PDA

View Full Version : Просто искам да споделя и да чуя мнението ви-съветче...



MartiSSima
07-16-2007, 17:25
Здравейте!В повечето случей аз съм човека който чете темичките и дава съвета си, но сега аз имам нужда, огромна нужда да споделя с вас!
Така, живях в някаква розова приказка почти цели три месеца и горница.Април месец се запознах с вече бившия си приятел, всичко беше от красиво по красиво както във всяко начало.
Мина месец и половина и започнах да усещам някакво отдръпване от човека до мен, но го отдавах на факта че адски много работи...Навечерието когато направихме важния за мене един месец той ми каза че е болен и не се знае колко време му остава живот...поболях се но си дадох сметка че трябва независимо от всичко да бъда до него, пред него и зад него за да пазя гърба му, да му бъда опора и пред него за да му показвам верния път когато незнае на къде да поеме...Умирах заедно с него защото той беше всичко за мен.И така дойде балат ми но той не дойде защотото беше някаде напът из страната отби се точно за 20 мин. който прекарах в колата му но въпреки всичко продължих да се забавлявам с приятелите и роднините си.Мина бала мина всичко, уж всичко беше наред, докато не попаднах на една приятелка която ми заяви че някакво момиче ходело с него...(всъщност аз ходех с него...)И така моята "голяма любов" ни събра с въпросното момиче и ни заяви че нито към мен нито към нея е имал нещо ние сме били просто така...забавление в ежедневието а аз давах всичко за него...
С въпросното момиче излязохме, седнахме и поговорихме като големи хора и остановихме че нито някога той е бил болен нито нищо...жив и здрав си е...оказа се че на рожденния ми ден той е бил с нея...в тях...И всяка една дума която е говорел на 2-те ни е била лъжа.
Сега той е с момиче на 280км от нашия град, сега той ми реве на рамото като малко бебе че тя не го оценява а когато аз го оценявах той ме изхвърли от живота си!Знам и съм 100% сигурна, че всичко което стана ще му се върне тройно но съм му благодарна защото намерих нова приятелка в лицето на момичето с което е бил...(хах става ми смешно като си спомня , казвал и че аз не съм била нищо и съм си въобразявала че ходим, той ходел с нея, хаха а на мен ми казваше същото за нея)!
Сега нещата се възвърнаха по старо му с разликата че неговото място заема друг човек който не е в България ... :smt010 Но въпреки всичко виждам голямата разлика между тях и сега осъзнавам какво имам и не трябвада позволявам да го изгубя.Той е онова което тайничко съм мечтала да получа от живота, благодаря му ужасно много че ме изтрая - всеки каприз, всяко мрънкане, всяка сълза, всяка усмивка и целувка!ОБИЧКАМ ТЕ!
Просто исках да споделя, знам ще ме упрекват, ще ме псуват някой от вас но не ме интересува просто...споделям с надявам се големи и разумни хора!Благодаря на тези който ще си направят труда да прочетат!

mhm....
07-16-2007, 18:05
mnogo tupo,poslo i vuobshte nqmam dumi za postupkata na veche bivshiq ti priqtel,ama ima vsqkakvi hora,a tova,che e kazal,che e bolen,...prosto nqmam dumi,s takiva neshta shega na biva...:( a tova,che veche si imash priqtel,makar i v chujbina e oshte po-hubavo,zashtoto mnogo malko hora,mogat da preodoleqt taka "vruzka"(s bivshiq ti) i da namerqt sili za nova...smisul iskam da kaja,che prosto razvoq na neshtata sa bili takiva,che moje da si pomislish "gorkoto momiche,sigurno e susipano...ama sega si imash nova priqtelka i gadje :) nadqvam se neshtata s novoto ti priqtelche da vurvqt realno i vsichko da e hubavo :)

07-16-2007, 18:10
НЕ СмЯТАм чЕ ЗАСлУЖАВАШ УПрЕК, ЗАЩО СИ мИСлИШ ТАКА?И НЕ ПОЗВОлЯВАЙ НА ТОЗИ лИцЕмЕр ДА ТИ ПлАчЕ НА рАмОТО - НЕ ЗАСлУЖАВА. дА СИ СЪрбА СУПАТА САм!!! ПОЖЕлАВАм ТИ ДА НЕ СрЕЩАШ НИКОГА ТАКИВА КАто КАТО НЕГО, чЕ ГИ ИмА ДОСТА И ТО мНОГО ПО-ГАДНИ.

Scared_Straight
07-16-2007, 18:29
Както има една приказка "Господ забавя,ала не забравя". Намерил си е майстора.Изключително подла постъпка на пича. Определено обаче си излязла победителка от цялата ситуация,защото си намерила приятелка. Ще мине време и чувствата ще намалеят.. Времето лекува

Need_A_Girl
07-16-2007, 21:20
Mn kofti se e polu4ilo s tva mom4e, ama...qvno ne e bil 4oveka, za koito si go mislila...zabravi za tova i vs nai-hubavo s noviq 4ovek. ni6to 4e e nadale4e, lubovta iziskva jertvi :P

Mementomori
07-16-2007, 23:35
Здравей,aLoNe`In`ThE`dArK`f!Най-хубав е happy end-ът в тази история!Всичко се връща в този живот!Justice!Много се радвам за теб,че си открила желаното от теб момче!Поздравления,Мила!

Шляп^Шляп
07-17-2007, 05:59
Така е,всичко се връща :roll:

MartiSSima
07-17-2007, 12:48
Миси на всички който споделиха мненията си с мен...оценявам го!Но така е в живота, падаш, ставаш и продължавап към върха!

MaRiNkA_16
07-17-2007, 12:55
Здравей,aLoNe`In`ThE`dArK`f!Най-хубав е happy end-ът в тази история!Всичко се връща в този живот!Justice!Много се радвам за теб,че си открила желаното от теб момче!Поздравления,Мила!
:smt006 podkrepa i ot mene

ili_l
07-17-2007, 13:13
значи за бившия ТАКОВА МОМЧЕТА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ЛЮБОВ а за втория еми радвам се че си намерила момчето което си търсила и аз сега се чувствам така и е много приятно :smt006

GaNgStAz
07-17-2007, 13:28
пича е постъпил мноо гадну.. ше му се върне - рано или късно... но все пак радфай се, че си намерила нова приятелка и сичко се оправя ;)

kobrichka
07-17-2007, 13:59
Най-важното от тази история е че поне приятелка си намерила,а що се отнася до този индивид,които се прави на болен не се притесняваи всичко ще му се върне многократно.бъди щастлива с момчето което харесваш и бившия го забрави.Той дори не заслужава да се сещаш за него дори за секунда.