PDA

View Full Version : Trqbvat li da se slojat breketi ?



Nedko*Love*Girls
07-16-2007, 20:10
Spored mene trqbva da se slojat breketi i az sega 6te stvam 7-mi klas i do predi 1-2 sedmici mnogo se 4udih dali da sloja ...6toto momi4eto koeto haresvam da ne mi obarne grab i za tova se 4udih dali da sloja no si kazah ee tva ne e parvoto momi4e po huu s perfektna usmifka ot kolkoto krivi zabi.. i sq ytre ili drygi den 6a si slagam :p

07-16-2007, 20:14
mi slojisi po dobre sas hubava usmivka ot kolko s krivi zabi a inache ako priqtelkata ti kaje neshto ili te zareje znachi ne ti e bila istinska priqtelka edna istinska priqtelka nqma da te zareji dori i da budesh obezobrazen nai vajni sa chustvata

miloto_girl_4e
07-16-2007, 20:16
Не разбирам защо всички си мислите, че брекетите са толкова грозно нещо? :-D
Аз лично нямам нищо против тях(не съм носила, не съм и ходила с момче, което е имало брекети), изглеждат некви... сладурски :wink:
Такаче не се притеснявай, слагай си брекетите, оправи си зъбките и ... го раздавай по със самочувствие, бре :P

Slave4You
07-16-2007, 20:19
Оффф сложи си докато можеш! Аз като бях 2 клас бях на зъболекарка и тя ми каза да ида догодина за да ми сложи скоби ама аз така и не отидох щото ме беше срам че "ще ми се смеят" и ся сам на 15 и мн мн съжалявам че тогава не си сложих щото е мн късно вече :smt009

eXtRaoRdinaRy
07-16-2007, 20:58
Слагай и не се чуди!!! Колкото по-късно, толкова по-зле! Така, че не отлагай момента.
Аз съм със скоби, а като гледам до сега гаджето ми не е умряло. :roll: :wink:

07-24-2007, 16:20
az s16to s1m na 15 i mn se 4udq dali da si sloja i az s16to si mislq 4e dr 6te mi ob1rnat gr1b no nai polse se re6ih i sega na 1 avgost si slagam breketi pretpo4itam krasiva usmivka otkolkoto krivi z1bi mom4eta ima pod p1t i nad p1t taka 4e ne se kolebaite slagaite breketi \:D/

Seducti0n
07-24-2007, 17:16
Ох,стига глупости.Брекетите са за твое добро и не бива да те комплексират.Ако пък момичето реши да не бъдете заедно заради тази малка подробност-сам си прави изводи що за човек е. :wink: На мен също ще ми слагат брекети,но на есен.Честно казано в началото не приех новината с отворени обятия,но сега идеята ми допада.При проблема са не криви зъби,а обратна захапка.Ххаха по между другото една пзната на майка ми,около 35 годишна,искаше да си постави брекети,въпреки,че нямаше нужда,много я радвали.........

Nymph
07-24-2007, 17:21
Аз бих дала мило и драго да си сложа, ама нямаме пари. Чудя ти се какво толкова се колебаеш. Ако не си сложиш, след време ще съжаляваш.

Sk8er_fREak+
07-24-2007, 18:06
Слагай!!! Изобщо не му мисли, а слагай. Много е яко даже. Носих две години брекети (пети и шести клас бях, което ще рече преди две-три години) и много се притеснявах кво ше праа, щот отивах в ново даскало. Свиква се мноо бързо с тях и след време забравяш, че си с брекети... Много са сладурски, мен даже ми липсват малко... А всеки месец си сменяш ластичетата, къвто цвят искаш, такъв ти слагат. Минала съм през зелено, розово, лилаво, синьо, черно и още десетки яки цветове и всеки път ги шашках яко в даскало. А и наистина действат - ще видиш след време кви готини зъби ще имаш, стига да ги поддържаш, аз се изумих брекетите колко добре ми се отразиха, понякога вися пред огледалото и сама си се радвам на зъбите :D

P.P. A колкото до момичето - аз си хванах без никъв проблем гадже, докато бях с брекети, така че немаш проблем. Айде, успех, и все пак да знаеш от личен опит - много ше изгубиш, ако не сложиш.

Presley
07-24-2007, 21:08
Абе слагай бе!Тцтз колко теми се иэписаха эа това...!Аэ нося брекети от 2 години ,а съм 9 клас и да ти кажа немам никакви пречки :-D !

07-30-2007, 18:34
В момента съм на 19 и нося брекети! Не пречат за нищо! Не се и комплексирам, я какво остава ако съм 7 клас като теб! Никъв проблем нямаш - аз дори сега съжалявам, че не сложих в 7 клас, до сега щях да съм ги свалила, а и колкото си по-малък, толкова по-бързо действат брекетите и ще ги свалиш по-бързо. Повярвай ми, по-нататък ще ти трябват хубави зъбки много повече, отколкото в 7 клас! :)

MusicIsTheKey
07-31-2007, 22:47
ся сам на 15 и мн мн съжалявам че тогава не си сложих щото е мн късно вече :smt009

Глупости,изобщо не е късно!

До автора на темата: Заслужава си,сложи.
Ще имаш перфектна усмивка.

Alexia
08-01-2007, 17:12
Слагайте си брекети бре,няма да ви изпопадат зъбите ;)
Я ме мен...откакто ми ги налепиха и момчетата почнаха да ме свалят. :smt005 Сигурно металната ми усмивка заслепява :smt005 Пък и който и да съм попитала,всеки ми е казал,че е сладко.Това е временно положение,затова не се колебайте! :D

Mancheto
12-24-2007, 07:15
Opredeleno trqbva da si slojish breketi....tova mom4e koeto haresvash ako i to te haresva naistina tova dali imash ili nqmash breketi nqma da e ot zna4enie za nego....A i da go otblysnesh...zapomni 4e sled vreme kogato si opravish zybkite shte imash strahotna usmivka i shte ima i dr mom4eta.toi ne e edinstven...Az imam breketi ot sybota i zapo4nah vse pove4e da svikvam s tqh :) :P :-P ....Uspeh!

chipi_kaoo
12-24-2007, 08:01
Май съм много назад с материала, ма кво е тва и колко пари струва... аз мислех да си слагам фасети, ма са много скъпи... и се отказах :-P

Bukcu
12-24-2007, 12:02
Аз бях много тежък случай.Сега нося шина,а не брекети,защото ми казах,че те няма да ми помогнат.Изключително съм доволна и имам огромен напредък.И никой до сега не ми се е подиграл за нещо отностно тях!