PDA

View Full Version : Moderated:Секси изненада за рожден ден



Destructive
07-16-2007, 18:30
Приятелят ми сепрември има рожден ден...искам да му подготвя изненада.За сега имам следната идея : да резервирам стая в хотел,да го заведа без да знае къде отива(или да накарам някой да го докара),да има някаква романтична вечеря,музика,еротично бельо и яко секс накрая с всичките му екстри...(а и разбира се подарък).
Как ви се струва идеята,някакви предложения?
Той до сега никога не е изкарвал рожден ден с приятелка и за това искам да поготвя нещо специално.Някой ,ако има идея да я сподели...
А и ако има някой от Варна може да каже някой хубав хотел,ако знае....
Благодаря предварително!


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Scared_Straight
07-16-2007, 18:53
По-хубаво надали може да стане :)

`Death`Whore``
07-16-2007, 18:55
Чак пък да даваш луди пари за хотели...

07-16-2007, 18:58
Не искам да сме вкъщи,нито на заведение,а за парите за него ще ги дам,интересува ме самата идея как Ви се струва?Може и някой от мъжки лол да се включи...

Destructive
07-16-2007, 19:00
Това бях аз горе.

djuki
07-16-2007, 19:12
според мен е доста добра ама някак си много филмово

M[m]M
07-16-2007, 19:19
Идеята е добра , но малко се пооля . Значи сичко ще го зарадва но след няколко дена като размисли над това ще се почувства длъжен ...Попринцип тея неща трябва момчетата да ги праят , пък и тои може да иска да го празнува с приятели не само с теб :)
А за хотел отиваш на Златните има колкото щеш , хубавите са Астера , Адмирал , Интернационал , Кемпински и мн други :)

lesstats
07-16-2007, 20:18
хмммм
значи според мен това е добра идея
ама аз се сетих нещо повече
резервираш апартаментче някъде на няко място
събираш най-добрите му приятели
правите луд купон и после си го отмъкваш в стаята
секси бельо ,яко секс и разбирасе подарък :-D

Destructive
07-16-2007, 21:01
Той не иска да го празнува изобщо по принцип,за да не се разочарова за пореден път.Идеята ми изначало изхожда от тези факти.Искам да направя поне един негов рожден ден незабравим.

nasty_f
07-16-2007, 21:05
Щом той няма никакви планове и не иска въобще да го празнува,идеята ти е супер добра.Направи всичко,което си написала и,вярвай ми,никога няма да забрави този рожден ден...е,ако не се обърка нищо и всичко въври по вода.Айде успех ти желая!

passion92
07-16-2007, 21:07
tozi rojden den 6te e strahoten :P i mom4eto 6te si ostane zavinagi s teb sled takava ve4er ... ma po-qko 6te e da go dokara nqkoi .. i ti da si tam ... i o6te po-hubavo e tos nqkoi da mu zavyrje o4ite s ne6to i da mu kaje 4e ti taka moli6 i 4e e iznenada :P ... vsi4ko 6te e n1 :P

vvs_go
07-16-2007, 21:44
ami az sym mom4e i mislq 4e ideqta e banalna vse pak ot edno 4ukane za r.d. mi zvu4i evtino vypreki podaryka tva sa li4ni ne6ta te ne se podarqvat te se spodelqt govorq za sexa
otnosno podaryka podari mu spomen kvo imam predvid mi uredi i plati bynji skokove ot nqkoi most naprimer(pone az tva iskam)

passion92
07-16-2007, 22:03
ami az sym mom4e i mislq 4e ideqta e banalna vse pak ot edno 4ukane za r.d. mi zvu4i evtino vypreki podaryka tva sa li4ni ne6ta te ne se podarqvat te se spodelqt govorq za sexa
otnosno podaryka podari mu spomen kvo imam predvid mi uredi i plati bynji skokove ot nqkoi most naprimer(pone az tva iskam)
i az iskam byndji skokove :P koi 6te mi podari za rojdenniq den toz spomen :P

Mementomori
07-16-2007, 22:08
Здравей,Sweet^F!Ти най-добре познаваш приятеля си и щом смяташ,че това ще му хареса,го направи!Не забравяй романтиката,може и да потанцувате!Приятно прекарване!

live2beCooL
07-16-2007, 22:45
pfff ako iska6 da zamenq gajeto ti :D :D :D huavka e ideqta... dam...

krem4et0
07-17-2007, 07:34
Моето гадже на обича рождения си ден. Вече 3-та година ходим на заведения. Не си прекарваме кой знае как, но все се е случвало делничен ден, той е бил после на работа и е нямало как. Една година знам, че искаха приятелите да го изненадат, но аз не се съгласих да участвам в това-знаех, че той ще се обиди и разстрои. и още нещо-да си наеме той хотел, да направи той тези неща. Това е негов рожден ден и ти си гостенка. Организацията трябва да е от негова страна. Иначе съм против секс на рождени дни. Не сме правили нито на неговия, нито на моя. Предпочитам да купонясвам на моя рожден ден и да вдигна блока на крака(както стана тази година), а на неговия да се наглася, да отидем на заведение, да потанцуваме, да се отпуснем двамата, да се настроим на романтична вълна :lol:

#~LuDa_FeNkA~#
07-18-2007, 17:09
Dobra ideq. 8) =D>

ili_l
07-18-2007, 18:25
ооо ваобще не му мисли ами го направи не слушай др че било банално но го помъчи малко направи му стриптииз и през това време не му давай да те пипа и след това му се нахвърли когато не може да издържи

miloto_girl_4e
07-18-2007, 19:17
Идеята е доста добра... дам :wink: Парите за хотел не са кой знае колко, такаче аз не виждам това да е проблем :P Иначе няма как нормален човек(било то момче или момиче)да не се зарадва на такъв подарък... :P :P

GolDeeN
07-18-2007, 19:34
Той не иска да го празнува изобщо по принцип,за да не се разочарова за пореден път.Идеята ми изначало изхожда от тези факти.Искам да направя поне един негов рожден ден незабравим.


OOoOoOoOpredeleno nqma da bude razo4arovan [-X

TheKeeper
07-18-2007, 19:39
ami az sym mom4e i mislq 4e ideqta e banalna vse pak ot edno 4ukane za r.d. mi zvu4i evtino vypreki podaryka tva sa li4ni ne6ta te ne se podarqvat te se spodelqt govorq za sexa
otnosno podaryka podari mu spomen kvo imam predvid mi uredi i plati bynji skokove ot nqkoi most naprimer(pone az tva iskam)
Има разлика между правене на любов и чукане ](*,)

beb4ety
07-18-2007, 20:18
malii =D> dosta vreme si go mislila a ??? 6te bade val6ebno :idea: