PDA

View Full Version : Dnes kakvo mi se sluchi......



MOODS
07-16-2007, 19:13
Az bqh v Nesebar i si chakah reisa za Burgas.Predi da doide reisa imashe 1 taxi i kaza 4 choveka po 4lv(kolkoto e cenata na bileta i shte ni zakara)kachihme se,zapochnah da si pravq mohabet s momicheto koeto beshe sednalo do mene,mnogo mi dopadna istinska jarovnica.pomognah i s bagaja do informaciqta da pita v kolko chasa ima reis do Primorsko i si zehme dovijdane.Sednah na garata da si chakam vlaka do nego imashe okolo 2chasa i sled 5 min se varnah da vidq momicheto kade e sednalo da se opoznaem malko i ne q vidqh.mnogo sajalqvam che dori ne se i zapoznahme.

sasha_90
07-16-2007, 19:16
И ние как да ти помогнем?

djuki
07-16-2007, 19:16
ами хубава историика!

07-16-2007, 19:17
ama ti mom4e li si ?

MOODS
07-16-2007, 19:18
Nadqvam se da go prochete l inz,trqbvashe pone skypi l itelefona li nz kvo trqbvashe da napravq.....

kobrichka
07-16-2007, 19:19
Еми следващия път да се запознаеш.

djuki
07-16-2007, 19:19
каквото и да е трябвало вече е леко късничко . следващия път внимавай повече !Аз съжелявам че не взех скайпа на едно момче от дискотеката ама .........

Valar
07-16-2007, 19:21
Взимаш телефон скайп!
Не знаеше ли!? :roll:

MOODS
07-16-2007, 19:32
Na krachka bqh da i gi vzema obache nz...

sasha_90
07-16-2007, 19:34
Na krachka bqh da i gi vzema obache nz...
Друг път може да имаш повече късмет.

blqblq_f
07-16-2007, 19:47
тва поне ще то бъде за урок :wink: нали знаеш че човек се учи от грешките си... :roll:

07-16-2007, 19:57
е да,ама като си пред нея е по-различно едно е пред монитора,друго очи в очи,не говоря за сдухването,а за милионите въпроси,който си задавш.В крайна сметка не трябва да му мислиш толкова,пък ако е писано ще се срещнете пак. ;) Всяко зло,за добро.

passion92
07-16-2007, 19:58
ako ima6 kasmet moje da q sre6tne6 otnovo :) i togava ne bydi tolkos stesnitelen

MOODS
07-16-2007, 20:25
Nie sme ot razlichni gradove no sme na 30-40 km.

eXtRaoRdinaRy
07-16-2007, 20:31
Това ще ти е за уроk :wink:

blqqh
07-16-2007, 20:31
Здравей,и на мен ми се случи нещо подобно наскоро.Бях на почивка на морето,и една вечер влизам в един магазин и един ми казва "Здрасти" и ми разправя,че всъщност не се познаваме,но преди два дни се бил запознал с един приятел,и после ме видял с него.При което се запознахме,както му е реда,и му казах да изчака да си купя там каквото трябваше и да си поговорим,аз малко се забавих,имаше доста хора в магазина,но излизам и него го нямаше.И от тогава само говорех за него и постоянно си мислех,колко много искам да го видя,но ако аз не направя нещо,губя!И последния ден,набрах смелост,беше ме сраам да отида и да му поискам телефона,но щом като го зърнах само за няколко секунди и не спрях да мисля за него,отидох да го видя отново като не се знае дали ще го видя пак,за трети път.когато си трагвах отидох в магазина,в който работи,близо до тоя дето се запознахме.И отивам до магазина уж да си купя нещо за ядене и го виждам,казах му здрасти,но това не ми беше достатъчно,казах му че си тръгвам,той бил разбрал от някой,че тука съм работила и аз,но му отвърнах че съм само на почивка.И така платих си нещата и пак отидох до него да му кажа довиждане,и му казах ако идва към сф да се обади(тоий е от стара загора) ,той ми нямаше телефона и аз го знаех ест,и ми каза "ми аз ти нямам номера" и си ги разменихме.Въпреки че се бяхме видяли само веднъж,и ме беше адски срам,аз го намерих ,минути преди да си тръгна към сф.Кой знае някой ден може да се видим отново,може да подържаме връзка по телефона.Ако не бях отишла,може би никога нямаше да го видя .Така че,действай навреме!!!!

beb4ety
07-16-2007, 20:56
:roll: ne razbrax kvo iska6 :-k

nasty_f
07-16-2007, 21:01
Човек се учи от грешките си,нали?Умен е този,който греши.Глупав е този,който повтаря грешките си!
Следващия път ще знаеш,и на мен доста често ми се е случвало да изпускам възможности с момчета и съжалявам,но на всеки му се случва,спокойно,ще си намериш друго момиче.А ако ти е писано,може да се срещнете пак,дори само да се разминете по улицата,тогава я попитай задължително!Успех,пич :wink:

MOODS
07-17-2007, 06:13
nasty_f mersi emi kato hodq do Pld shte se oglejdam za neq :)