minal srok za godnost mn idei samo da ima6 fantaziq a za po romanti4ni moje nqkvo belio kakto be6e pisal nqkoi po gore ili snimka na videozon ot nqkoi da si vzeme6 i da go stresne6 neznam ne6ty ludo mene takiva idei mi idvat......